Hobby

Horoskop na březen 2014

Sbírání kytiček

Březen patří poslednímu znamení zvěrokruhu – Rybám. Jde o znamení dvojité, vodní a charakterem flegmatické. Má všeobecný vliv na pocity, ztráty a také tajnosti. Vládcem je Neptun. Člověk narozený v Rybách je obdařen věrností, obětavostí, ale také nepořádností a lze ho v mnoha věcech snadno ovlivnit.

Beran

Váš vládce Mars bude od 1. března až do 20. května ve zpětném chodu, což značí jediné. Už tak dynamické aspekty způsobené Uranem ještě naberou na síle a pocítíte velký neklid. Budete mít sklon se častěji hádat a v mnoha situacích se budete chovat impulzivně. Zejména začátkem března, kdy bude Mars ve špatném postavení s Venuší, to pocítí vaši partneři.


Býk

Podobně jako znamení Berana, i vy si dávejte pozor na zbytečné hádky. Venuše se 5. března posouvá do znamení Vodnáře, který jí propůjčuje volnost a nespoutanost. V tuto dobu pro vás bude obtížné podřídit se jakýmkoli pravidlům, což se nebude zamlouvat zejména vašim partnerům. Situace se uklidní až 12. března, kdy bude Venuše zase na nějaký čas v příznivém postavení k Uranu.


Blíženci

Pracujete-li v jakékoli umělecké sféře, můžete se spolehnout, že se vám v březnu bude dařit. Merkur bude v příznivém postavení s Marsem a nebude vám chybět energie ani vůle dokončit jakýkoli projekt. Kolem 17. března se přesune Merkur do znamení Ryb a mnoho věcí začnete brát víc vážně. Trochu se zklidníte a vše budete raději dvakrát zvažovat, než se do něčeho naplno pustíte.


Rak

Nesnažte se dělat unáhlená rozhodnutí. Velmi napjatý aspekt Urana k vašemu znamení bude ještě nějaký ten měsíc přetrvávat a může vás snadno potkat pád až na samotné dno. Vše tedy raději alespoň třikrát promýšlejte. Dařit se vám začne koncem měsíce, kdy budou Slunce a Neptun v příznivém postavení k vašemu Jupiteru, což způsobí, že vcelku bez sebemenší námahy dosáhnete velkých úspěchů.


Lev

Vlivem příznivě nakloněného Neptunu a Luny můžete zejména zpočátku měsíce prožívat romantické poblouznění. Snadno se nadchnete pro něco či někoho nového a radost vám udělá vše, co se nějakým způsobem příznivě dotkne vaší osoby. Kolem poloviny měsíce vás navíc příznivě podpoří i Saturn, který vám dodá sebeovládání a rozvahu a postaví vás trochu zase zpátky na zem.


Panna

Pro vás je teď nejdůležitější obklopit se lidmi. Přestože jste zvyklí si problémy řešit sami, vaši přátelé vám teď mohou podat pomocnou ruku. Od 18. března bude váš vládce Merkur v příznivém postavení s Marsem a i s Jupiterem a v sobotu 22. března se navíc dostane do spojení s Neptunem. Jste-li sami, možná vás čeká láska, na kterou už dlouho čekáte. Nenechte si ji utéct a dívejte se pořádně kolem sebe.


Váhy

Tento měsíc může ve vašem vztahu nastat těžká disharmonie. Neukočírujete-li svoje city, snadno může dojít i k rozchodu. Mars, který se momentálně nachází ve vašem znamení, je ve zpětném chodu a navíc špatně ozářen Venuší, a tak způsobuje nemalé problémy. Věci řešte pouze s klidnou hlavou. Situace se trochu uklidní po 10. březnu, kdy zasáhne pozitivní vliv Merkura.


Štír

V první polovině března si dávejte dobrý pozor, s čím se komu svěřujete. Saturn bude přijímat špatné vibrace od Merkura, a snadno tak můžete být překvapení, když vaše soukromé informace někdo použije proti vám. Sháníte-li nové bydlení, nebo pokud právě rekonstruujete, od 18. do 22. března máte ideální podmínky k tomu, abyste vše dotáhli do zdárného konce.


Střelec

Někdo by řekl, že vaše tempo je doslova vražedné. Toho by se samozřejmě dalo v březnu snadno využít. Bohužel ale vlivem špatně aspektovaného Uranu nemáte dost disciplíny na to, dotáhnout jakoukoli věc do konce. Zmírnit tuto situaci může jen příznivě ozářený Merkur, který navíc bude ve spojení s Neptunem. Neočekávejte ovšem žádné zázraky.


Kozoroh

V této době dojde pravděpodobně k rozhodnutí v záležitosti, kterou řešíte už delší dobu. Špatně aspektovaný Merkur způsobí, že nedopadne úplně podle vašich představ, díky příznivému vlivu Slunce, bude ale pozitivní. Hlavní teď je, dobře zvážit všechna pro a proti. Nacházíte se v patové situaci. Po něčem strašně moc toužíte, ale nechcete kvůli tomu všechno obětovat.


Vodnář

Hned dvě planety ovlivní v tomto období váš život. Nejprve Merkur, který bude příznivě aspektován Marsem a způsobí, že všechny záležitosti stihnete vyřídit rychle a bez problémů a potom Venuše, která 5. března vstoupí do vašeho znamení a zamíchá kartami v oblasti vztahů. Začínáte být na vážkách, kam váš společný vztah s partnerem spěje, a bojíte se, že budete znovu sami. Zbytečně.


Ryby

Opět vám nastává skvělé období. Vládce Neptun přijímá velmi dobré aspekty od Marta i Jupitera a stejně tak září ve vašem znamení i Slunce, které pozitivně ovlivňuje Jupiter a následně i Saturn. Štěstěna stojí při vás. Snažte se toho využít a pusťte se do všech věcí, které vás nějakým způsobem lákají. Nyní máte možnost splnit si své sny. Tak proč toho nevyužít. Hurá do toho!


Lady GaGa – 28. 3. 1986

Extravagantní zpěvačka oslaví na konci března své 28. narozeniny a mnozí tvrdí, že pro ni budou jedny z těch nezapomenutelných. Je totiž velmi pravděpodobné, že se dočká od svého přítele, herce Taylora Kinneya zásnubního prstenu. Pár spolu chodí od léta 2011, a přestože si loni prošel krizí a spekulovalo se o rozchodu, v současné době je situace zažehnána a Gaga i Taylor spolu cukrují jako dvě hrdličky. Sám Kinney na předávání Zlatých glóbů potvrdil, že je ve vztahu šťastný a chtěl by své matce brzy dopřát vnoučata.

 

Autor: Lucie
Foto: iStock
28. 2. 2014
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků