Hobby

Horoskop na první týden roku 2013

Zajímá vás váš horoskop na první týden v roce 2013?

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé. Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Během oslav Silvestra se můžete potkat s člověkem, který vám v minulosti pořádně zkomplikoval život. Dělejte, že ho nevidíte, protože by vám svými ortodoxními názory opět pořádně zabrnkal na nervy. Až do pátku budete muset odolávat jistému člověku, který vám bude pořád radit. Když nevybouchnete, vyděláte na tom! Ve dnech víkendu se budete muset uskrovnit, protože vaše rodinná kasa bude vykazovat velmi nízký zůstatek!


Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské. Vládcem je Saturn – polarita Yin
Nenechte se od nikoho tlačit do kouta, nekrčte hřbet ani před lidmi s autoritou! Jinak se budete chovat jako ušlápnutí celý rok, což platí hlavně pro narozené okolo Silvestra. Žádný Kozoroh by si neměl brát příliš k srdci konflikty s nadřízenými, a to hlavně v druhé polovině týdne. Ona se totiž během víkendu situace otočí, protože se na vás obrátí o pomoc, bude hořet nějaká zakázka, a když jim vyhovíte, nejenže vás čeká bohatá finanční odměna, ale i postup v hierarchii firmy!


Vodnář (21. 1. – 18. 2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné. Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn – polarita Yang. Během oslav příchodu roku 2013 se ani na krok nehněte od své drahé polovičky, a hlavně ignorujte pozvání kolegů či lidí, kteří mají stejné profesní zaměření. Pokazili by vám náladu! V druhé polovině týdne si občas nebudete jisti, zda náhodou nesníte, protože opakovaně narazíte na něco, co si nedokážete vysvětlit racionálním rozumem. Ve dnech víkendu vás začnou lákat dálky, a tak je možné, že si zajedete za sněhem za hranice.


Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní. Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin. Oproti jiným znamením budete pracovat hned, jak vkročíte do roku 2013. Na to pozor, protože i vaše fyzická kondice má své limity a při jakémkoliv náznaku zdravotních potíží vyhledejte lékařskou pomoc! Uprostřed týdne si nenechte od nikoho diktovat, co máte a co nemáte dělat, jinak vás někdo z kolegů či nadřízených tak vystresuje, že uděláte profesní chybu. Vůbec se nedivte, když vám někdo ke konci týdne nabídne, zda byste nechtěli vstoupit do politiky.

 

Beran (21. 3. – 21. 4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé. Vládcem znamení je Mars – polarita Yang
Příchod roku 2013 budete slavit ještě v úterý. Uprostřed týdne ale začněte brzdit sami sebe, jinak občas do něčeho narazíte, navíc nadřízení budou vyžadovat precizně odvedenou práci! Během víkendu se konečně dozvíte, zda na vás čeká postup v kariéře. Podnikatelé se rozhodnout spojit síly s někým dalším a je možné, že ve dnech volna podepíšete smlouvu o spolupráci.


Býk (22. 4. – 21. 5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské. Vládcem je zde Venuše – Jitřenka – polarita Yin
Okolnosti vás v tomto týdnu donutí zamyslet se nad dalším studiem, protože vám několik lidí naznačí, že bez toho si budete kariéru budovat problematicky. Pokud zvažujete odjet pracovat do zahraničí, uprostřed týdne si začnete zařizovat vše potřebné a o svém rozhodnutí informujete rodinu během víkendu.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné. Vládu drží Merkur – polarita Yang
Pokud v práci něco před Silvestrem odfláknete, nedotáhnete do konce, hned po Novém roce si vás nadřízení pozvou na kobereček. Ve dnech víkendu čeká seznámení na nezadané a nový partner potažmo partnerka vám obrátí život vzhůru nohama. Od počátku vám bude jasné, že se nejedná o povrchní vztah, a navíc nelze vyloučit, že při první tělesném sblížení zplodíte potomka.


Rak (22. 6. – 21. 7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní. Vládce Luna – polarita Yin. Pluto v protilehlém znamení na vás v tomto týdnu bude tlačit, možná že prostřednictvím vaší drahé polovičky s vámi bude i manipulovat. Pokud například žijete v partnerství na divoko, bude vás směrovat do manželského chomoutu. Když do něj hlavu strčíte, ale přitom to bude díky nátlaku, nikoliv vaše svobodné rozhodnutí, zaděláte si na budoucí partnerskou krizi!


Lev (22. 7. – 22. 8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé. Vládne Slunce – polarita Yang. V prvních dnech týdne si budete mírně řečeno testovat, co rodina a všichni okolo vás vydrží. A oni toho vydrží opravdu hodně, i vaše vtipkování a nekonečné flámování! Zpátky na zem vás vrátí uprostřed týdne nutnost pracovat, ale je i možné, že se objeví menší zdravotní problém, který vás přinutí zpomalit tempo. Díky tomu si ve dnech víkendu budete dopřávat pravidelné procházky a možná začnete držet dietu.


Panna (23. 8. – 22. 9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské. Vládcem je Merkur – polarita Yin
Jste jedno z mála znamení, které možná oslavy příchodu roku 2013 prospí. Díky tomu budete první pracovní den energičtí, soustředění a patrně začnete mírně řečeno prudit kolegy či podřízené. Sklidí od vás kritiku i za naprosto banální chyby. Všechno si vynahradíte během víkendu. Dokonce kvůli zábavě sáhnete hlouběji do kapsy.


Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné. Toto znamení ovládá Venuše – Večernice – polarita Yang. Příchod roku 2013 budete slavit ve společnosti a to tak bujaře, že možná první pracovní den místo do práce zamíříte k lékaři a uprostřed týdne strávíte několik dnů na lůžku. Během víkendu se nevyhnete menšímu střetu na domácí půdě. Možná si budete muset vyslechnout kázání od seniorů. Sice se budete tvářit kysele, ale jejich výtky si vezmete k srdci.


Štír (24. 10. – 22. 11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní. Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin. Během silvestrovských oslav se nechtěně stanete středem pozornosti, dokonce je možné, že se pasujete na tahouny zábavy. Uprostřed týdne to s vámi nebudou mít ostatní jednoduché, protože je budete za něco pořád kárat, kritizovat, a přitom budete dělat to samé, ale v bledě modrém. Na pomluvy ve dnech víkendu nereagujte. Se Saturnem ve svém znamení to drbně spočítáte v dalších dnech, a to i s úroky, a pěkně před ostatními sousedy či příbuznými.
 

Autor: Naďa Šmídová, horoskopynadasmidova.mysteria.cz, telefon 603 422 219
Foto: iStock
31. 12. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků