Hobby

Horoskop na týden od 2. do 8. 9. 2013

Sbírání kytiček

Přečtěte si svůj horoskop na týden od 2.9.2013.

Panna (23.8. – 22.9.)

Snažte se počátkem týdne urovnat všechny spory, odpusťte lidem, kteří vám v předchozích týdnech či měsících ublížili, tím najdete psychický klid, pocítíte obrovskou úlevu, začne se vám skvěle usínat. Druhá polovina týdne vám vytvoří příležitosti začít si plnit svoje přání, sny, životní cíl, ale když nebudete mít uzavřenou minulost, mohly byste takzvaně uvíznout na mrtvém bodě, váš život by začal stagnovat.


Váhy (23.9. – 23.10.)

Pro vás bude v následných sedmi dnech nejdůležitější udržet si v pohodě psychiku. Prospěje vám relaxovat při meditační muzice, nebo si koupit kurz tai-chi či jógy, nebude od věci nechat si vyčistit čakry, ale snažte se najít skutečného mistra reiki. Dostat do harmonie psychiku i tělesnou schránku vám prospěje. Pomůže vám to přehoupnout se a uzavřít jednu nepříjemnou událost z minulosti, kterou vám začne v následných sedmi dnech připomínat podvědomí formou snů.


Štír (24.10. – 22.11.)

Vy budete v následných sedmi dnech oproti jiným znamením ve velké výhodě. Splníte si totiž svůj životní sen, začnete realizovat svoje nápady, dlouhodobé plány a konečně se přiblížíte ke svému vysněnému cíli! Dokonce se mnozí z vás nějakým způsobem dostanou na oči veřejnosti, a to může být i start vaší nové, přímo hvězdné kariéry!


Střelec (23.11. – 21.12.)

Vás to v tomto týdnu bude svádět hodnotit lidi podle prospěšnosti. Takže okolo sebe jakoby shromáždíte lidí, kteří mohou prospět vaší kariéře, ale nic nedostanete zadarmo. Vedoucí pozice vám radost ani uspokojení nepřinese. Podřízení se na vás budou dívat s nedůvěrou, protože za zády vám bude stát někdo, kdo má větší moc než budete mít vy, a vy se budete muset řídit jeho pokyny, nikoliv svým rozumem, a tahle nesvoboda vám začne hodně brzo vadit.


Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Tvrdohlavost a hlavně pídění se po informacích vám v následných sedmi dnech přinese plody. Sice svým šťouráním v maličkostech občas někoho vytočíte, nicméně, obvykle i šéf bude nucený uznat, že vy máte pravdu, nikoliv on. Výslednicí bude zlepšení vaší finanční situace, a patrně stoupne pořádně váš respekt, posílíte si v práci svou pozici.


Vodnář (21.1. – 18.2.)

Velký problém budete mít v tomto týdnu s rozhodováním. Nad vším budete tak dlouho přemýšlet, zohledňovat všechna hlediska, až vám virtuálně vyprší čas a vy něco občas prošvihnete. Na stranu druhou ale neuděláte nic unáhleného. To vám prospěje při nepříjemné diskusi okolo dědictví, nebo společného rodinného majetku. Racionálně si zdůvodníte svůj požadavek, a dostanete, o co požádáte.


Ryby (19.2. – 20.3.)

Když začnete povinnosti přehazovat na druhé, v domnění, že za vás například udělají nějakou práci, pořádně si naběhnete, což platí zejména pro podnikatele. Ke konci týdne totiž zjistíte, že udělané není nic, a víkend strávíte pracovně. Vyhnete se tomu snadno. Nespoléhejte se na ostatní, na každý den si naplánujte určité aktivity, a volno strávíte sbíráním hub, nikoli vysedáváním u počítače.


Beran (21.3. – 21.4.)

Smiřte se v tomto týdnu s tím, že peníze přicházejí a zase odcházejí. Trošku si s vámi totiž bude pohrávat závist, ale ta je špatný rádce! Místo materiálním statkům byste se měli věnovat rozvoji své psychiky, nakouknout za roušku duchovna. To vás totiž odreaguje, zabaví, a uvědomíte si, že život není jenom o práci, navíc se i na své trable podíváte z jiného úhlu, a možná v neděli zkonstatujete, že vlastně žádné problémy nemáte.


Býk (22.4. – 21.5.)

Když nebudete mít v následných sedmi dnech ujasněno, kam chcete nasměrovat svou budoucnost, nedělejte žádná zásadní rozhodnutí. Spíš než intuici poslouchejte svůj selský rozum. Jinak uvíznete, dostanete sami sebe do slepé uličky, protože se začnete honit za snem, který zrealizovat nedokážete.


Blíženci (21.5. – 21.6.)

První polovinu týdne budete mít hektickou. Překypovat budete energií, ale i rychlostí, což už samo o sobě je pro vás malým varováním. Když začnete kvalitu nahrazovat kvantitou, v zaměstnání vás někdo začne mentorovat, protože vaše práce bude nedbalá. Tak se snažte u všeho přemýšlet, nepodceňovat detaily. Když si s něčím nebudete vědět rady, ptejte se, jinak vlastní chyby budete napravovat celý víkend.


Rak (22.6. – 21.7.)

Počátkem týdne se budete snažit vytěžit z chyb druhých. Vy možná budete spokojeni finančně i emocionálně, ale lidem okolo sebe svým mírně bezohledným chováním budete zvedat krevní tlak. Jak jste na tom se vztahy s lidmi ve svém nejbližším okolí vám poodhalí dny uprostřed týdne. Patrně zjistíte, že zas tak moc oblíbení například v příbuzenstvu nebo mezi sousedy nejste, ale tuto realitu vnímejte jako lekci, abyste poznali, co na svém chování máte změnit.


Lev (22.7. – 22.8.)

Ve dnech okolo novoluní začnete mít pocit, že si na vás snad zasedl osud. Nebude to pravda, vy pouze uvidíte v realitě všechna chybná rozhodnutí z minulých dnů. Tím největším mohou být peníze. Pokud nemáte v záloze finanční rezervu, patrně si budete muset utáhnout opasek, a začít šetřit. Důvodem mohou být vyšší náklady na nákup školních potřeb pro děti, ale nelze vyloučit, že vám vyschne jeden vedlejší tok příjmů. Příležitost vydělat si dostanete během následných dvou týdnů, tak z toho nedělejte tragédii.

Autor: Naďa Šmídová, webpark.cz/nadasmidova, telefon 603 422 219
Foto: iStock
31. 8. 2013
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků