Volný čas

Horoskop na rok 2024: klíčové astrologické vlivy

Sbírání kytiček

Rok 2024 je rokem plným nových nápadů. Klíčem k úspěchu bude sladění kreativity, jasného plánu a předvídavosti. Které astrologické vlivy budou v roce 2024 klíčové? A co čeká v roce 2024 jednotlivá znamení?

Pluto ve Vodnáři

20. ledna – 1. září 2024

19. listopadu 2024 – březen 2043

Pluto je planeta spojená s mocí, bohatstvím, tajemstvím, záhadami a smrtí. Působí mezi futuristickým Vodnářem a tradičním Kozorohem. 19. listopadu přistane ve Vodnáři a zůstane tam po dvě desetiletí. Na Vodnáři bude, aby vymyslel inovativní řešení pro etické, ekonomické a sociální problémy naší doby. Pluto transformuje vše, čeho se dotkne. Vede nás kolektivním cyklem smrti a znovuzrození. Vodnář je vzdušné znamení. Dívá se do budoucnosti novým a lepším způsobem. Slouží lidstvu a kolektivnímu dobru.

Merkur retrográdní

V Beranu: 1.-25. dubna 2024

V Panně a Lvu: 4.-28. srpna 2024

Ve Střelci: 25. listopadu – 15. prosince 2024

Retrográdní Merkur přináší období, kdy nefungují pořádně technologie, komunikace i cestování. Tyto tranzity nás povzbuzují, abychom kontrolovali, přehodnocovali a přepracovávali to, co nefunguje. Zálohujte si práci, kontrolujte e-maily před odesláním. A pečlivě volte svá slova.

Jupiter v Blížencích

25. května 2024 – 9. června 2025

Jupiter je planeta moudrosti, expanze, růstu, hojnosti a štěstí a v Blížencích se necítí dobře. Jupiter dává přednost velkým ambicím a pravdě. Rozdíl mezi Jupiterem a Blíženci ovládaným Merkurem je jako rozdíl mezi psaním dlouhého románu a tisíci zlomky záběrů na sociálních sítích. Blíženci mají problém se soustředěním. Jupiter nás vybízí k rozšíření obzorů naší mysli. Zkoušet nové věci a objevovat nové perspektivy.

Zatmění v Rybách

17. září 2024

První zatmění v Rybách ukazuje, jak zanedbáváme svou intuici. Všimněte si, kde jste náchylní k různým špatným návykům či zprávám a snažte se v těchto oblastech posílit. Synchronizujte se se svými vnitřními proudy.

Mars retrográdní ve Lvu a Raku

6. února 2004 – 23. února 2025

Když Mars, planeta akce, agrese a vitality putuje zpět, vyzve nás, abychom se podívali na svůj vztah k hněvu a motivaci. Všude tam, kde jsme potlačovali svou frustraci nebo osobní sílu se aktivuje. Poslouchejte své emoce a najděte svou sílu.

Beran

Snažte se zbavit kontroly. Není to pro vás snadné. Přistupujte zodpovědně ke svým vztahům. V ostatních věcech se nebojte opustit svou komfortní zónu. Zaujměte nový přístup k financím. Hlavně k jejich získávání. Kolem 20. dubna si připravte strategii, jak byste mohli lehčeji vydělávat peníze a snažte se ji naplnit. V druhé polovině roku se zaměřte na rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. Znovu se ozvou vaši staří přátelé a potkáte i dost těch nových. Nezapomeňte i na své zdraví. I to duševní. Láska je hlavní oblastí vašeho růstu, ale nebude to tak snadné.

Býk

Pro vás bude rok 2024 vzrušující a plný dobrodružství. Je silný rok obnovy a nových začátků. Až do 25. května budete objevovat nové příležitosti. Události budou mít rychlý spád. Vše se začne uklidňovat právě kolem 25. května a vy se vydáte konkrétním směrem. Letos byste měli navázat důležitá osobní spojení. Nezapomeňte se ve všem tom shonu věnovat i péči o sebe a své zdraví. Pozadím vašeho života je romantika. Tento rok přeje zdravému vztahu. Bude se vám dařit i v oblasti financí. Jen to chce nebát se trochu riskovat a vystoupit ze své komfortní zóny.

Blíženci

Budete potřebovat občas trochu spěchat a občas trochu plynout. To vám naštěstí nedělá problémy. Jste znamení, které dokáže jít z extrému do extrému. Budete se věnovat kariéře, duchovnu i kreativním věcem. Až do 25. května se snažte najít si chvíli čas na odpočinek a rozjímání. Věřte své intuici. Po tomto datu dojde k různým změnám. Vše začne rychle plynout, tak buďte připraveni. Nezapomínejte na své přátele a užívejte si jejich společnosti. V práci vám pomůže spolupráce s ostatními. Dařit by se vám mělo i v lásce. Buďte autentičtí a na nic si nehrajte.

Rak

Do 25. května budete společensky naladěni. Snažte se trávit více času s lidmi, kteří vás inspirují a je vám s nimi dobře. Zároveň si dávejte pozor na energetické upíry. Hlídejte si své hranice. Najděte si vždy i čas pro sebe. Buďte kreativní a nezapomínejte také číst. Buďte podnikaví. Správné kontakty vám pomohou ve vaší kariéře. Nezapomínejte také na svou rodinu a věnujte jí dostatek času a péče. V lásce si budete užívat a občas vás láska donutí vystoupit z vaší komfortní zóny. V první polovině roku můžete mít trochu problémy s penězi. To by se v té druhé mělo zlepšit.

Lev

Tento rok přeje kontaktům a spolupráci. Váš úspěch bude záviset i na tom, koho znáte. Zaměřte se na jasnou komunikaci. Až do 25. května si užívejte úspěch, pro který budete také muset něco udělat. Oplýváte vášní, silou i hravostí, a to ostatní inspiruje. Vaše popularita stoupá. Vaše blízké vztahy procházejí prověrkou. Podívejte se na ně a zjistěte, kde jsou v nerovnováze. V lásce toužíte po romantice, ale nezapomínejte i na zodpovědný přístup. Naučte se podporovat partnera a zároveň přijímat jeho podporu.

Panna

Buďte všestranní. Mějte nohy na zemi a hlavu ve hvězdách. Propojte své ambice se svou moudrostí. Buďte vizionáři. Nebudete se bát riskovat. Opusťte svou rutinu a najděte nové způsoby práce. V druhé polovině začnete sklízet úspěchy svého snažení. Nebuďte zbytečně skromní a dejte o sobě vědět. Pochlubte se. Tvrdě pracujete, abyste si vydělali dostatek peněz. Podívejte se i na to, za co je utrácíte a jak je investujete. Ve vztazích můžete trochu tápat. Nebojte se dát najevo, co opravdu potřebujete.

Váhy

Máte tendenci potlačovat konflikty a udržovat mír. Láska nemůže existovat bez svého protikladu. A tím je vztek. Ponořte se do svých emocí a naučte se uvolňovat i ty negativní. V polovině roku se vám začne dařit. Budete mít mnoho příležitostí pro svůj osobní růst. Nezapomeňte i na své zdraví a najděte si čas na pravidelný pohyb. Pokuste se snižovat hladinu stresu. Ve vztazích budete muset prolomit svoje bloky a omezení. Dejte si pozor na finance a zbytečně neutrácejte. Někdy máte tendenci žít si trochu nad poměry.

Štír

Spojte síly s lidmi, kteří vám mohou pomoci. Nebojte se navazování nových pracovních vztahů. Ve vztazích potřebujete cítit svobodu. Budete potřebovat získat zpět svou životní sílu. Letos byste měli sklízet plody svého dlouholetého snažení. Buďte trpěliví a vše se nakonec podaří. Věnujte se svému domovu a své rodině. Vytvořte ze svého domova posvátnou oázu, ve které vám bude dobře. Je načase vyřešit problémy v rodině. Odstraňte staré bloky a vzorce chování. V lásce toužíte po vzrušení, tak přestaňte být pouhým pozorovatelem.

Střelec

Postavte se nohama rovně na zem. Začněte také trochu plánovat. Dejte všem vědět, na čem vám záleží. Úspěch závisí také na dobré komunikaci. Buďte aktivní a buďte vidět. Věnujte se svému zdraví. Budete potřebovat být v kondici. Načerpejte sílu a vitalitu, která vám chybí. Pomůže vám spolupráce i kvalitní vztahy. Snažte se vybudovat si příjemný domov a věnujte se rodině. V lásce přestaňte myslet hlavou a začněte cítit srdcem. Nebojte se vyjádřit své touhy.

Kozoroh

Naučte se vychutnávat si kouzlo přítomného okamžiku. Obohatíte tím svůj život. Zastavte se a rozhlédněte se. Třeba jste přehlédli úžasné věci. Užijte si cestu stejně, jako cíl. Končí období, kdy jste dostávali lekce. Začnete být středem pozornosti. Nezapomínejte i na péči o sebe. Najděte si čas na dostatek pohybu. Věnujte pozornost lidem, kteří vás mají rádi a respektují vás. Najděte rovnováhu mezi prací a domovem. V lásce vás čeká období plné vášně, tak si to užijte.

 Vodnář

Připravte se na rok proměny. Probudíte skryté části své osobnosti. Občas se budete cítit vyvedení z míry. Budete rádi cestovat, ale také se budete rádi vracet domů. Domov pro vás bude bezpečnou oázou. Myslete na své finance a vytvořte si plán, který vám pomůže ušetřit, ale zároveň si budete moci dostatečně užívat. Oceníte nové zážitky. V životě vám pomůže spolupráce s ostatními. V lásce vás čeká romantika.

Ryby

Budete snadno navazovat nová přátelství a bude vám dobře ve společnosti. Tento rok bude u vás také probíhat vaše transformace. Ponořte se do svých myšlenek a přemýšlejte. Možná se budou měnit některá vaše přátelství. Pokud už nefungují, nechte je být. Budete trochu roztěkaní a budete plynout z místa na místo. Bude potřeba i trocha trpělivosti. Věci nejdou samy od sebe, jak byste si přáli. Budete mít sklony k ezoterice. Nebojte se ponořit do svého nitra a projít procesem vnitřního léčení. Pro ostatní budete přitažliví a vy sami si rozhodně užijete smyslné chvíle.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: yogajournal.com, astrostyle.com, astrotalk.com,
Zdroj fotografií: Pixabay generováno ai
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků