GPS hodinky Gator – záchrana pro zaměstnané matky

Pokaždé žasnu nad časopiseckými rozhovory s hvězdami společenského života, které vyprávějí, jak úžasně lehce se jim daří skloubit mateřství a kariéru.

GPS hodinky Gator – záchrana pro zaměstnané matky
Zobrazit fotografii v galerii

Žijeme asi každá v jinak zakřiveném časoprostoru, já kloubím jen s největším vypětím sil a stejně nešťastně. Každé odpoledne zpocená vyzvedávám z družiny děti jako poslední, utíkám z porady telefonovat manželovi, jestli alespoň k tomu zubaři nemůže jít s dětmi on a doma utěšuji plačící dcerku, že na tanečky může chodit, až bude velká, protože je to daleko a já jí ve tři odpoledne nikam vozit opravdu nemůžu.


Uštvaná matka aneb kloubím děti a kariéru 

Situace, které nemají řešení, u nás nastávají často. Oba s manželem pracujeme, babičky bydlí 80 km daleko a děti jsou ještě malé na to, aby chodily po městě samy. Manžel v práci hodně cestuje, nemůžu po něm chtít, aby byl v pět v družině, když jezdí domů po D1. A u nás v práci se ráno kolegové schází až na devátou, častokrát až ve čtyři začíná porada a to já už bych potřebovala odejít. Že mám kvůli tomu v práci konflikty a zároveň mi spílá vychovatelka v družině, nemusím asi moc vysvětlovat.


Potřebuji pomocníka. Někoho kdo na děti dohlédne cestou na odpolední fotbal a tanečky, pak je dovede domů, nic náročného, jen abych věděla, že se neztratily, nikdo je neunesl a jsou pod kontrolou.


Seznamte se: GPS hodinky s lokátorem a funkcí volání 

Řešení našel na internetu manžel. Záchrana pro zaměstnané matky se jmenuje hodinky s GPS lokátorem a funkcí volání. Co dokáží? Rodič má ve svém telefonu instalovanou aplikaci Gator a tu když otevře, zobrazí si mapu, ve které vidí, kde děti právě jsou. Online a kdykoli, včetně historie pohybu. To je přesně to, co ve své situaci potřebuji.


Navíc se dá přes hodinky telefonovat jako přes mobil. A líbí se mi, že v aplikaci přímo nastavíte jen známá a bezpečná čísla, která se dítěti mohou dovolat a na které může volat dítě. Žádné nevyžádané hovory ani volání na drahé linky nepřipadá v úvahu.


Hodinky mají i bezpečnostní funkce. Zaprvé nouzové tlačítko SOS, které stačí 3 vteřiny podržet a v aplikaci se ozve výstražný signál. Ten rodiče upozorní, že se něco děje. A pak také funkce safe zone, což znamená, že si v aplikaci rodič vymezí prostor očekávaného pohybu dítěte, a kdyby se stalo, že se z této zóny dítě někam vzdálí, rodič dostane upozornění.


S těmito hodinkami si troufnu pustit prvňačku samotnou tři stanice autobusem na kroužek a pak domů. V aplikaci uvidím, kudy jde a jakmile uhne z trasy, hned jí budu moci zavolat, nebo se v krajním případě za ní rozjet. Myslím, že to bude klapat.


Co tedy musíme koupit? 

Oběma dětem pořídíme hodinky Gator (mají na výběr barvy pro holčičky i pro kluky) a já si stáhnu zdarma zmíněnou aplikaci, do které hodinky zaregistruji. Do každých hodinek se musí se ještě koupit SIM karta, aby šlo přes ně telefonovat. Ta musí mít datový tarif, stačí 30 – 100 MB.


Dětem se ten nápad zalíbil. Těší se, že budou moci být samostatnější, budeme si telefonovat a samotné hodinky se jim moc líbí, je to teď mezi dětmi móda.


A co vy, kloubíte? Tak klubte, já už mám skloubeno. 


Celá nabídka hodinek Gator a přehled funkcí na stránkách cleverstore.cz.


KP

Foto: Pixabay

DISKUZE K ČLÁNKU

2

nejlelpší je osobní kontakt s dětmi

ODPOVĚDĚT

4

také si myslím že je to drahé pro děti

ODPOVĚDĚT

7

No jak znám děti, jsou velice chytré, a myslím, že dokážou hravě rodiče oblafnout, prvňáček možná ne, ale už ve druhé třídě určitě vyhrávají děti nad rodiči

ODPOVĚDĚT

6

souhlasím, dnešní děti jsou chytré a zvídavé, a nevím jestli je to dobře, protože děti ještě nemá... ale ty od sousedů, to jsou pěkně nepříjemné a zákeřné děti

ODPOVĚDĚT

3

tyto vymoženosti nechápu....

ODPOVĚDĚT

4

To jsou dnes technické vymoženosti.

ODPOVĚDĚT

2

je to dost drahé pro děti?

ODPOVĚDĚT

6

nekloubím, nechci "monitorovat" ani být monitorována. Navíc do mého NECHYTRÉHO (modlím se ať vydrží dlouho) telefonu si nic nestáhnu... :o) :o)

ODPOVĚDĚT

7

mám chytrý telefon a mám ho ráda, protože má dobrý foťák a zkontroluje mi sportku a řekne jaké bude počasí... to mi docela stačí

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (9 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Titulka pro: Sbíráte vybité baterie?

Sbíráte vybité baterie?

Tak začněte! Není to složité, vždyť baterie stačí ukládat a po čase odnést na sběrné...

Titulka pro: VIP Nákupy

VIP Nákupy

Máte rádi nákupy? Nákupní Galerie Myslbek pro vás pořádá VIP Shopping. Večer, kterým bude provázet...

Čokoláda: co ve vás vyvolává?

„Pro mne je asi nejkrásnějším pocitem na světě, když cítím vůni jarní louky pod blankytně...

Titulka pro: Líčení pod brýle pro blondýnky

Líčení pod brýle pro blondýnky

Nosíte brýle? Poradíme vám, jak se nalíčit, pokud skrýváte oči za skly brýlí? Jak na...

Titulka pro: Bílá ušanka George

Bílá ušanka George

Hledáte trendy teplou čepičku pro svoji dcerku?

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

MIMINKO SE NEDAŘÍ

Dobrý večer, co dělat, když nám nejde otěhotnět? ...

VŮNĚ DO AUTA

Kde sehnat kvalitní vůni do auta? Poradíte?

VŮNĚ DO AUTA

Kde sehnat kvalitní vůni do auta? Poradíte?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA© 2020, MeziŽenami.cz