Shopping

Hebe spouští mobilní aplikaci s řadou výhod pro své zákazníky

Koncem minulého roku vstoupila společnost Hebe, internetový obchod s kosmetikou, na český trh. Nyní uvádí aplikaci, která nabízí svým zákazníkům pohodlné nakupování kosmetických produktů prostřednictvím chytrých telefonů. Zájemci si ji mohou stáhnout zdarma pro zařízení
s operačními systémy Android i iOS.

Mobilní aplikace byla vyvinuta ve spolupráci se společností Future Mind, jenž je zodpovědná za její polskou a nově také slovenskou verzi. Na polském trhu se pyšní velké oblibě a její průměrné hodnocení je 4,7 hvězdiček z 5, což dokazuje uživatelsky přívětivé používání. Pro český i slovenský trh byla aplikace přizpůsobena potřebám a zvyklostem místních zákazníků.

Aplikace má pro uživatele řadu výhod:

1. Přístup ke všem akcím

Zákazníci přehled o všech aktuálních akcích, slevách a speciálních nabídkách.

2. Možnost přidat recenzi k výrobkům a přidat je do seznamu přání

Možnost sdílet své zkušenosti s výrobky a také vytvářet a spravovat svůj vlastní seznam přání. Oblíbené produkty tak budou moct uživatelé rychle a pohodlně najít.

3. Snadná a rychlá cesta k zákazníkovi:

Aplikace nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní, takže nakupování je snadné, rychlé a zábavné.

4. Doprava zdarma na všechny objednávky:

Zákazníci si mohou užít opravdu bezstarostné nakupování, protože všechny objednávky prostřednictvím mobilní aplikace, jim budou zaslány zdarma.

Mobilní aplikace bude neustále monitorována a vyvíjena. Dalším krokem bude rozšíření věrnostního programu, aby vyhovoval jedinečným potřebám a očekáváním zákazníků v každé z těchto zemí.

Připravila: Pavla Šeborová

Zdroj informací: Hebe
Zdroj fotografií: Hebe
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků