Hobby

Horoskop na týden od 19. do 25. srpna 2013

Sbírání kytiček

Přečtěte si svůj horoskop na týden od 19. srpna 2013.

Lev (22.7. – 22.8.)

Možná se budete v následných sedmi dnech až příliš často hádat, ale to byste měli hodit za hlavu. Když si totiž nedupnete a občas nezvýšíte hlas, ničeho byste nedosáhli. Dokonce nelze vyloučit, že budete muset řešit střet zájmů, což příjemné nebude, ale hravě z toho vykličkujete. Na problém poukážete, ale hned začnete vtipkovat, a tím zamezíte negativní zpětné reakci. Lidé, kterých se to bude týkat se chytí za nos, a stáhnou se.

 
Panna (23.8. – 22.9.)

Situace se v tomto týdnu hodně často budou vyvíjet úplně jinak, než bude vaše přání. Ale nedělejte nic proti své vůli, to raději seďte s rukama v klíně a přemýšlejte. V tomto týdnu totiž můžete vytěžit i ze zdánlivě neřešitelných situací. Kde se jiní zaseknou, vy svým logickým a pečlivým myšlením přijdete na řešení! Opatrní buďte během víkendu na peníze. O slušnou sumičku můžete přijít například i na poutí, kde se budete skvěle bavit do chvíle, než zjistíte, že nemáte peněženku.

 
Váhy (23.9. – 23.10.)

Možná že si prožijete mírný emoční ponor, ale aspoň si ujasníte, na čem a hlavně na kom vám v životě opravdu záleží. Dostanete díky tomu i příležitost předvést svoji schopnost najít kompromis i tam, kde ostatní budou házet flintu do žita, což v tomto týdnu může být vaše drahá polovička. Ve dnech víkendu se snažte vyhnout rodinným návštěvám. Nebude mít náladu poslouchat na šťouravé dotazy seniorů, a banální rozhovor by skončil hádkou na ostří nože.

 
Štír (24.10. – 22.11.)

V první polovině týdne se dostanete do velmi nejasné, svým způsobem nepříjemné situace, kdy na vás patrně někdo z kolegů bude něco chtít, ale vy dopředu vytušíte, že by z toho mohl být pořádný průšvih. Vyčkávejte, protože již ve dnech víkendu zjistíte, že vás intuice nezklamala. Donesou se k vám klepy, pomluvy, a vy budete moc rádi, že jejich hlavní postavou nejste vy sami.

 
Střelec (23.11. – 21.12.)

Vám se ze spousty skvělých nápadů zatočí v první polovině týdne hlava, a nakonec se začnete ztrácet ve spleti aktivit. Budete totiž chtít stihnout víc, než jsou vaše možnosti. Vyčkávejte do druhé poloviny týdne, promýšlejte strategii, jenom tak aspoň něco dotáhnete do konce! Ve dnech víkendu si neplánujte nic s přáteli. Někdo z nich by vás pumpnul o peníze, které vám nikdy nevrátí!

 
Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Vlastníte-li nemovitost nebo pozemky, hned zkraje týdne si zkontrolujte výpis v katastru nemovitostí a když zjistíte nějaké nesrovnalosti, okamžitě jednejte! Horoskop naznačuje, že někdo bude mít snahu obrat vás o nemovitý majetek! Je jasné, že vás to srazí na kolena, a vy budete mít tendenci separovat se od lidí povšechně. Nicméně již během víkendu vás nějaká událost vrátí na zem. Připomene vám, že na všechny nemůžete mít stejný metr, a když je někdo lump neznamená, že se přestanete smát a vyhýbat zábavě!

 
Vodnář (21.1. – 18.2.)

Nepodceňujte v tomto týdnu nepsaná pravidla, paragrafy, protože by se vám to mohlo vymstít. Situace by se vám totiž vymkla kontrole, vy byste si řekli, že když vám prošel malý podfuk, proč by neprošel větší, a to už budete mít nakročeno do pořádného průšvihu, který vygraduje během víkendu. Pokud chcete prožít klidný týden a usínat s čistým svědomím, neriskujte!

 
Ryby (19.2. – 20.3.)

Dvojnásobek relaxace budete potřebovat v první polovině týdne. Když jí tělu nedopřejte, s velkou pravděpodobností se nebudete cítit zdravotně v pohodě. Otékat vám začnou nohy, příznakem přetížení může být i zvýšený krevní tlak. Tak zpomalte své tempo, dokud je čas! Odpočiňte si od lidí, práce, jinak v druhé polovině týdne budete muset navštívit lékaře, který vám sdělí to samé, co již máte napsáno v horních řádcích. Že si máte dopřát klid, nepřetěžovat svou fyzičku ani psychiku!

 

Beran (21.3. – 21.4.)

Prospěje vám si hned zkraje týdne udělat plán aktivit, všeho, co musíte zařídit, udělat. Ono se vám to vyplatí, protože zbytečně nebudete pobíhat z jednoho konce města na druhý, a zbude vám dostatek času na zábavu. Opatrní a obezřetní buďte v druhé polovině týdne. Nezkoušejte nějaké triky, protože blafování by vás v konečné fázi mohlo připravit o peníze, možná i všechny úspory, dokonce i o profesní pozici!

 
Býk (22.4. – 21.5.)

Nesnažte se v tomto týdnu napodobovat či vyrovnat ostatním! On by vám totiž hodně rychle došel dech! Zejména ve financích se držte při zdi. Nemusíte mít přeci všechno, co si koupí příbuzní! Když se dostanete do problémů, nic nelámejte přes koleno. Víkendové dny vám totiž vytvoří příležitost trable vyřešit, a ani se nebudete muset namáhat, on to za vás udělá někdo z přátel!

 
Blíženci (21.5. – 21.6.)

Možná budete mít v tomto týdnu opakovaně pocit, že jste nabrali druhý dech, a to vlastně ve všech oblastech života. V žilách vás bude pulzovat tolik energie, že se dokonce vrhnete na jeden nepříjemný problém z minulosti, a hravě se ho s konečnou platností zbavíte. Máte-li děti, ani vás ke konci týdne nesrazí na kolena částka, kterou zaplatíte za nákup školních pomůcek. Hned vám prolétne hlavou, že s Jupiterem v sektoru peněz si během několika dnů přijdete opět ke slušné sumičce peněz.

 
Rak (22.6. – 21.7.)

Emoční a citové problémy se snažte řešit sami, stejně tak jako problémy na domácí půdě. Ani omylem neposlouchejte rady zvenčí. Ono by vás to spíše zavedlo do slepé uličky, měli byste pocit, že se svým nejbližším vzdalujete, odcizujete! Bude stačit chvilka strávená o samotě v přírodě, a řešení z problémů se vám samo nabídne! V druhé polovině týdne dokážete i nemožné, možná získáte i souhlas úřadů na akci, o které vám i advokát bude tvrdit, že je to nereálné!

Autor: Naďa Šmídová, webpark.cz/nadasmidova, telefon 603 422 219
Foto: iStock
17. 8. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků