GPS hodinky Gator – záchrana pro zaměstnané matky

Pokaždé žasnu nad časopiseckými rozhovory s hvězdami společenského života, které vyprávějí, jak úžasně lehce se jim daří skloubit mateřství a kariéru.

GPS hodinky Gator – záchrana pro zaměstnané matky
Zobrazit fotografii v galerii

Žijeme asi každá v jinak zakřiveném časoprostoru, já kloubím jen s největším vypětím sil a stejně nešťastně. Každé odpoledne zpocená vyzvedávám z družiny děti jako poslední, utíkám z porady telefonovat manželovi, jestli alespoň k tomu zubaři nemůže jít s dětmi on a doma utěšuji plačící dcerku, že na tanečky může chodit, až bude velká, protože je to daleko a já jí ve tři odpoledne nikam vozit opravdu nemůžu.


Uštvaná matka aneb kloubím děti a kariéru 

Situace, které nemají řešení, u nás nastávají často. Oba s manželem pracujeme, babičky bydlí 80 km daleko a děti jsou ještě malé na to, aby chodily po městě samy. Manžel v práci hodně cestuje, nemůžu po něm chtít, aby byl v pět v družině, když jezdí domů po D1. A u nás v práci se ráno kolegové schází až na devátou, častokrát až ve čtyři začíná porada a to já už bych potřebovala odejít. Že mám kvůli tomu v práci konflikty a zároveň mi spílá vychovatelka v družině, nemusím asi moc vysvětlovat.


Potřebuji pomocníka. Někoho kdo na děti dohlédne cestou na odpolední fotbal a tanečky, pak je dovede domů, nic náročného, jen abych věděla, že se neztratily, nikdo je neunesl a jsou pod kontrolou.


Seznamte se: GPS hodinky s lokátorem a funkcí volání 

Řešení našel na internetu manžel. Záchrana pro zaměstnané matky se jmenuje hodinky s GPS lokátorem a funkcí volání. Co dokáží? Rodič má ve svém telefonu instalovanou aplikaci Gator a tu když otevře, zobrazí si mapu, ve které vidí, kde děti právě jsou. Online a kdykoli, včetně historie pohybu. To je přesně to, co ve své situaci potřebuji.


Navíc se dá přes hodinky telefonovat jako přes mobil. A líbí se mi, že v aplikaci přímo nastavíte jen známá a bezpečná čísla, která se dítěti mohou dovolat a na které může volat dítě. Žádné nevyžádané hovory ani volání na drahé linky nepřipadá v úvahu.


Hodinky mají i bezpečnostní funkce. Zaprvé nouzové tlačítko SOS, které stačí 3 vteřiny podržet a v aplikaci se ozve výstražný signál. Ten rodiče upozorní, že se něco děje. A pak také funkce safe zone, což znamená, že si v aplikaci rodič vymezí prostor očekávaného pohybu dítěte, a kdyby se stalo, že se z této zóny dítě někam vzdálí, rodič dostane upozornění.


S těmito hodinkami si troufnu pustit prvňačku samotnou tři stanice autobusem na kroužek a pak domů. V aplikaci uvidím, kudy jde a jakmile uhne z trasy, hned jí budu moci zavolat, nebo se v krajním případě za ní rozjet. Myslím, že to bude klapat.


Co tedy musíme koupit? 

Oběma dětem pořídíme hodinky Gator (mají na výběr barvy pro holčičky i pro kluky) a já si stáhnu zdarma zmíněnou aplikaci, do které hodinky zaregistruji. Do každých hodinek se musí se ještě koupit SIM karta, aby šlo přes ně telefonovat. Ta musí mít datový tarif, stačí 30 – 100 MB.


Dětem se ten nápad zalíbil. Těší se, že budou moci být samostatnější, budeme si telefonovat a samotné hodinky se jim moc líbí, je to teď mezi dětmi móda.


A co vy, kloubíte? Tak klubte, já už mám skloubeno. 


Celá nabídka hodinek Gator a přehled funkcí na stránkách cleverstore.cz.


KP

Foto: Pixabay

DISKUZE K ČLÁNKU

2

nejlelpší je osobní kontakt s dětmi

ODPOVĚDĚT

4

také si myslím že je to drahé pro děti

ODPOVĚDĚT

7

No jak znám děti, jsou velice chytré, a myslím, že dokážou hravě rodiče oblafnout, prvňáček možná ne, ale už ve druhé třídě určitě vyhrávají děti nad rodiči

ODPOVĚDĚT

6

souhlasím, dnešní děti jsou chytré a zvídavé, a nevím jestli je to dobře, protože děti ještě nemá... ale ty od sousedů, to jsou pěkně nepříjemné a zákeřné děti

ODPOVĚDĚT

3

tyto vymoženosti nechápu....

ODPOVĚDĚT

4

To jsou dnes technické vymoženosti.

ODPOVĚDĚT

2

je to dost drahé pro děti?

ODPOVĚDĚT

6

nekloubím, nechci "monitorovat" ani být monitorována. Navíc do mého NECHYTRÉHO (modlím se ať vydrží dlouho) telefonu si nic nestáhnu... :o) :o)

ODPOVĚDĚT

7

mám chytrý telefon a mám ho ráda, protože má dobrý foťák a zkontroluje mi sportku a řekne jaké bude počasí... to mi docela stačí

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (9 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Sbíráte vybité baterie?

Sbíráte vybité baterie?

Tak začněte! Není to složité, vždyť baterie stačí ukládat a po čase odnést na sběrné...

Titulka pro: VIP Nákupy

VIP Nákupy

Máte rádi nákupy? Nákupní Galerie Myslbek pro vás pořádá VIP Shopping. Večer, kterým bude provázet...

Čokoláda: co ve vás vyvolává?

„Pro mne je asi nejkrásnějším pocitem na světě, když cítím vůni jarní louky pod blankytně...

Titulka pro: Líčení pod brýle pro blondýnky

Líčení pod brýle pro blondýnky

Nosíte brýle? Poradíme vám, jak se nalíčit, pokud skrýváte oči za skly brýlí? Jak na...

Titulka pro: Bílá ušanka George

Bílá ušanka George

Hledáte trendy teplou čepičku pro svoji dcerku?

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

E-SHOP DROGERIE

Ráda bych tip na e-shop kde bych koupila kvalitní prací ...

FREESTYLE KOLOBĚŽKA

Zdravím, nemáte prosím doporučení, kde objednat ...

DETOX ORGANISMU

Jakým způsobem podstupujete detox organismu ? Hrozně ráda ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2020, MeziŽenami.cz