Hobby

Horoskop na týden od 26. srpna do 1. září 2013

Sbírání kytiček

Přečtěte si svůj horoskop na týden od 26. srpna 2013.

Panna (23.8. – 22.9.)

Jste opatrné znamení, a i přesto můžete počátkem týdne přijít na nekalé praktiky kolegů, obchodních partnerů. V tom horším případě můžete odhalit například nevěru své drahé polovičky. Nicméně se Sluncem ve svém znamení si s tím co vypluje napovrch poradíte, vše vyřešíte. Je ale pravdou, že si od druhých budete až do neděle držet malý odstup. Nebudete důvěřovat nikomu.


Váhy (23.9. – 23.10.)

Od počátku týdne se snažte být psychicky v pohodě. V práci se nad hloupými intrikami druhých nerozčilujte, a když začnete mít pocit, že už zmatek okolo sebe přestáváte zvládat, neberte si prášky na uklidnění, zapomeňte na alkohol i kávu. Jděte se projít k vodě, ta vás vždy dobije energií.


Štír (24.10. – 22.11.)

Zkraje týdne nebudete vědět, jak naložit s problémy, které se na vás začnou valit jeden za druhým. Nedělejte nic, vyčkávejte. Spousta nejasností se totiž následně vysvětlí, navíc když si dáte časový odstup, nebudete věci řešit emočně, ale rozumem. Dokonce se ukáže, že nad vámi bdí anděl strážný, protože ten největší průšvih vyřeší někdo za vás, ale kdo si místo vás pálil prsty se pravděpodobně nedozvíte.


Střelec (23.11. – 21.12.)

Menší deprese vás patrně nemine zkraje týdne. Někdo se velmi neomaleně vyjádří na adresu vaší rodiny, a z toho co uslyšíte, zůstanete stát jako opaření. Nebudete schopni okamžitě zareagovat, protože to bude lež jako věž. Ono to ale bude svým způsobem dobře. Neunáhlíte se, vše si necháte projít hlavou, a ke konci týdne si to s dotyčným vyřídíte, ale s chladnou hlavou, utlučete ho argumenty, nikoliv pěstmi.


Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Ačkoliv vás zkraje týdne rozhodí nečekaná návštěva, další dny proběhnou klidně. Čím víc se bude blížit konec týdne budete psychicky silnější, a co vás asi překvapí, i mírně drzejší. Klidně požádáte nadřízené, aby vás uvolnili na nějaký kurz, školení. Vás totiž popadne chuť dál se vzdělávat, a to se vám vrátí s úroky již v dalším měsíci, patrně formou vyššího postu v hierarchii firmy.


Vodnář (21.1. – 18.2.)

Hned zkraje týdne si kontrolujte pravidelně účet, máte-li nemovitost, ověřte si, zda nedošlo na katastru nemovitostí bez vašeho vědomí k nějaké změně. Opozice Slunce s Neptunem totiž nevěští nic dobrého. Může jít například o exekuci za nesplacení menšího dluhu, což sice bude nepříjemné, ale když věc okamžitě začnete řešit, minimalizujete ztráty.


Ryby (19.2. – 20.3.)

Finančně na tom budete v tomto týdnu skvěle, stejně tak se budete cítit dobře i po psychické stránce. Toho byste měli využít, a dopřát si po předchozích hektických týdnech klid. Najděte si čas na čtení, občas si vyluštěte křížovku, a hoďte do lesa na houby. Nasbíráte sil daleko víc, než během dovolené!


Beran (21.3. – 21.4.)

Honba za penězi vám žádnou radost nepřinese. Naopak se budete cítit pořád unavení, potrápí vás pocit osamělosti. Přestane důvěřovat lidem okolo sebe, nevyslechnete si ani jejich názor, a následovat bude emoční ponor. Když místo malování své budoucnosti na černo pravidelně vyrazíte na kratší procházku, a hlavně se ani nedotknete alkoholu, proplujete týdnem relativně v pohodě.


Býk (22.4. – 21.5.)

Mnozí si v následných dnech projdete zásadní změnou. Může jít o ukončení mileneckého vztahu, problémy s dětmi, stejně tak nutnost vydat nečekaně větší finanční částku. To vše vás přinutí zamyslet se nad svým dosavadním životem. Zjistíte, kde a kdy se nastartoval počátek vašich problémů, a patrně se přestanete stýkat s některými lidmi. Vy jste je vnímali jako spolehlivé přátele, ale vyjde najevo, že to jsou prolhaní intrikáni, díky kterým jste se dostali do slepé uličky.


Blíženci (21.5. – 21.6.)

Spousta lidí okolo vás v tomto týdnu odhalí svou pravou tvář, a to co uvidíte, vás moc nepotěší. Zjistíte, že jste se poslední měsíce stýkali s nespolehlivými osůbkami, kterým jste občas dali přednost i před rodinou, ale když se dostanete do problémů, otočí se k vám zády. To se dá změnit! Tak se v tom dlouho nepitvejte, veškerý svůj volný čas se snažte trávit s rodiči, prarodiči, s těmi, kteří jsou nejblíž vašemu srdci. Kontakt s nejbližšími vám vrátí psychickou pohodu.


Rak (22.6. – 21.7.)

Za svůj názor se v první polovině týdne budete muset velmi často doslova poprat. Nicméně vám to bude jenom ku prospěchu, protože se nikomu nepodaří vás mystifikovat, manipulovat s vaší myslí, což se při opozici Neptuna se Sluncem bude dít až příliš často. Ke konci pracovního týdne se připomeňte nadřízeným. Budou rozdávat odměny, prémie, a když na sebe nějakým způsobem neupozorníte, zapomenou na vás.


Lev (22.7. – 22.8.)

Vyhněte se v tomto týdnu větším investicím, transakcím s nemovitostmi. Můžete naletět podvodníkovi! Pokud se rozhodnete požádat o půjčku, dotaci nebo například sociální dávky, do tiskopisu neuvádějte nic, co nebude pravda. Z toho byste měli pořádnou ostudu, protože váš malý podfuk by úředníci hned odhalili, a peníze byste nedostali!
 

Autor: Naďa Šmídová, webpark.cz/nadasmidova, telefon 603 422 219
Foto: iStock
25. 8. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků