Volný čas

Horoskop na týden od 18. do 24. března 2024

Sbírání kytiček

Ve středu 20. března proběhne jarní rovnodennost a začne sezóna Berana. Energické znamení Berana nás vytrhne ze zimního klimbání a probudí nás k akci.

Jděte ven a užívejte si přírodu. Toto období v nás může vyvolat soutěživost i sobectví. Pokud se vám něco podaří, nebojte se podělit o úspěch.

21. března se setká Venuše se Saturnem v Rybách. V lásce byste rádi bloudili svou fantazií, ale nastává čas věnovat se vážným věcem. Zaměřte se na finance, bydlení, děti apod.

Beran

Ucítíte příval nové energie. Užívejte si život a obohaťte ho o nové zážitky. Buďte odvážní a hraví. Uvolněte kontrolu nad věcmi a uvolněte se. V pátek Mars oživí vaši představivost a kreativitu. Může rozdmýchat také stres, úzkost a smutek. Uvolněte se tvůrčí činností.

Býk

Zkontrolujte, že vše funguje, jak má předtím, než ve středu nastane sezóna Berana. Budete se cítit unaveni a budete potřebovat odpočinek. Zbavte se věcí, které už nepotřebujete a uvolněte tak místo věcem novým. Vyřešte všechna nedorozumění. Podívejte se na svoje finance a najděte dobré spolupracovníky.

Blíženci

Konstelace přejí využití technologií a spolupráce. Máte-li nějaké nápady, pusťte se do jejich realizace. Buďte flexibilní a netrvejte na svých původních představách, jak má vše probíhat. Budete úspěšnější.

Rak

Máte ambiciózní nápady a čeká vás úspěch. Někdo z vaší minulosti vám může pomoci při vašem vzestupu. Vytáhněte ze skříně elegantní oblečení a pečujte o svůj zevnějšek.

Lev

Nastává ideální čas na seberozvoj a poznávání nových míst. V práci buďte iniciativní a svým optimistickým přístupem můžete získat lidi na svou stranu. V lásce se soustřeďte na to, co chcete. Ne na to, co vám vadí.

Panna

Vaším tématem jsou vztahy. Ty mohou pomalu získávat na hloubce a vážnosti. Mohl by se ozvat váš expartner. Dejte si pozor, ať to neohrozí to, co budujete. Udělejte si jasno v tom, co chcete a nenechte se rozptýlit.

Váhy

Cítíte se unaveni, ale už jste blízko cíle. V sezóně Berana nebudete mít moc energie. Některé nedokončené úkoly vás mohou vyčerpávat. Vyřešte je hned na začátku týdne. Některé vztahy vám mohou zrcadlit vaše vlastnosti, na kterých byste rádi zapracovali.

Štír

Potřebujete najít rovnováhu a v tom vám pomůže pohyb a zdravý životní styl. Vyhněte se sladkostem a dejte si něco zdravého. Jste dost zaneprázdnění, tak si nezapomeňte udělat chvilku čas na odpočinek. Snažte se pracovat chytřeji, ne tvrději.

Střelec

Snažte se vyřešit všechna nedorozumění s příbuznými. Láska je ve vzduchu. Ať už jde o nový vztah nebo obnovení jiskry v tom stávajícím. V práci ostatní ocení vaše nadání. Ke konci týdne se zaměřte na svůj domov.

Kozoroh

Soustřeďte se na své nejbližší a odpočiňte si. Budete kreativní, tak toho využijte. Věnujte se své rodině a setkávejte se s přáteli. Ujasněte si, co od života chcete a zaměřte na to svou pozornost.

Vodnář

Začněte týden tím, že dokončíte rozdělané projekty. Podpoří vás vaše okolí. Usmívejte se a komunikujte s lidmi okolo sebe. Nebojte se propagovat svou práci. Buďte proaktivní. Vyplatí se vám to.

Ryby

Užijte si zbytek období, kdy vládne vaše znamení. Ve středu 20. března začne sezóna Berana. Budete muset vyhrnout rukávy a pustit se do práce. Dejte své potřeby na první místo a věnujte se tomu, co vás baví.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků