Hobby

Horoskop na týden od 24. do 30. 6. 2013

Sbírání kytiček

Přečtěte si svůj horoskop na týden od pondělí 24. června 2013.

Rak (22.6. – 21.7.)

Zadaní asi budou pořádně překvapeni v první polovině týdne. Vaše drahá polovička bude nahlas mluvit o svých skrytých touhách, přáních. Možná zjistíte, že vedle sebe máte sice na první pohled flegmatika, který je ale na duši daleko citlivější než vy! Když se v druhé polovině týdne něco zasekne, nestresujte se tím, buďte trpěliví. Každá činnost vám bude trvat dvojnásobnou dobu, tak se na to připravte a nesnažte se nic uspěchat, tím se vyhnete stresu!


Lev (22.7. – 22.8.)

V první polovině týdne budete mírně flegmatičtí na události okolo vás. Od lidí se začnete dokonce mírně izolovat, samota vám bude vyhovovat, tak se nedivte, když rodina začne nenápadně sondovat, zda nejste nemocní. O tom, že jste ve formě se přesvědčí v druhé polovině týdne, kdy někdo o vaší rodině začne roznášet klepy. Vyšlete do éteru jasný signál, že tohle nestrpíte, a až zjistíte, kdo vaše nejbližší pomlouvá, svými ostrými drápy ho rozcupujete na malé kousky.


Panna (23.8. – 22.9.)

Do problémů si v tomto týdnu našlápnete vždycky sami, dobrovolně, a potom se nestačíte divit, že se nemůžete pohnout z místa. Nebudete totiž naslouchat druhým, a to bude zásadní chyba. Nicméně jste pečlivé, a hlavně trpělivé znamení, takže drobné neúspěchy vás na kolena nedostanou. Ve dnech víkendu vás šokují známí. Dozvíte se, že na jejich dveře zaklepal exekutor, a vy to raději nebudete komentovat. Sami jste jim nedávno půjčili peníze, které doposud nevrátili.


Váhy (23.9. – 23.10.)

Zkraje týdne si občas povzdychnete, že okolo vás je nuda. To ale bude pověstný klid před bouří. Najednou nastane tak rychlý obrat, že nebudete vědět, kam dřív skočit, a až do čtvrtka budete muset improvizovat, nastavovat den, abyste všechno stihli. Ve dnech víkendu bude stačit jedno jediné slovo, a vy si se svou drahou polovičkou dopřejte kratší partnerskou pauzu. Vašemu vztahu jenom prospěje, zejména pokud společně podnikáte, nebo máte stejné povolání.


Štír (24.10. – 22.11.)

Máte před sebou sedm dní jakési duchovní očisty. Možná se rozhodnete absolvovat například psychologický kurz, nebo začnete chodit na jógu, či se budete snažit meditovat. V každém případě své psychice dopřejte relax, a tím může být i pravidelné poslouchání muziky. Pokud máte v plánu odjet na dovolenou, okolo čtvrtka se možná dozvíte, že vám nadřízené volno neposkytnou, a tím vás tak vytočí, že v neděli začnete sepisovat výpověď.


Střelec (23.11. – 21.12.)

Snažte se finančně počátkem týdne urvat co se dá. Máte-li v plánu požádat i půjčku, udělejte to v pondělí či v úterý. Od středy začnete mít pocit, že si z vás snad pracovnice banky dělá legraci, stejně tak dopadne vaše jednání například na pojišťovně. Nicméně vždy bude na vině lidský faktor, nějaké vaše opomenutí, zapomenete předložit nějaký důležitý doklad. Pokud je váš vztah mladý, nebo máte dospělé děti, ve dnech víkendu budete muset skousnout informaci, že někdo z nich má dluhy, které nesplácí, a bude na vašem svobodném rozhodnutí, zda pomůžete.


Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Ještě počátkem týdne s vámi bude rozumná diskuse, ale od čtvrtka budete dělat dojem, že jste se snad rozhodli studovat práva. I vtip své drahé polovičky na adresu příbuzných rozeberete do šroubků, zda náhodou nevyzněl jako pomluva. Pohroma nastane když zjistíte, že děti vlezly sousedovi na zahradu, aby ochutnaly jeho jahody. Uděláte jim dlouhou přednášku, že z toho budou mít špatné spaní celý víkend.


Vodnář (21.1. – 18.2.)

Počátkem týdne vás vůbec nebude zajímat, co se okolo vás děje. Utečete si do světa fantazie, a skvěle si díky tomu odpočinete psychicky i fyzicky. V druhé polovině týdne se přesvědčíte, že ani váš šéf není neomylný, protože jeho instrukce budou tak zmatečné, že úplně nabourá organizaci práce, a nebýt vašich improvizačních schopností, nastal by v zaměstnání kolaps. Ve dnech víkendu nejezte nic, s čím nemáte zkušenost, hrozí vám žaludeční nevolnost!


Ryby (19.2. – 20.3.)

Vyplatí se vám poslouchat rady lidí, kteří jsou ve vaší profesi zkušenější, a to i přesto, že jejich rady budou v rozporu s tím, jaký náhled na věc budete mít vy. Jenom na tom vyděláte, a to nejen menším profesním úspěchem, ale ve hře budou i peníze, a těch není nikdy dost! Ve dnech víkendu si patrně budete muset utáhnout opasek, ale sklidíte pouze to, co zasejete. Tak si vytvořte hned zkraje týdne finanční rezervu, v neděli se vám bude hodit!

 

Beran (21.3. – 21.4.)

U všeho se v následných sedmi dnech snažte přemýšlet. A je jedno, zda jste v práci, nebo na dovolené. I při vodních radovánkách, se vám vyplatí nejdřív zvážit všechna pro a proti, a hlavně nepodceňovat rizika! V druhé polovině týdne budete mít často pocit, že mluvíte s tatary, ale to bude jenom vaše zdání. Lidem to bude pomalu myslet, tak se nerozčilujte, když hned na poprvé někdo nepochopí, kam svými slovy míříte!


Býk (22.4. – 21.5.)

Dávejte si pozor, jak s druhými jednáte, pečlivě se pozorujte a hlavně ovládejte, protože budete mít sklony druhé komandovat, jednat jako diktátoři, a to si samozřejmě nikdo dlouho nenechá líbit. Když se pustíte do nějaké nové akce, seznamte se nejdřív s platnými zákony. V opačném případě budete za několik týdnů lamentovat, že jste neměli tušení, že jednáte v rozporu s právem!


Blíženci (21.5. – 21.6.)

V první polovině týdne budete mít pocit, že děláte úplně něco jiného, než co opravdu chcete, a vztek si začnete vybíjet na svém okolí. Když se ale nad sebou upřímně zamyslíte, zjistíte, že vás nikdo do ničeho nenutí, že se rozhodujete svobodně, a když se vám něco nelíbí, jedině vy to můžete stopnout! Druhá polovina týdne bude přesně dle vašeho gusta. Až do noci si budete na zahradě povídat se sousedy, s příbuznými, podnikat výlety do přírody. Pouze za volantem se kroťte, pokuta by vám udělala před dovolenou nepříjemný průvan v peněžence!

Autor: Naďa Šmídová, webpark.cz/nadasmidova, telefon 603 422 219
Foto: iStock
23. 6. 2013
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků