Hobby

Horoskop na listopad 2014

Sbírání kytiček

Listopadu vládne znamení Štíra. Jde o znamení pevné, vodní a flegmatické, které má velký vliv na sexualitu, dědictví a vše, co se týká smrti. Jeho vládcem je Pluto. Člověk narozený v tomto znamení má nezlomnou vůli, silnou osobnost a je vytrvalý. Svůj názor mění jen stěží a nerad si přiznává, že někde udělal chybu.

Beran

V tuto dobu buďte velmi opatrní a zdrženliví ve svém jednání. Vlivem nepříznivého postavení vašeho vládce Marsu k Uranu vás může v tyto dny provázet řada nedorozumění. Přestože nejde o výrazný tranzit, který by působil zhoubně, může signalizovat několik dnů smůly. Vyhýbejte se proto hádkám a zbytečně se nerozčilujte. Jen by vám to uškodilo. Pozor! Při tomto planetárním postavení může být obtížné dodržovat zadané termíny.

Býk

Budete-li se hodně snažit, vaše plány se mohou v tuto dobu zrealizovat. Musíte to však stihnout do 7. listopadu. Slunce se dostane do spojení s Venuší a zároveň bude i v příznivém postavení k Neptunu. Snadno si získáte něčí sympatie a do čehokoli se pustíte, půjde vám od ruky. Ke konci měsíce vstoupí do hry negativně aspektovaný Jupiter, a to značí jediné. Štěstěna se k vám otočí zády a ať se budete snažit sebevíc, výsledky se dostaví jen zřídka.

Blíženci

Začátkem listopadu seberte odvahu a začněte řešit nepříjemné věci. Příznivě aspektovaný Neptun a následně i Mars vás obdaří ostrým jazykem a silnou vůlí, a nebude tak nic, čeho byste se měli bát. Kolem 9. listopadu navíc vstoupí váš vládce Merkur do znamení Štíra, kde vám poskytne výborné pozorovací schopnosti a jasný a přesný úsudek. Toto postavení je vynikající pro výzkum a badatelskou činnost, vrhněte se do toho.

Rak

Mars se nachází v opozici k vašemu znamení. Energií teď zrovna neoplýváte, ba naopak, dalo by se říct, že je přímo na bodu mrazu. Býváte-li často nemocní, pak na sebe dávejte více než kdy jindy pozor. Odlehčete jídelníček, pobyt uvnitř vytopených místností vyměňte za pobyt na čerstvém vzduchu a nezapomeňte si dopřát nějakou masáž. Vašemu tělu to jen prospěje a do zimní sezóny vyrazíte v plné síle. Už teď je jasné, že to budete potřebovat.

Lev

Listopad pro vás bude v mnoha ohledech náročným měsícem. Slunce prochází znamením Štíra, navíc se kolem 17. listopadu dostane do spojení se Saturnem, a aby toho nebylo málo, ještě bude nepříznivě aspektováno hned dvěma jinak pozitivními planetami, a to Jupiterem a Venuší. Budete-li mít štěstí, přežijete toto období bez úhony. Spíše se ale připravte na to, že budete muset překonat řadu překážek a nebude to vůbec jednoduché.

Panna

Smolné dny jste si vybrali minulý měsíc a teď se opět můžete těšit na přízeň štěstěny. Nezapomeňte toho využít. Merkur se dostane do spojení s Marsem a vydrží tak až do 27. listopadu. V zaměstnání se pravděpodobně blýsknete svou pílí a budete-li jen trochu odvážní a nebudete se bát projevit, je velká šance, že dostanete od nadřízených přidáno a vaše finanční situace se zlepší. To je to, co by se vám teď před Vánoci hodilo, tak vzhůru do toho.

Váhy

V listopadu bude Venuše procházet znamením Střelce. To je vhodný čas pro cestování a nabírání nových vědomostí. Svou lásku nyní budete prožívat naplno a nadšeně. Jste-li teprve ve fázi hledání, buďte si jistí, že tento měsíc nebude nikdo, kdo by vám odmítl nějakou vaši žádost. Toto období je také vhodné pro to, abyste si udělali pořádek ve svých věcech a zbavili se oblečení, které již nenosíte. Věnujete-li ho na charitu, váš vnitřní pocit bude o to lepší.

Štír

Až do 27. listopadu bude vaším znamením procházet Merkur, který bude nejprve příznivě ozářen Neptunem a poté i Marsem. To je ideální postavení pro studium, psaní a publikování. Bude se vám dařit za předpokladu, že se nebudete vyhýbat zodpovědnosti. Měli byste být také schopni zvládat více věcí najednou, což se vám bude hodit při vaší soukromé inventuře, kterou vám vřele doporučujeme. Teď je nejvyšší čas vytvořit si plán na příští rok.

Střelec

Pokud se tento měsíc s partnerem domluvíte, že si vzájemně nebudete výrazněji zasahovat do soukromí, bude to pouze ku prospěchu vašeho vztahu. Venuše bude procházet znamením Střelce, kde dává člověku touhy po duševní svobodě. Není to tedy příliš ideální poloha pro harmonické vztahy. Člověk si rád nechává pootevřená zadní vrátka. Přičteme-li k tomu fakt, že od 16. listopadu bude Venuše ještě negativně aspektována Neptunem, bude nejlepší se o nic nezajímat.

Kozoroh

Mars, který se už přes měsíc zdržuje ve vašem znamení, se dostane kolem 10. listopadu do spojení s Plutem a vyvolá u vás bouřlivé reakce. To vše ještě podpoří negativní aspekt od Urana z ohnivého znamení Berana. Rádi jednáte přímo a bez obalu, proto je pro vás obtížné pochopit chování některých lidí. Nedělejte však chybu a nesnažte se oplácet druhým stejným chováním. Každému se jeho skutky vrátí a při tomto planetárním postavení s ještě větší rychlostí.

Vodnář

Jako už po několikáté tento rok budete opět řešit vztah se svým partnerem. V první polovině měsíce bude váš vládce Uran přijímat negativní aspekt od Marse, což se projeví zejména zvýšenou roztržitostí, ale také žárlivostí. Aby vám ve společném životě nenadělala ještě větší problémy, ovládněte své emoce. Jen tak máte naději, že se po 23. listopadu situace zklidní. Uran bude přijímat pozitivní aspekt od Venuše a nabije vás novou energií. Vše máte ve svých rukou.

Ryby

Podobně jako některým jiným znamením se ani vám nebude tento měsíc příliš dařit, milé Ryby. Většina planet bude vstupovat do znamení Střelce, kde vytvoří nepříznivé aspekty k vašemu znamení. Zejména pokud pracujete v kreativní oblasti, měli byste si dát trochu oddych a nepřeceňovat své síly. V citové oblasti to u vás teď bude jako na houpačce. Jste-li citlivější, můžete si brát mnohem víc věcí k srdci a zbytečně se stresovat. Raději se stáhněte na chvilku do ústraní a vyčkávejte.

Miley Cyrus – 23. 11. 1992

V současnosti je nejsledovanější a také nejkontroverznější zpěvačkou na americké popové scéně. Její odhalenou postavu už viděl téměř celý svět a to, jaké používá sexuální pomůcky, je známější než její provokativní songy. To ale této dvaadvacetileté hvězdě vůbec nevadí. V červnu 2011 byla jmenována M Magazinem nejbohatší teenagerkou, a to díky svým ročním příjmům okolo 120 miliónů dolarů. Zanechala za sebou i takové star, jako je Justin Bieber nebo Selena Gomezová. I kdyby tak už dokonce života nic nenazpívala, nikdo na ni jen tak nezapomene. A to je to, o co jde Miley především.

Autor: Lucie
Foto: iStock
1. 11. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků