Hobby

Horoskop na červen 2014

Sbírání kytiček

Červen patří Blížencům, kteří představují dvojčata. Jedním z jejich klíčových principů je spojení. Symbolizují komunikaci, myšlení, zvídavost, ale i náladovost a povrchnost.

Beran

Vládce Mars prochází protilehlým znamením Vah a navíc negativně aspektuje Uran, planetu změn. Váš milostný život není v tuto chvíli zrovna ideální. Máte-li pocit, že vám váš stávající svazek už nevyhovuje, nebojte se udělat razantní krok a rozejděte se. Pokud chcete dát partnerovi ještě šanci, pak se zamyslete nad tím, proč jste společně dospěli až do tohoto stádia. Jen tak máte šanci celou situaci ustát.


Býk

Nastává výborná doba pro studium a odbornou práci. Venuše bude až do 23. června procházet znamením Býka, a bude tak v silném postavení. Saturn bude ještě navíc v opozitním znamení Štíra a bude vás nutit k zodpovědnému jednání. Ve všem, co se týká nabývání vědomostí, se vám bude dařit a svou práci budete odvádět dobře a včas. Od 19. června bude navíc Venuše v příznivém postavení s Jupiterem. Ideální doba zapsat se do kurzu tance či fotografování.


Blíženci

Konečně přichází vaše doba, milí Blíženci! Slunce, které bude procházet vaším znamením, bude už od konce května příznivě aspektováno Uranem i Marsem. Energii, kterou budete oplývat, byste měli využít k tomu, abyste zmapovali všechny stránky svého života a zjistili, co je potřeba udělat k tomu, abyste byli spokojení. Neztrácejte čas věcmi, které stejně nemůžete ovlivnit a raději si užívejte, bavte se s přáteli a pořiďte si to, po čem už dlouho toužíte.


Rak

Pracovně budete tento měsíc na vrcholu a strčíte do kapsy i zkušenější kolegy. Jupiter bude ve velmi dobrém postavení se Saturnem, což vám zaručí koncentraci, dobrý úsudek a příznivé řešení všech záležitostí. A pomáhat vám bude i Merkur. Jeho dobré aspekty od Venuše a Neptuna zajistí, že budete kreativní, rozvážní a bezstarostní. Co víc si přát. Máte-li nějaký projekt, který byste chtěli realizovat, teď je ta správná doba. Na nic nečekejte.


Lev

Tento měsíc zažijete opravdu nemilé překvapení. Někdo blízký se vám vyzná ze svých citů a bude od vás očekávat, že na to ihned zareagujete. Stane se tak pravděpodobně kolem 19. června, kdy se Slunce potká v Blížencích s Merkurem a zároveň bude i negativně aspektované Lunou. Bohužel nebude počítat s tím, že si jako ostražití lvi raději všechno nejprve zmapujete sami. Situace se uklidní až 20. června, kdy bude Slunce přijímat dobrý aspekt od Neptuna.


Panna

Od 7. června až do konce měsíce bude Merkur ve zpětném chodu. V tuto dobu byste neměli nastupovat do nového zaměstnání, začínat důležitý projekt a podepisovat závazné smlouvy či jiné dokumenty. Navíc byste měli být v letošním roce obzvláště opatrní i při zveřejňování osobních informací na internetu. Lehce se může stát, že je někdo zneužije k vlastnímu prospěchu a vás tak poškodí.


Váhy

Procházející Mars, který bude negativně aspektován Uranem a také Plutem, vás bude nutit k tomu, abyste zbytečně riskovali. Zkuste se ovládnout a nepřeceňujte své síly. Nechcete přece trávit měsíc před prázdninami po nemocnicích. Hrozí vám nehody a zlomeniny. Potřebujete-li si zařídit nějaké záležitosti týkající se nemovitosti či pozůstalosti, udělejte to do 12. června. Vše se vyřídí rychle a k vaší plné spokojenosti.


Štír

Milostný život bude hrát tento měsíc důležitou roli. Pokud máte po svém boku někoho, kdo se vám snaží být oporou, má vás rád a u nějž cítíte, že je jeho úspěch i vaším úspěchem, může dojít k zásnubám. Slunce se dostane do příznivého postavení se Saturnem, který se momentálně nachází ve vašem znamení. Nezadaní mají šanci někoho zajímavého potkat, a to především v případech, že pracují v uměleckých oborech, v médiích či ve školství.


Střelec

Jupiter bude nejprve v příznivém postavení se Saturnem a poté i s Venuší, což bude jednoznačně příznivé pro váš duchovní život. Tím, jak zvládáte obtížné situace, můžete druhým pomoci při jejich rozhodování a řešení problémů. Váš úsměv a tolerantní chování může také přispět k zamyšlení se nad pomíjivostí a zbytečností některých věcí. Věřte, že to, co vysíláte k druhým, se vám už brzy vrátí zpátky.


Kozoroh

Červen pro vás bude v mnoha ohledech zlomovým měsícem. Vládce Saturn, který se nachází ve Štíru, bude v příznivém postavení jak s Jupiterem, tak i Venuší a pozitivně na vás bude působit i Luna. Život vám teď plnými doušky dopřeje to nejlepší. V tomto období můžete očekávat přírůstek do rodiny nebo se změní váš partnerský vztah v manželský, případně, jste-li sami, může se objevit někdo, kdo vás okouzlí.

Vodnář

Červnové konstelace ukazují na nové příležitosti. Může se však objevit neklid a potřeba učinit změny hned. Nespěchejte. Vaše energie bude na nižší úrovni. Šetřete své síly a zbytečně se nepřetěžujte. Je nezbytně nutné, abyste změnili životní styl, a to obzvlášť, trpíte-li nějakým onemocněním, máte-li nadváhu nebo jste unaveni. Vyčistěte své tělo, zbavte se stresu a stanovte si životní priority. To vám pomůže lépe fungovat a zvládnout více věcí než ostatní.

Ryby

Do 6. června bude Neptun špatně aspektován Sluncem, což způsobí zmatek v mnoha vašich záležitostech. Teď není vhodný čas pro nové začátky. Získávejte informace, dokončete vše rozdělané, připravujte si své plány a hlavně buďte v dobré kondici. Po 6. červnu se situace zklidní a Venuše, Merkur i Pluto ji svými příznivými aspekty vylepší. Můžete-li, vezměte si v tomto období dovolenou. Je to vhodný čas pro cestování a studium.


Johnny Depp – 9. 6. 1963

Letos oslaví idol mnoha žen všech věkových kategorií Johnny Depp už 51. narozeniny a stále neztrácí nic ze svého sexappealu. Stále vede žebříčky o nejoblíbenějšího herce Ameriky a jak to tak vypadá, bude tomu tak i nadále. Koncem dubna vstoupil do kin zatím jeho poslední film Transcendence a fanoušci už se těší i na pokračování pátého dílu Pirátů z Karibiku, které by se v kinech mělo objevit v roce 2015. Daří se mu i v soukromém životě. Po rozchodu s Vanessou Paradis se zasnoubil s o 22 let mladší americkou kolegyní Amber Heard.

Připravila: Lucka
Foto: iStock
1. 6. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků