Hobby

Horoskop na duben 2014

Sbírání kytiček

V dubnu převažuje první ze tří ohnivých znamení Beran. Je to znamení tvůrčí, jímž vše začíná. Vyjadřuje vše, co rozkvétá. Dává odvahu, vůli, aktivitu a pokrok. Lidé ve znamení Berana jsou energičtí a touží po nezávislosti.

Beran

V dubnu sice slavíte narozeniny, letos si ho ale kvůli zpětnému chodu Marsu a navíc špatně ozářenému Slunci příliš neužijete. Očekávejte dynamické období. Místo, abyste zářili, nebudete mít chuť cokoli podnikat a budete se cítit unavení. Aniž byste chtěli, dojde u vás vlivem špatně aspektovaného Merkuru k neshodám a zmatkům. Důsledkem toho vás v dubnu čeká řada nepříznivých změn, se kterými se budete muset vyrovnat.

Býk

Zatímco Beranům se tento měsíc příliš dařit nebude, vy do něj vplujete s naprostou lehkostí. Venuše prochází znamením Ryb a navíc je příznivě ozářena Jupiterem i Neptunem. Kolem 12. dubna může do vašeho života vstoupit někdo, do koho se zamilujete. Milostné vztahy, které vzniknou v tomto období, mají vlivem Saturnu velkou šanci na úspěch. Stejně tak i vyřizování všech domácích záležitostí.

Blíženci

Merkur teď prochází znamením Berana a nutí vás riskovat. Ovšem pozor! Rozhodně nečekejte žádné výhry. Jeho špatná aspektace k Marsu může způsobit, že přijdete i o poslední kalhoty. Proto si tento měsíc pečlivě hlídejte své finance a dobře rozmýšlejte, do čeho budete investovat. V žádném případě se nepouštějte do hazardních her ani do riskantních sázek. Mohly by vám zbýt oči pro pláč.

Rak

Určitě jste si všimli, že vás delší dobu někdo se zalíbením pozoruje. Pokud ani vám není lhostejný, ještě nějaký čas vyčkejte a vychutnejte si tu nevinnou hru, která obvykle předchází době zamilovanosti. Už na konci dubna budete s jistotou vědět, jak na tom u dotyčného člověka jste. Vzhledem k tomu, že je Venuše v příznivém postavení s Jupiterem, který se ještě nějaký čas bude nacházet ve vašem znamení, láska je na spadnutí.

Lev

Všechny věci, které se teď kolem vás dějí, přicházejí vlivem Saturnu zcela přirozeně, proto příliš nepřemýšlejte, co dál se svým životem. Konec března pro vás byl nejen fyzicky, ale i psychicky náročný, proto si v dubnu trochu odpočiňte a načerpejte nové síly. V mnoha ohledech můžete právě duben brát jako nový start do dalšího životního období. Ať už měníte práci, řešíte zdravotní problémy či rozchod, vše se zdárně vyřeší.

Panna

Dejte si velký pozor na zákeřné našeptávače, kteří vám mohou v dubnu pěkně zavařit. Váš vládce Merkur bude 14. dubna v těsném postavení k Uranu a navíc v opozici k Marsu a Luně. Hrozí poměrně rozsáhlé změny ve vašem životě, které budou navíc okořeněné peprnými hádkami a uraženeckými pocity. Pořádně vás vytočí, co o vás někteří lidé roznášejíí a těžko se s tím budete vyrovnávat.

Váhy

Jste-li nezadaní, mějte oči otevřené. Možná vás už brzy čeká milostné dobrodružství, které vám převrátí život naruby. Venuše je v příznivém postavení k Jupiteru i Neptunu, takže pozve-li vás známý z ničeho nic na skleničku, věřte, že to není jen tak. Může z toho být krásný romantický flirt. Zadaní se naopak budou těšit z přízně svého partnera, který je v této době bude nosit na rukou a ve velkém rozmazlovat.

Štír

Zapomeňte na změny a držte se svého zajetého režimu, jen tak přežijete toto období bez úhony. Uran není vašemu vládci příliš nakloněný, proto byste v opačném případě mohli litovat. Soustřeďte se na věci, které je teď nutné udělat, a zbytečně se nerozptylujte něčím, co pro vás v tomto období není důležité. Pravděpodobně nebudete mít nouzi o přízeň opačného pohlaví. Pokud se ale do něčeho pustíte, počítejte s tím, že to bude jednorázová záležitost.

Střelec

Předjaří na vás má skvělý vliv. Tento měsíc budete pod nadvládou planety Mars a nadšení a energie z vás bude doslova sálat. Aniž byste počítali, kolik co stojí, budete se bavit, zvát všechny své známé na drink a běda tomu, kdo si dovolí proti vám něco namítat. Tomu ihned rázně vysvětlíte, jak se věci mají. Nemáte-li závazky, zkuste se porozhlédnout po opravdu netradiční dovolené, na které můžete načerpat nové zážitky.

Kozoroh

A je to tady! Budoucnost, kterou jste si vysnili, se začne v průběhu dubna pomalu naplňovat a ve vašem životě zase po delší době zavládne harmonie a klid. Saturn se nachází v silném postavení, navíc koncem měsíce bude v příznivém aspektu k Venuši v Rybách. Proberte všechny své kontakty a domluvte si schůzku s lidmi, kteří vám v minulosti pomohli. Teď je na čase jim to vrátit. Možná budete překvapeni, s jakými návrhy na vás vyrukují.

Vodnář

Vaše energie nebude tento měsíc zrovna na výši. Mars bude v opozici k vašemu vládci Uranu, proto vám rozhodně neuškodí, dát si na chvilku volno od jinak velmi rušného společenského života. Buďte chvilku o samotě a věnujte se všemu, co vás nějakým způsobem těší a naplňuje. Může se stát, že vás přepadne deprese a úzkost, ale věřte, že jde pouze o dočasný stav. Už brzy se situace zase vylepší a vám se opět vrátí chuť do života.

Ryby

Hvězdy vám budou v dubnu přát a toho byste rozhodně měli využít. Neptun bude v příznivém postavení jak k Jupiteru, tak i k Merkuru a Slunci, čehož můžete využít zejména v pracovní oblasti. Vše vám půjde od ruky, snadno se budete koncentrovat na jakýkoli úkol a nebude vám chybět kreativita ani snaha dotáhnout projekty do konce. Aniž byste to tušili, naskytne se vám šance napravit nedávný omyl. Využijte ji.

Lucie Borhyová – 16. 4. 1978

Letošní 36. narozeniny neoslaví sice vzhledem ke svému pokročilému těhotenství nijak bujaře, už teď je ale jasné, že si to Lucie Borhyová po narození svého druhého potomka, kterého čeká s partnerem a kolegou z Novy Michalem Hrdličkou, určitě vynahradí. Společně plánují velkou svatbu a chtějí si ji náležitě užít. Jedna z našich nejznámějších moderátorek se nedávno nechala slyšet, že se těší, jak si s partnerem zatancují a nic je v oslavě nebude omezovat. Kdy ke svatbě dojde, ale zatím úzkostlivě tají. 

Připravila: Katka
Foto: iStock
1. 4. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků