Hobby

Horoskop na týden od 13. do 20. května 2013

Sbírání kytiček

Přečtěte si svůj horoskop na týden od 13. do 20. května 2013.

Býk (22.4. – 21.5.)

Pondělí proběhne v klidu, ale další dny až do středy budete mít tendenci hádat se, prostě se velmi snadno necháte vtáhnout do sporů, hádek, které se ani nebudou týkat vás samotných. Takže mluviti stříbro, ale mlčeti zlato by mělo být vašim krédem! Ve dnech okolo pátku budete mít rozdávačnou, velkorysou náladu, tak to nepřehánějte. Rodinné stříbro nikomu nedávejte, jinak si budete celý víkend sypat popel na hlavu!


Blíženci (21.5. – 21.6.)

Zkraje týdne bude nulová vaše tolerance, ale naštěstí se vám nebude chtít ani mluvit, natož něco řešit, takže se do sporů s nikým nedostanete. Naopak výřeční víc než je zdrávo začnete být od čtvrtka. Poslední pracovní den budete mít hodně pochůzek po městě, takže patrně budete muset odložit například až na další den odjezd na chatu. Během víkendu nemluvte o sousedech ani příbuzných za zády, protože se to dozví, a hned vám přijdou vynadat!


Rak (22.6. – 21.7.)

Až do středy vás neopustí smysl pro humor. Navíc budete mít skvělé, přímo geniální nápady, což se bude hodit, protože někdo z přátel se zamotá do problémů, a vy ho zlikvidujete jedním telefonním rozhovorem. V druhé polovině týdne se vás někdo bude snažit velmi originální fintou připravit o peníze. Tak nevěřte slibům, a když vám například někdo nabídne brigáda bez řádné smlouvy, dotyčného pošlete do háje, protože peněz byste se nedočkali!


Lev (22.7. – 22.8.)

Když na vás bude chtít v první polovině týdne někdo ze známých, abyste se stali ručiteli jeho půjčky, lžete, nějak se vymluvte, ale pokud nechcete přijít o majetek, tak se z tohoto nevděčného úkolu vyvlékněte. Doba je nejistá, a Neptun naznačuje, že byste mohli na důvěřivost doplatit. O budoucnosti své kariéry budete přemýšlet ve dnech víkendu. Možná si nebudete jisti úplně svou pozici ve firmě, ale tím si během víkendu hlavu nelamte, protože do konce května se patrně pohnou stojaté vody, a vy se dočkáte povýšení.


Panna (23.8. – 22.9.)

Jste sice znamení, které si potrpí na detaily, ale v tomto týdnu nastane přesný opak. Občas nad něčím zamhouříte oči, v práci budete pečliví pouze v případě, když vám na záda budou dýchat nadřízení. Jakmile se vám šéf ztratí z dohledu, budete víc diskutovat než pracovat. V sobotu nevěřte slibům osůbkám mladším než vy, jinak se dostanete do potíží! V neděli se moc dlouho nerozhodujte, a když vám bude nabídnuta dovolená v zahraničí, okamžitě přikývněte, a začněte balit kufry!


Váhy (23.9. – 23.10.)

Možná vás svými lživými výroky někdo v první polovině týdne tak naštve, že ho vymažete ze svého diáře. Určitě vám prospěje splín nekompenzovat alkoholem, protože byste si úplně rozhodily lymfatický systém, a za to vám nikdo nestojí! V druhé polovině týdne se pro někoho z přátel stanete vrbou. Trpělivě si stejnou příhodu vyslechnete několikrát, a nakonec zavoláte známému advokátovi. Ono vám dojde, že se jedná o problém, který by měl řešit právník, nikoliv vy.


Štír (24.10. – 22.11.)

Hubatostí ničeho nedosáhnete, tak se nehádejte doma ani v zaměstnání. Jinak začnete mít pocit, že se proti vám všichni spikli. Ostatní si to totiž nenechají líbit, a vy z opakovaných slovních přestřelek začnete být unavení, dokonce nelze vyloučit, že od neustálého zvyšování hlasu vás začne bolet v krku. Naštěstí se během víkendu najde mezi přáteli odvážlivec, který vás začne krotit. Upozorní vás, že se chováte nevhodně, a vy se konečně začnete kontrolovat.


Střelec (23.11. – 21.12.)

Nic si na tento týden neplánujte. Nadřízení vás totiž nečekaně vyšlou na služební cestu nebo na školení. To nepřidá již na tak mírně bouřlivé atmosféře ve vašem intimním vztahu. Dohadovat se budete z počátku o naprosto prkotiny, ale ve dnech víkendu se už pohádáte, a to pořádně ostře. Vaše drahá polovička bude mít pocit, že je páté kolo u vozu, že vám je přednější kariéra než pohoda ve vztahu a budete mít co dělat, abyste zabránili odluce od stolu i lože!


Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Na diplomacii sázejte až do středy. Tichým hlasem a občasnými ústupky si dokážete prosadit naprosto všechno, naopak když si začnete svoje nápady prosazovat křikem, přestane s vámi rodina komunikovat. V druhé polovině týdne se stanete v zaměstnání jakýmsi mluvčími. Nadřízení se nestačí divit, jak si dokážete prosadit zlepšení pracovního prostředí, a na vaše argumenty nenajdou proti-argument, takže vám vyhoví, a nechají například v kanceláři nainstalovat klimatizaci.


Vodnář (21.1. – 18.2.)

Nebojte se v první polovině týdne v zaměstnání experimentovat. Podaří se vám najít způsob, jak si práci ulehčit, usnadnit. Nicméně ve dnech okolo pátku si dávejte pozor na jazyk, a to jak na úřadech, tak při diskusích s nadřízenými. Mohly byste přijít o peníze, i dobrou pověst kliďasů. Jste-li nezadaní, víkend proběhne zajímavě. S někým se seznámíte, začne to mezi vámi jiskřit, ale objekt vašeho zájmu bude odjíždět na několik dnů mimo republiku, a tak k intimnímu sblížení patrně dojde až uprostřed příštího týdne.


Ryby (19.2. – 20.3.)

Když vás v první polovině týdne přepadne stres či nervozita, začněte si zpívat, nebo si pusťte muziku. Hudba na vás bude mít uklidňující vliv. Hlavně si občas připomeňte, že všechno má své řešení. V druhé polovině týdne šetřete svou fyzičku, a když pocítíte tlak na hrudi, raději jděte okamžitě k lékaři. Může to být banalita, ale ve hře bude vaše srdce, funkce štítné žlázy, a podcenění nevolnosti by se vám mohlo v dalších týdnech vymstít!


Beran (21.3. – 21.4.)

Rodina vám až do čtvrtka bude přednější než mejdany nebo grilování u přátel na zahradě. Rozumět si budete hlavně se ženami, ale i seniory, prarodiči. Ve dnech okolo pátku se vám může připomenout nějaké neuhrazená složenka, anebo máte-li děti, předají vám seznam věcí, které budou potřebovat na školní výlet, a o vás se budou pokoušet mdloby, protože vás to přinutí sáhnout hodně hluboko do peněženky. Ve dnech víkendu nepijte alkohol!

Autor: Naďa Šmídová, www.webpark.cz/nadasmidova, telefon 603 422 219
Foto: iStock
11. 5. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků