Filmové novinky

Filmová premiéra: Minulé životy

Sbírání kytiček

Nejdojemnější romance letošního léta Minulé životy vstupuje do kin.

Premiéra: 27. července

Žánr: drama, romantický

Režie: Celine Song

Scénář: Celine Song

Hrají: Greta Lee, Teo, Yoo, John Magaro, Isaac Powell, Jojo T. Gibbs, Kristen Sieh, Nathan Clarkson

Letošní léto, a především červenec, přeje silným filmům a velice kladně divácky přijímaným premiérám. Po vizuálně strhujícím Oppenheimerovi, břitce vtipné Barbie přichází do kin snímek, který diváky výjimečně zasáhne po emocionální stránce.

Příběh

Spisovatelku Noru a její dětskou lásku Hae-Sunga sice dělí tisíce kilometrů, spojuje je však výjimečně hluboké pouto. Po více než dvou dekádách odloučení se dvě spřízněné duše setkávají během pár dní v New Yorku. Nečekané shledání s osudovým mužem přiměje Noru klást si otázku: „Co by bylo kdyby?“

Režisérka Celine Song v citlivé moderní romanci jedinečným způsobem v několika časových rovinách vypráví příběh dvou lidí, jež se navzájem velmi milují, a přesto se jejich osudy fatálně míjely. Oduševnělý příběh uchvátil diváky na festivalech Sundance i v Berlíně, a teď se chystá dojmout i vás.

Film vznikl na motivy skutečných osudů režisérky a jejího manžela, kteří přijeli film osobně představit na filmový festival do Karlových Varů. Diváci dvakrát vyprodaného Velkého sálu Hotelu Thermal jej umístili do top 10 Divácké ceny deníku Právo a film se pyšní vysokým hodnocením 80 % na filmové databázi ČSFD.

Připravila: Beata Mrazíková

Zdroj informací: Aerofilms, ČSFD
Zdroj fotografií: Aerofilms
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků