Filmové novinky

Filmová premiéra: Za vším hledej ženu

Příběh

Středobodem příběhu jsou tři kamarádky, tři osudy. Krásná Alex (Hana Vagnerová), sympatická Marta (Tereza Rychlá) a svéhlavá Irena (Betka Stanková). Tři naprosto jiné příběhy a jiný pohled na život.

Každá z nich má sen. Irena touží po vlastním domě a tomu podřizuje vše. Marta touží po moderování v rádiu, ale je lékárnice, která si strašně moc chce povídat s lidmi. A Alex? Ta neprožívá zrovna šťastné období s přítelem. Chtěla by normální vztah s opravdickým mužským. Jenže se bezhlavě a vášnivě zamiluje do o dost staršího, avšak velice charismatického šéfa velké nadnárodní firmy, do Alberta (Marek Vašut).

Podlehne jeho šarmu, ovšem brzy narazí na jeho tvrdou slupku. Naštěstí přicházejí na pomoc kamarádky Marta a Irena a vymyslí na Alberta past, do které se postupně chytá. I ony v tu chvíli řeší vztahové peripetie. Irena neustále bojuje s nezájmem svého muže Martina, o její sen postavit dům, a nakonec i o ni samotnou. Z rozpadu tohoto vztahu má nakonec prospěch Marta, která si na rozdíl od Ireny s Martinem porozumí možná až moc.

Vše se přesto vyvíjí dobře. Irena po počátečním šoku předává svého Martina do péče Marty, a to i s návodem k použití. Alex získává Alberta.

Ovšem osud si občas se vztahy zahrává a přináší překvapení. Když příběh spěje k happy endu: Albert předčasně ukončuje zahraniční cestu, aby byl co nejdříve u Alex, zasáhne osud.

Připravila: Katka Soušková

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdroj informací: Falcon
Zdroj fotografií: Falcon

Diskuze: příspěvků