Hobby

Horoskop na týden od 22. do 28. července 2013

Sbírání kytiček

Přečtěte si svůj horoskop na týden od

Lev (22.7. – 22.8.)

Nároční budete v tomto týdnu na sebe, což by nevadilo, ale až příliš nároční budete i na své okolí, a to asi narazíte. Nenecháte sobě ani druhým žádný prostor pro emoce, navíc budete mít tendenci ostatní ovlivňovat, řídit, a když jim nenecháte prostor pro svobodné rozhodování, postupně se k vám někteří lidé začnou otáčet zády. Tak se vzpamatujte, a jakmile vás popadne chuť druhým organizovat život, stáhněte se!


Panna (23.8. – 22.9.)

Pocit, že se vám život vymyká kontrole si nepřipouštějte! Vy pouze budete mít v následných sedmi dnech tendenci stranit se ostatních. Navíc občas budete mít pocit, že už nemáte žádnou energii, tak ani nezvednete telefon. Díky tomu vám unikne spousta informací, občas možná prošvihnete i schůzku, třebas i pracovní poradu, a tak druzí rozhodnou o vás, bez vás. Z toho je jasné, že když si vezmete volno nebo vyrazíte na dovolenou, bude to pro vás to nejlepší.


Váhy (23.9. – 23.10.)

Uvědomte si v následných sedmi dnech, že na vás bude jakoby víc vidět, a to jak ve společnosti, tak i v zaměstnání. To vám umožní zazářit ve své profesi, navazovat nové obchodní i přátelské kontakty. Dokonce nezadaní dostanou příležitost navázat romantický vztah. Nicméně když někdo vyčuhuje z davu, musí si dávat pozor, aby neudělal nějakou volovinu. Tak na to myslete, a v druhé polovině týdne nepijte alkohol, protože by to skončilo veřejnou ostudou!


Štír (24.10. – 22.11.)

Máte před sebou dny, které budou přát vaší finanční oblasti, ale pro vás bude důležité udělat správné, patrně mírně riskantní rozhodnutí, a hlavně o sobě nepochybovat. Vydělat si totiž peníze za hranicemi bude lákavá příležitost, ale když začnete otálet, zvažovat všechna pro i proti, někdo vám ji vyfoukne před nosem. Může se jednat i o příležitost zdokonalit se v zahraničí ve své profesi. Pamatujte, že štěstí přeje připraveným, tam mějte sbalený kufr, připravený pas!


Střelec (23.11. – 21.12.)

Ideální bude, když v první polovině týdne zamknete pusu na zámek, dáte ruce do klína, a začnete okolo sebe sledovat cvrkot. Díky pozorování ostatních totiž přijdete na chyby, které občas děláte i vy, takže to berte jako školu hrou, učit se na chybách druhých. Připravte se ale na jedno zásadní. V tomto týdnu nebudete mít pod kontrolou hormony, a to by mohlo skončit i nevěrou. Je ale otázkou, zda se vám v novém vztahu tak nezalíbí, že si ke konci týdne začnete připravovat ústupovou cestu ze stávajícího partnerství. Při konjunkci Jupitera s Marsem je možné všechno.


Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Vy si pěkně hned v pondělí zaplaťte všechny složenky. Pocit, že nemáte dluhy vás uklidní, a začnete si plnými doušky užívat léto, relaxovat, čerpat sluneční energii. Nezapomeňte ani na výlety, protože horoskop vám do cesty přivede zajímavé turisty, a není vyloučeno, že se vám s nimi bude tak skvěle povídat, že se následně začnete navštěvovat. Během víkendu se držte dál od ohně, i když půjde o opékání špekáčků, doma nezapalujte svíčky, jinak hasiči ve vašem okolí budou mít pohotovost!


Vodnář (21.1. – 18.2.)

Pokud jste sami, hledáte svou „druhou polovinu“, tak ani jeden den tohoto týdne neseďte doma a nebědujte nad svým osudem. Máte totiž příležitost konečně potkat svou lásku! Pamatujte si ale, že city a vášeň jsou skvělá věc, ale nic se nemá přehánět. Vy sami nesnášíte pocit omezení, tak nechte vztah dozrát, a v zápalu zamilování si nenárokujte všechen volný čas své drahé polovičky. Příliš emocí by totiž mohlo žár uhasit.


Ryby (19.2. – 20.3.)

Na nic v tomto týdnu nespěchejte, zejména se to týká těch, kteří hledají práci. Nabídky totiž dostanete, a hned budete mít tendenci reagovat na tu první, jenže to by byla kardinální chyba. Máte Slunce v sektoru práce, tak vyčkávejte, ta nejvíc finančně lukrativní a zajímavá svým zaměřením totiž přijde jako naschvál jakoby za pět minut dvanáct. Myslet byste měli na své zdraví, a posilovat srdce pravidelnými večerními procházkami.


Beran (21.3. – 21.4.)

Ve vaší rodině bude vládnout přímo pohádková idylka, kterou ale vy můžete narušit, doslova zbořit, jedním jediným unáhleným rozhodnutím. Stejně tak nepromyšlenou akcí, která vás napadne v zaměstnání, si můžete pořádně pošramotit vztahy. Patrně půjde o kanadský žertík, který se vám vymkne kontrole. Tak se nedivte, když si ve dnech víkendu nebudete mít s kým popovídat, lidé na vás prostě budou naštvaní.


Býk (22.4. – 21.5.)

Když si zkraje týdne nedáte pozor na jazyk, a vybafnete na člověka, který od vás bude potřebovat pomoc, aby vás neobtěžoval, bude to mít efekt ledové sprchy. Uslyší to daleko víc lidí, než se vy budete domnívat, a se stejnou příkrostí se k vám následně začnou některé osůbky z nejbližšího okolí chovat. Tak když vám dojde sůl, raději si ji jděte koupit, protože soused vás ji odmítne půjčit tak příkře, že se z jeho reakce budete vzpamatovávat ještě v neděli.


Blíženci (21.5. – 21.6.)

Do nejisté situace vás v tomto týdnu dostane zdánlivě banální spor o dokumenty nebo pravdivost nějakého vašeho výroku. Může se také jednat o závazek, který nebudete schopni splnit. Vždycky je dobré hledat střední cestu, kompromis. Tak se o to v následných sedmi dnech snažte, a hlavně, když se dostanete do problémů, nesvalujte vinu na druhé. Tím totiž pouze přilijete pověstný olej do ohně, a následný žár sežehne některé vaše přátelské vztahy.


Rak (22.6. – 21.7.)

Snažte se každý nápad, který vám prolétne hlavou, hned realizovat. Jinak je zapomenete, což by bylo škoda! Máte před sebou totiž týden, který přeje novým začátkům v jakékoliv oblasti. Skvěle vám bude fungovat vaše vrozená intuice, a chybět vám nebude ani kousek štěstíčka. Když si například splníte svůj dávný sen, přání, něco, po čem toužíte například již od dětství, vaše spokojenost se odrazí i v pohodové atmosféře na domácí půdě, a v neposlední řadě i ve vašem intimním vztahu.
 

Autor: Naďa Šmídová, webpark.cz/nadasmidova, telefon 603 422 219
Foto: iStock
20. 7.2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků