Hobby

Horoskop na týden od 16. září 2013

Sbírání kytiček

Přečtěte si svůj horoskop na týden od 15. září 2013.

Panna (23.8. – 22.9.)

Hned zkraje týdne si připomeňte, že nemusíte dělat všechno sami, a to ani doma, ani v práci. Vy totiž nikomu nebudete věřit, druhé možná budete občas i podezřívat, že podvádějí. Jenže on vám dojde dech, a ve dnech okolo úplňku si uvědomíte, že bez spolupráce druhých, a to ani své drahé polovičky, se neobejdete. Během víkendu vás navštíví starší příbuzný, a dostane od něj tolik užitečných rad, že i po létech na dotyčného budete vzpomínat jako na svého životního učitele.


Váhy (23.9. – 23.10.)

Nejméně stabilní oblastí budou u vás v tomto týdnu finance. Ale ta nejistota potažmo nedostatek peněz bude pouze iluzorní pocit. Vy budete pořád myslet na zadní kolečka, a každý vydělaný obnos nebo výše úspor vám budou málo. Bude ale stačit, když si popovídáte s někým zkušenějším, možná strýcem nebo starším kolegou, horoskop ani nevylučuje, že si zajdete na poradu k astrologovi, a někdo z nich vás uklidní, ubezpečí vás, že vaše obavy z budoucnosti jsou úplně zbytečné.


Štír (24.10. – 22.11.)

Nepřátele si v tomto týdnu dokážete udělat z lidí, kterým nebude naslouchat, a rozhodovat si budete všechno po svém. Svým způsobem budete slavit úspěchy na úkor druhých, a to vám někteří jedinci neodpustí. Dejte si na to pozor, protože odplata by vám mohla pořádně zkomplikovat život. Přišla by totiž přesně v momentě, kdy budete potřebovat psychicky podpořit, ale místo toho vás někdo ze msty dostane na úplné dno.


Střelec (23.11. – 21.12.)

Soukromí a klidu v tomto týdnu budete potřebovat daleko víc, než v předchozím období. Probírat se totiž budete svými emocemi, a na přetřes přijdou i nesplněná přání. Zábavu byste ale neměli odmítat, protože vám poskytne dokonalou relaxaci. Vy totiž navenek bude dělat dojem pohody, ale uvnitř vás bude doslova hlodat nejistota, proto ani nikoho z přátel nenapadne, že jste trošku na dně a z něho se tedy budete muset zvednout vlastními silami, a zábava se stane jedním z nástrojů, díky kterým se vám to povede.


Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Ani se nesnažte mít všechno a všechny pod kontrolou. To by totiž bylo naprosto zbytečné pachtění, protože to nedokážete. Navíc byste svým šťouráním ostatním pořádně lezli na nervy. Spíše se zaměřte na svoje znalosti, vědomosti. Tam by naopak vás mohl někdo nachytat na hruškách, takže když si osvěžíte například informace vztahující se k profesi, kterou se živíte, bude to rozumně vynaložený čas.


Vodnář (21.1. – 18.2.)

O svou špatnou náladu v první polovině týdne se postaráte vy sami, vzpomínám, probíráním, co se vám v životě nepovedlo, kde jste sami sebe zklamali. Ono vás to ale brzo přejde, o to se postará někdo z rodiny, možná sousedů. Vlastně díky depresi zjistíte, že na tom vlastně nejste vůbec špatně, už i proto, že okolo sebe máte lidi, na které se skutečně můžete spolehnout.


Ryby (19.2. – 20.3.)

Energii v tomto týdnu věnujte vždy pouze jedné činnosti, jinak pozornost budete rozptylovat mnoha směry a to vás přivede do slepé uličky. Začnete se doslova ztrácet v maličkostech, ale celek nikde! Pozitivní obrat čeká ty z vás, kteří se zajímáte o esoteriku. Patrně se rozhodnete ke studiu, a investované peníze se vám v budoucnosti vrátí mnohonásobně!

 

Beran (21.3. – 21.4.)

Velmi striktně se v tomto týdnu budete držet všech pravidel, a pracovní úkoly budete plnit tak pečlivě, že si sami sobě polezete trošku na nervy. Nicméně díky své svědomitosti si splníte jedno svoje přání. Pro nezadané to může být navázání vztahu, ale horoskop vám doporučuje nic neuspěchat, protože vývoj vztahu bude pomalý, ale tím víc trvalý, pokud například oddalování intimního sblížení ustojíte.


Býk (22.4. – 21.5.)

Počátkem týdne zažijete tolik chaosu a nečekaných událostí, že si zákonitě okolo středy dopřejete pohov, dáte prostě nohy na stůl a budete odpočívat. Ten tlak na vás bude prostě silný, ale druhá polovina týdne se vám odmění. Užijete si zábavy daleko víc než jiná znamení, dokonce je možné, že aktivně začnete provozovat nového koníčka.


Blíženci (21.5. – 21.6.)

Nepodceňujte nic do středy. Když využijete příležitosti, která se vám naskytne, dokážete v tomto týdnu nemožné, přesně dle hesla, co zaseješ, to sklidíš! Podaří se vám harmonizovat rodinné vztahy, zlepšit svou finanční situaci, a dokonce i stabilizovat svou pracovní pozici.


Rak (22.6. – 21.7.)

O své místo na Slunci budete muset zabojovat v první polovině týdne. To bude na vaši povahu síla, ale hroutit byste se neměli. Budete si vlastně dláždit cestu k lepší budoucnosti, i když to zpočátku tak vnímat nebudete. Nějaká situace vám naznačí, jakým způsobem získáte moc, peníze, autoritu, ale důležité bude, abyste to moc nepřeháněli. Stali byste se jakýmisi zajatci materiálního světa, a velmi brzo byste pocítili citový deficit.


Lev (22.7. – 22.8.)

Možná vám počátkem týdne bude připadat, že musíte bojovat proti všem, a ještě k tomu za lidi, kteří vás kritizují, dělat jejich práci. Opakovaně si budete muset obhájit svoje názory, životní postoje a k tomu všemu tvrdě pracovat. Ale ono vám to bude k užitku, zejména pokud bloudíte v nějakém bludném kruhu. Uvědomíte si, že peníze nejsou všechno, že musíte zpomalit. Změníte svůj denní režim, a zahrnete do něj tělesný pohyb, kulturu, i pravidelnou relaxaci.

Autor: Naďa Šmídová, webpark.cz/nadasmidova, telefon 603 422 219
Foto: iStock
15. 9. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků