Hobby

Horoskop na týden od 15. do 21. dubna 2013

Zajímá vás, co vám hvězdy předpovídají na týden od 15. dubna? Přečtěte su svůj horoskop.

Beran (21.3. – 21.4.)

Následné dny vám vytvoří opakovaně příležitost ukázat, co všechno ve vás dřímá, což se týká hlavně vašich vůdčích schopností. Uznání a úspěch vás nemine, ale nepleťte si lidi okolo sebe s poddanými! Když vás ve dnech víkendu něco napadne, vše si zapište, protože v dalším týdnu by vám jeden, na první pohled šílený nápad, mohl vydělat slušné peníze.


Býk (22.4. – 21.5.)

Mnozí v tomto týdnu skoncujete s nějakou tradicí, kterou jste se snažili dodržovat, ale najednou zjistíte, že je to k ničemu. Například se přestanete pravidelně scházet se sousedy, protože vás přestane bavit přetvařovat se, házet na ně úsměvy, a přitom vám lezou na nervy. Ve dnech víkendu se nikomu nesvěřujte se svými plány do budoucnu. Našlo by se okolo vás několik dobráků, kteří by vám začali tvrdit, že žijete v iluzi, a přitom za vašimi zády by se snažili váš nápad realizovat!


Blíženci (21.5. – 21.6.)

Jediným vašim problémem v následných sedmi dnech bude netrpělivost. Docela zostra si například vyšlápnete na známé, kteří vám dluží peníze. Oni vám je vrátí, a hned za vámi zamknou dveře na sedm západů, protože se budete chovat mírně řečeno netaktně. Víkend strávíte ve světě iluzí, což vám ale prospěje, protože si konečně psychicky i fyzicky pořádně odpočinete.


Rak (22.6. – 21.7.)

Úspěch v kariéře vás bude těšit jenom chvilku, pokud k tomu, abyste stoupali nahoru, použijete ostré lokty. Možná že získáte moc, ale přijdete o přízeň lidí, které ve svém životě potřebujete. Upřímně si přiznejte, že některé kolegy berete jako rodinné přátele, a dle toho se chovejte, jinak vás začne trápit černé svědomí, a hlavně během víkendu začnete mít pocit opuštěnosti. Když si s někým z nich budete chtít popovídat, na něco se vymluví, čas si na vás neudělají.


Lev (22.7. – 22.8.)

Dejte si pozor, abyste až příliš hlasitě neprosazovali svoje názory. Někoho tím můžete pořádně naštvat, což vám ale nedá najevo hned, začne se vám tajně mstít, třebas pomluvami! Ve dnech víkendu byste si měli promyslet, zda vás uspokojuje stávající kariéra a pokud bude znít odpověď ne, zapněte internet a poohlédněte se po jiné profesi. Horoskop naznačuje, že narazíte na nabídku, která bude odpovídat vašim představám a dokonce vám umožní pravidelně cestovat do zahraničí.


Panna (23.8. – 22.9.)

S přáteli si veškerá nedorozumění vysvětlete hned, zejména když se bude jednat o peníze, jinak se ve dnech okolo středy dostanete do slepé uličky. Váš nějaký dlouhodobý sen se rozplyne, protože bez podpory kamarádů ho nedokážete dotáhnout do konce. Ve dnech víkendu se vyhýbejte stresovým situacím, a když vás začne bolet hlava, hned vyhledejte lékaře!


Váhy (23.9. – 23.10.)

V první polovině týdne se nepohodnete s kolegy, možná nadřízenými, ale své drahé polovičce si neztěžujte. Hned vám odvětí, že to je výsledek vaší až přílišné snahy s každým vycházet dobře, což bude pravda. Tak si zvykněte, že když se s někým pohádáte, ještě to neznamená, že jste nepřátelé na život a na smrt! Nejste-li spokojeni v intimním partnerství či manželství, ve dnech víkendu uděláte malou revoluci, změníte pravidla. Zda to vašemu vztahu prospěje ukáže budoucnost.


Štír (24.10. – 22.11.)

Vše se v tomto týdnu ve vašem životě bude točit okolo zaměstnání. Nejdřív se vašim nápadům budou ostatní patrně v duchu smát, ale když je vyzkoušíte na vlastní pěst v praxi, úsměv spoustě lidem ztuhne na tváři, protože sobě i jim zjednodušíte práci. Pro vás bude důležité, abyste si pravidelně dopřáli relaxaci, protože přepínat se budete psychicky i fyzicky. Když nebudete věnovat pozornost varovným signálům těla, může to být menší úraz, co vás přinutí zklidnit se, ulehnout na lůžko a odpočívat.


Střelec (23.11. – 21.12.)

Vše co bude mít vztah k dětem, promyslete do nejmenších podrobností, neunáhlujte se! To se týká hlavně nechtěného početí, protože špatné rozhodnutí by vás v budoucnu samozřejmě mrzelo, a vyčítali byste si například interrupci možná ještě ve stáří. Vše, co vám totiž v první polovině týdne bude připadat problematické, naopak v druhé polovině vyřešíte snadno a bez toho, abyste museli zasahovat do přirozeného cyklu přírody.


Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Odstřihnout se od minulosti snadné nebude, ale vy to zvládnete na jedničku. Možná úplně změníte interiér bytu, nelze vyloučit ani stěhování, a vše vám ulehčí mladší osůbka, patrně muž, se kterým se náhodou seznámíte. Připravte se tedy na to, že do neděle bude váš život i domácnost vzhůru nohama, ale pevnou zem opět najdete, a v novém prostředí se vám zalíbí!


Vodnář (21.1. – 18.2.)

Změny v zaměstnání v první polovině týdne vás naštvou. Možná vás nadřízení přeloží na úplně jinou práci a navíc budete muset jezdit přes půl města, což vás bude okrádat o energii i čas. V každém případě se nestresujte, nedělejte žádná unáhlená rozhodnutí, tedy nedávejte výpověď, vyčkávejte. V druhé polovině týdne patrně přijde další vlna nečekaných změn, a vy se opět vrátíte na svou původní pozici.


Ryby (19.2. – 20.3.)

Pořádně vás zaskočí možnost, nabídka, uplatnit své znalosti, dovednosti a talent v úplně jiném oboru. Může jít i o práci prostřednictvím internetu. Vám se vše bude zdát nadčasové, neuvěřitelné, ale rozmýšlet se nebudete, a rychlostí blesku přikývnete. Až následně si začnete ověřovat všechny informace, podrobnosti, a když se dozvíte i finanční odměnu, budete potřebovat ledový obklad na hlavu, protože ta předčí i vaši hodně bujnou fantazii.

Autor: Naďa Šmídová, www.webpark.cz/nadasmidova, telefon 603 422 219
Foto: iStock
15. 4. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků