Hobby

Horoskop na týden od 20. do 26. května 2013

Sbírání kytiček

Přečtěte si svůj horoskop na týden od 20. do 26. května 2013.

Býk (22.4. – 21.5.)

O zábavu se vám v první polovině týdne budou starat přátelé, ale o pořádný rozruch se vám postarají nadřízení. Nějakou novinkou totiž naruší vás pracovní zaběhnutý stereotyp, což vám nesedne, a na novou organizaci práce si budete zvykat několik dnů. V druhé polovině týdne projde malým testem vaše věhlasná trpělivost. Snažte se vyhýbat riskantním akcím, zejména ve finanční oblasti, nebo proděláte i kalhoty!


Blíženci (21.5. – 21.6.)

Dejte si pozor hlavně v první polovině týdne, protože během diskusí v práci i v rodině můžete nevědomky nadělat pořádné zmatky. Mluvit budete totiž tak rychle, že si vaše slova ostatní vyloží po svém, ale naštěstí se nebude jednat o nic vážného, takže se menším přehmatům nakonec zasmějete. Ve dnech víkendu narazíte na něco, co před vámi tajil obchodní partner nebo intimní protějšek. Neberte to nijak tragicky, protože i vy máte svoje tajemství!


Rak (22.6. – 21.7.)

Až do středy se nebudete cítit dobře na domácí půdě. Vadit vám bude jedno zásadní, že si všichni jakoby hrají na svém písečku, a nedrží jako rodina pohromadě. Bude to ale jenom váš subjektivní pocit, který vyvolá malé nedorozumění. Nakonec se přesvědčíte, že kdyby vám teklo do bot, všichni se za vás postaví, přiběhnou na pomoc. Ve dnech víkendu sledujte pečlivě svoje zdraví. Při sebemenším náznaku potíží s dýcháním nebo klouby jděte k lékaři. Může jít o maličkost, ale také alergickou reakci na štípnutí hmyzem, což byste neměli podcenit.


Lev (22.7. – 22.8.)

Když vám něco do středy nebude jasné, nedělejte unáhlená rozhodnutí, dopřejte si čas na rozmyšlenou. Nakonec zjistíte, že jste si zbytečně naprostou logickou věc komplikovali. Velkou oporou vám budou přátelé, protože vám svým optimismem vždycky zlepší náladu a chytrými nápady otevřou oči. Ve dnech víkendu by měli být opatrnější nezadaní. Zamilovat se totiž dokážete na první pohled, ale když za několik dnů nakouknete do povahy své drahé polovičky, budete mít chuť ze vztahu utéct na druhý konec světa.


Panna (23.8. – 22.9.)

První polovina týdne bude přesně dle vašeho gusta. Vy si budete organizovat dny snad po minutách, což ostatním poleze na nervy, ale tím si vymezíte čas na práci i na zábavu, což vám na stranu druhou bude nejedno znamení závidět. V druhé polovině týdne se začne probouzet vaše zvědavost, a to bude malér. Občas totiž strčíte nos kam nemáte, příbuzní z toho začnou být nervózní, a patrně to vygraduje v sobotu ostrou hádkou. Tím se trošku hlavně u vás doma pročistí vzduch, ale je možné, že až do neděle s některými členy rodiny nepromluvíte ani slovo.


Váhy (23.9. – 23.10.)

Možná vám bude v první polovině týdne připadat, že vás ostatní během rozhovorů zatlačují do kouta, nenechají vás ani promluvit, ale na stranu druhou se dozvíte spoustu užitečných novinek, které svým způsobem v dalších dnech zúročíte ve své profesi. Ve dnech víkendu vás jako lavina mohou zavalit prapodivné zprávy, a možná vás tak rozruší, že na poslední chvíli zrušíte plánovanou dovolenou.


Štír (24.10. – 22.11.)

Nechte si pro sebe informaci, kterou se dozvíte v první polovině týdne. Bude totiž pikantní, až příliš intimní, a horoskop naznačuje, že se bude jednat o fámu. Svým osobním magnetismem oblafnete každého ve čtvrtek a v pátek, ale ve dnech víkendu se na svoje imagy a sílu osobnosti nespoléhejte, protože když si nedáte pořádný pozor, někdo vás chytře vymyšleným trikem připraví o peníze!


Střelec (23.11. – 21.12.)

V první polovině týdne se raději nevměšujte do sporů, které se vás nebudou přímo týkat. Vaše slovní žonglování totiž někdo nevydýchá, a nakonec svůj hněv otočí proti vám. Přátelé se vás sice razantně zastanou, ale nezabrání jednomu člověk, aby se vám nezačal za zády mstít. Možná do éteru vypustí fámu, kterou rozčeří klidné vody ve vašem intimním vztahu, a vy během víkendu budete své drahé polovičce muset nějak vysvětlit a hlavně dokázat, že jste nikdy neporušili slib věrnosti.


Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Vaše vrozená ambicióznost nabere na síle hned zkraje týdne. Hravě si v práci poradíte s novým projektem, dokonce stihnete zastat práci kolegy, který si nečekaně vezme dovolenou. Uprostřed týdne vám přátelé připomenou, že na světe není jenom práce, ale i zábava, a vy s nimi patrně vyrazíte na flám na vlastní pěst, bez své drahé polovičky. Tím na domácí půdě vyvoláte pořádné pozdvižení. Z ponocování navíc budete tak unavení, že proklimbáte celý víkend.


Vodnář (21.1. – 18.2.)

Celý týden si dávejte pozor na peníze. Pokud například podnikáte, zboží plaťte až při předání zboží, pěkně z ručky do ručky, jinak vás někdo podvede, a finanční ztráta vás bude mrzet hodně dlouho. Na přátele se nespoléhejte ve dnech víkendu. Možná to ani nebude jejich úmysl, ale patrně zapomenou na docela důležitý slib, a vás tím tak rozčílí, že některé jedince vymažete z telefonního seznamu.


Ryby (19.2. – 20.3.)

Veškerá nedorozumění v rodině, stejně tak intimním vztahu, řešte v tomto týdnu hned, nic nezametejte pod koberec. Tím předejdete situaci, že se na vás v jeden moment navalí několik problémů najednou. Někdo z příbuzných vám totiž připomene pořádně nepříjemnou událost z minulosti, kterou už změnit nemůžete a o to víc vás tím tne do živého, což bude vlastně účel. Udělá to totiž záměrně, a samozřejmě půjde o peníze, majetek. Nenechte se zatlačit do kouta, vlastně na to nijak nereagujte, tím dotyčnému vezmete vítr z plachet!

 

Beran (21.3. – 21.4.)

Naordinujte si v následných sedmi dnech pravidelně aktivní pohyb, například plavání nebo ostřejší chůzi, protože budete potřebovat někde vybít vztek. Nadřízení i rodina se vás totiž budou až příliš často vyptávat na tak nepodstatné detaily, že vám občas vyletí tlak až ke stropu. To je taky důvod, proč byste se v zaměstnání neměli drát do popředí, upozorňovat na sebe. Ve dnech volna si sedněte někde na zahradu do stínu, snažte se jak jen to půjde vyhnout cestování. S velkou pravděpodobností totiž dojedete úplně jinam, než bude váš záměr!

Autor: Naďa Šmídová, www.webpark.cz/nadasmidova, telefon 603 422 219
Foto: iStock
19. 5. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků