Hobby

Horoskop na týden od 1. 4. do 7. 4. 2013

Přečtěte si svůj horoskop na tento týden.

Beran (21.3. – 21.4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem znamení je Mars – polarita Yang
Až do středy respektujte názory druhých, stejně tak i nepsaná pravidla. Pokušení porušit například nějaký zákon bude silné, ale myslete na to, že odplata by vás neminula! V druhé polovině týdne se raději před přáteli nezmiňujte, jaké máte přání, což se týká hlavně oslavenců. Oni vám ho totiž střelhbitě splní, a vám se podlomí kolena, když vám například jako dárek koupí let v balonu!


Býk (22.4. – 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka – polarita Yin
Neposlouchejte svůj vnitřní hlas, a když vás něco začne trápit, svěřte se rodině, přátelům. Jinak se od nich budete svým způsobem izolovat, a samota vám na dobré psychice nepřidá! V druhé polovině týdne byste měli častěji, ba pravidelně chodit ven, dokonce vám prospěje občas vyrazit i autem na slepo. Vždycky totiž najdete jakoby zapomenutý, něčím neobvyklý, kousek přírody, který přímo pohladí vaši duši.


Blíženci (22.5. – 21.6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Až do středy raději neprovokujte lidi s autoritou, což se týká nadřízených i pracovníků na finančním úřadu. Rozčílit lidi okolo sebe dokážete totiž snadno, jednou větičkou, ale uklidnit a vysvětlit, že jste to mysleli jako vtip, se vám už asi nepodaří. V druhé polovině týdne se snažte trávit co nejvíc času s přáteli. Sice to bude vůči rodině nespravedlivé, ale pokud například podnikáte, díky nim si přijdete k velmi lukrativnímu obchodu, minimálně se vám postarají o kulturní zážitek, na který budete vzpomínat ještě v létě.


Rak (22.6. – 21.7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Až do středy se patrně bez ostřejších loktů neobejdete. Sice nepatříte mezi znamení, které by v honbě za kariérou šlapalo po hlavách druhých, ale tentokrát budete muset na někoho i slovně zahartusit, protože svými výroky začne ohrožovat vaši profesní pověst! Ve dnech víkendu si hlídejte hormony. K nevěře nebudete mít daleko, kupodivu velmi snadno k sobě budete přitahovat opačné pohlaví!


Lev (22.7. – 22.8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Během následných sedmi dnů budete muset velmi často rychle reagovat. Nenechte si zejména utéct šanci vyjet například na pracovní cestu do zahraničí! Stejně tak se nesnažte vyvléknout z případného školení. Veškeré vědomosti, které načerpáte, se vám budou hodit již ke konci dubna! Ve dnech víkendu byste měli zajít na obhlídku chaty, chalupy, a připravte si nějaký elixír optimismu. Nelze vyloučit, že dlouhá zima se na vašem majetku podepsala, a vy budete díky opravám nuceni sáhnout hlouběji do kapsy.


Panna (23.8. – 22.9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Až do středy je pro vás přímo povinností bavit se, scházet se s lidmi, se kterými se zasmějete. Zábava vás totiž skvěle dobije energií, kterou budete potřebovat ve čtvrtek a v pátek v zaměstnání. Moc si totiž nepotrpíte na překvapení, nečekané změny, a seznámit se například s novým počítačovým programem pro vás snadné nebude. Dejte na rady Vodnářů, ti vás do všeho ochotně zasvětí. Dokonce nelze vyloučit, že to mezi vámi a osůbkou, která vám bude udílet rady, začne eroticky jiskřit!


Váhy (23.9. – 23.10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše – Večernice – polarita Yang
Vážnějšímu rozhovoru se nevyhnete na domácí půdě v první polovině týdne. To se týká hlavně těch, kteří žijí ve vztahu na psí knížku. Nastane situace, která vás přinutí diskutovat o budoucnosti vztahu. Nějakou roli v tom mohou sehrát i rodiče, prarodiče. Nelze vyloučit, že když se se svou drahou polovičku domluvíte na termínu svatby, zásnub, ve dnech víkendu začnete plánovat i početí potomka.


Štír (24.10. – 22.11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
V pondělí si udělejte uzel na kapesníku, abyste si vzpomněli, že se máte vrátit včas domů. Snažte se popíjet s rozumem, jinak v úterý určitě zaspíte! Ve středu se nevyhnete náročnější pracovní poradě, a možná budete muset přijmout jiné pracovní zařazení. To oceníte, jakmile začne být lepší počasí, protože bude spojeno s pěšími pochůzkami. Neděle přeje nezadaným, protože váš horoskop naznačuje přímo pohádkové zamilování!


Střelec (23.11. – 21.12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Počátkem týdne budete připomínat rozjetý vlak, a zastavit vás snadné nebude. To uděláte sami od sebe, a to uprostřed týdne. Vaše konto bude vykazovat velmi malý zůstatek, takže místo zábavy začnete mnozí studovat inzeráty a hledat nějaký přivýdělek, brigádu. V závěru týdne si pečlivě kontrolujte všechny mailu i poštovní schránku. Patrně se vám ozve někdo z dob mládí. V neděli občas někde něco, nebo na něco zapomenete, ale bavit budete celou rodinu, protože například na procházku do přírody vyrazíte v bačkorách.


Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
Sice s vámi v první polovině týdne moc velká legrace nebude, ale pro přátele i pro rodinu se stanete jakýmsi záchranným člunem. Když se někdo z nich dostane do problémů, okamžitě vyrazíte na záchrannou misi. Ve středu svoláte rodinu, protože se rozhodnete udělat menší úpravy v bytě, a z těch ostatní moc nadšeni nebudou. Když nezvolíte kompromis, zaděláte si na problém, protože se na vás ostatní budou mračit ještě ve dnech víkendu.


Vodnář (21.1. – 18.2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran , spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Pondělí bude velmi náročné, protože oběhnete snad všechny přátele, sousedy. Když to přeženete, únava bude narůstat, a dny až do středy strávíte na lůžku. Horoskop vám doporučuje zajít do sauny, a vypotit nahromaděné škodliviny, chodit brzo spát, ať doženete spánkový deficit. Ve čtvrtek už budete zase ve formě. Pokud nemáte dopravní prostředek, začnete uvažovat o jeho koupi, a vše realizujete v pátek.


Ryby (19.2. – 20.3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Když nebudete stíhat svou práci, nebojte se ozvat a požádat o shovívavost, více času. Nejste přeci stroj, a každý máme dny útlumu! Ve dnech okolo středy nepodceňujte žádné informace, a kontrolujte si pečlivě peníze, všechny důležité platby. Přijdete na malou chybu například ve vyúčtování pojistného nebo honoráře. Ke konci týdne mnozí z vás dostanou finančně zajímavou nabídku. Jenom vás zaskočí, že o práci s nikým nesmíte mluvit. Tomu se nedivte. Půjde o nový projekt, a konkurence nikdy nespí!

Naďa Šmídová, horoskopynadasmidova.mysteria.cz, telefon 603 422 219
Foto: iStock
1. 4. 2013
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků