Hobby

Horoskop na týden od 15. do 21. července 2013

Sbírání kytiček

Přečtěte si svůj horoskop na týden od 15. července 2013.

Blíženci (21.5. – 21.6.)

V tomto týdnu budete muset krotit svou fantazii, mít nohy pevně na zemi a věnovat se světským záležitostem, například právnímu problému, který může mít vztah k majetku, nemovitosti. Možná vás bude štvát papírování, prohlížení a kontrolování dokumentů, ale mějte trpělivost, protože na tom nakonec vyděláte slušnou sumičku. Ve dnech okolo středy se mnozí z vás rozhodnou docela nečekaně změnit zaměstnání.


Rak (22.6. – 21.7.)

Díky převažujícímu vodnímu živlu vás čeká svým způsobem pohádkový týden. Nezadaní se zamilují, pokud toužíte počít potomka, i v této oblasti vám bude přáno. Nemáte-li ještě jasno, kam vyrazíte na dovolenou, to v následných sedmi dnech přestane platit. Vyberete si destinaci, která vám kromě odpočinku poskytne i neobvyklý zážitek, což může být například návštěva místa, které se pro naše předky stalo jakýmsi poutním místem dávno před našim letopočtem.


Lev (22.7. – 22.8.)

Když se budete v následných sedmi dnech řídit svými emocemi, začnete mít pocit, že chodíte v kruhu, protože nedokážete udělat žádné rozhodnutí. Podlehnete totiž snadno iluzi, své fantazii, ale skutek utek. Navíc se začnete zamotávat do nesmyslných problémů, protože realitu budete vnímat jakoby za zamlženým oknem. Takže půjde-li to, vemte si dovolenou!


Panna (23.8. – 22.9.)

Nesmíte se v tomto týdnu bát neznámého. Naskytne se vám životní příležitost, ale že to byla svým způsobem osudová volba, pochopíte až za několik měsíců. Možná budete muset konečně vyřešit milostný trojúhelník, anebo se rozhodnete odejít z práce, protože vás ubíjí. Naslouchejte intuici, protože největší brzdou bude váš racionální rozum. Ten vám začne našeptávat všechny možné katastrofické scénáře, vy zůstanete stát na místě, a to by vás v budoucnu mrzelo.


Váhy (23.9. – 23.10.)

Ačkoliv nastane pozitivní obrat ve vašich financí, možná spokojeni nebudete. Peníze totiž okamžitě nedorazí, prostě si budete muset chvilku počkat, ale nebojte, nepřijdete o ně! Menší propad čekejte v emocionální oblasti. Budete mít pocit opuštěnosti, ale bude to tím, že se z nějakých příčin začnete stranit lidí. Na stranu druhou vám kratší izolace prospěje, protože si v klidu srovnáte myšlenky.


Štír (24.10. – 22.11.)

Příliš bujná fantazie, mnoho nápadů a tím pádem roztříštěné pozornosti na všechny možné strany, tak to jsou atributy, kterými si můžete pokazit následných sedm dní, ačkoliv nad vámi bude držet ochranu sám pán času Saturn. Soustřeďte se na jednu věc, tu dotáhněte do konce a až potom se vrhněte na další. To je pro vás cesta, jak nezaplakat nad zpackaným týdnem!


Střelec (23.11. – 21.12.)

I když je vašim mottem mít život ve vlastních rukou, tentokrát se sami sobě vymknete kontrole. Ale nebojte se, ono vám nic zlého nehrozí, pouze budete snít víc než jste zvyklí, protože vám na plný pecky pojedete fantazie, a pro vás bude velký problém rozeznat, co je realita. Nicméně, pokud se o nějakém znamení dá napsat, že si v tomto týdnu skvěle psychicky odpočine, jste to vy, Střelci!


Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Celý týden budete v pohybu. Bude to dělat dojem, že pro vás je problém zůstat chvilku na jednom místě. Dokonce porušíte jedno ze svých pravidel, a klidně budete trávit ve společnosti do noci několik večerů, ráno bez problémů vstanete do práce. Vy to vydržíte, ale první, kdo se ozve, bude vaše drahá polovička. Tak je možné, že víkend strávíte v posteli, a oba doženete spánkový deficit.


Vodnář (21.1. – 18.2.)

Oproti jiným znamením budete mít emoce i fantazii pod kontrolou. Jedním přímo geniálním nápadem se vám podaří v zaměstnání zlikvidovat docela velký průšvih, který by firmu připravil o peníze. Tím se zapíšete do paměti nadřízených, a budou na vás myslet při rozdělování prémií, mimořádných odměn, a hlavně se před vámi otevřou virtuální dveře k vyššímu postu v hierarchii firmy.


Ryby (19.2. – 20.3.)

V tomto týdnu se nenajde člověk nebo situace, které by vás vyvedli z rovnováhy. Ať se to týká financí, práce, nebo partnerské oblasti, pocítíte stabilitu, klid. Pamatujte si ale, že nic se nemá přehánět. Budete tak velkorysí, že si bez mrknutí oka vyslechnete i názor, který vás běžně vytáčí do ruda. Svoje stanovisko si řekněte, protože na druhé by to dělalo dojem, že vás opojí rohlíkem!


Beran (21.3. – 21.4.)

Máte před sebou týden, ve kterém budete lidem klást až příliš často otázky, a vehementně se domáhat odpovědí, což některým jedincům nebude příjemné. Nicméně vám to pomůže, protože nakouknete do podvědomí svých nejbližších, stejně tak své drahé polovičky, a pokud je ve vaší rodině někdo nešťastný, najdete příčinu a začnete systematicky pracovat na jejím odstranění.


Býk (22.4. – 21.5.)

Vůbec nebude v tomto týdnu nic divného, když si večer občas zajdete například sednout na lavičku do parku, na zahradu, a sledovat budete noční oblohu. Lákat vás totiž začne vše tajemné, nevysvětlitelné, neuchopitelné. Vůbec proto nelze vyloučit, že se například rozhodnete přihlásit na kurz psychologie, numerologie, výkladu tarotu, anebo podstoupíte zasvěcení reiki.

Autor: Naďa Šmídová, webpark.cz/nadasmidova, telefon 603 422 219
Foto: iStock
13. 7. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků