Hobby

Horoskop na týden od 6. do 12. května 2013

Sbírání kytiček

Přečtěte si svůj horoskop na týden od 6. května 2013.

Býk (22.4. – 21.5.)

V první polovině týdne vás někdo pořádně naštve. Začnete chřestit zbraněmi, prostě budete mít velkou chuť vytáhnout do boje. Nakonec ale zvítězí vaše vrozená trpělivost. V duchu si řeknete, že se nebudete rozčilovat nesolidností lidí, kteří vám nesahají ani po kotníky. Ve dnech okolo čtvrtka nikomu nic neslibujte, k ničemu se nezavazujte. Situace bude velmi nejasná, a jedním zdánlivě neškodným slibem byste si pořádně zkomplikovali život.


Blíženci (21.5. – 21.6.)

Problémy, na které narazíte v první polovině týdne, neřešte sami. Dobře vám poradí přátelé, dokonce i někdo ze spolupracovníků bude mít dobrý nápad, jak situaci v klidu a bez finančních ztrát vyřešit. V druhé polovině týdne se naopak nikomu s ničím nesvěřujte. Pamatujte, že i stěny mají uši, a když nebudete držet jazyk za zuby, o vašich intimních problémech si následně budou za vašimi zády vyprávět všichni sousedé.


Rak (22.6. – 21.7.)

Na skvělou paměť a slovní důvtip se můžete spoléhat v první polovině týdne. Navíc si svým energickým a přitom přátelským vystupováním získáte autoritu i u lidí, kteří vás v minulosti podceňovali. Negativem může být fakt, že se daleko víc budete věnovat cizím lidem než vlastní rodině, ale pečujete o ně celý rok, tak to pár dnů bez vás vydrží! Ve dnech víkendu by měli brzdit zadaní. Začnou se vám zapalovat lýtka, a vy možná poprvé v životě pomyslíte na nevěru.


Lev (22.7. – 22.8.)

Doslova posedlí budete v první polovině týdne svou kariérou, společenským postavením. Nebude vám chybět sebevědomí, pouze se vždy ujistěte, zda při svém šplhání na pomyslný vrchol nešlapete po hlavách druhých. Možná získáte moc, ale to není stejné, jako mít přirozenou autoritu! Víkend budete mít doslova nabitý společenskými událostmi, a jste-li nezadaní, nelze vyloučit, že na jedné májové slavnosti se setkáte se svým budoucím intimním protějškem.


Panna (23.8. – 22.9.)

První polovina týdne přeje studiu, zkouškám, stejně tak cestování. Opatrní ale buďte ve dnech okolo pátku. Jedno slovo vyřčené v nevhodný okamžik vás může zamotat do potíží! Tak se snažte vyhýbat diskusím o politice, náboženství, a když narazíte na člověka, jehož názory vám začnou zvyšovat krevní tlak, utečte, jak nejdál to půjde. Vaše diskuse totiž může skončit nejen hádkou, ale dohru by mohla mít i u soudu!


Váhy (23.9. – 23.10.)

Jste znamení, které si vždy nechává otevřená zadní vrátka, ale v tomto týdnu budete muset udělat zásadní rozhodnutí, kterým si jedny vrátka na vždy uzamknete. Vy budete muset volit, které to budou, což na vaši povahu bude pořádně tvrdý oříšek, protože výběr bude pouze na vás. Půjde totiž o velmi osobní, možná intimní záležitost, a do té nikoho z venčí nebudete ochotni zasvětit.


Štír (24.10. – 22.11.)

Tvrdohlavostí si můžete pořádně zavařit počátkem týdne. Nicméně se to bude týkat vašeho partnerského, intimního života, a smiřování v ložnici bude sladší jak med! Podnikáte-li, možná budete mít pocit, že se na vás konkurenční firmy domluvily, jenže vám to vlastně prospěje. Přinutí vás to jednat, vymyslet například agresivnější reklamu svých výrobků, služeb. Ve dnech okolo pátku nepodepisujte žádné důležité listiny!


Střelec (23.11. – 21.12.)

Zkraje týdne budete nabiti energií, což bude pořádně iritovat pomalejší jedince. Nicméně byste neměli přehlížet detaily, protože ve spěchu snadno přehlédnete něco důležitého, a tím byste si mohli pořádně zavařit v zaměstnání. Vaše opomenutí a chyby vyplují napovrch ve dnech okolo pátku, a bude to malý test vaší psychické odolnosti. Pokud toho totiž na vás bude příliš, vybouchnete jako přetopený kotel, a soptit obvykle přestanete až v ložnici. Jako zázračný elixír na vás totiž bude působit ve dnech víkendu sex, vaše drahá polovička.


Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Vaše kreativita bude mít tento týden neustále vzestupnou tendenci. To se projeví ve všech oblastech vašeho života. Důležité je, že se pro vás stane práce hrou, nebudete ji vnímat jako nudnou, otravnou rutinu. Ve dnech okolo čtvrtka budou mít pořádně zamotanou hlavu čerstvě zamilovaní. Vyplují totiž na povrch prapodivné povahové rysy vaší drahé polovičky. To zda ve vztahu budete pokračovat, je na vašem svobodném rozhodnutí, ale uvědomte si, že nikoho nepřevychováte, a dle toho se zařiďte!


Vodnář (21.1. – 18.2.)

Nápady, které se vám budou honit hlavou v první polovině týdne nenechávejte ladem. Realizujte je ale sami, nic nevnucujte rodině, protože i bez vaší asistence bude na domácí půdě občas pořádně dusno. Vše vygraduje okolo pátku, a radostná bilance to asi nebude. Mnozí zjistíte, že před vámi jeden člen rodiny něco tajil, anebo se provalí průšvih, který jste naopak před rodiči zatajili vy. Ve dnech víkendu by se měli krotit nezadaní, protože nevinný flirt může skončit početím potomka.


Ryby (19.2. – 20.3.)

Do menších nejasností se zamotáte zkraje týdne, ale nebude se jednat o problémy, které byste nedokázali zvládnout. Bude to chtít pouze překonat únavu, lenost. Uprostřed týdne k sobě nepouštějte blíž lidi, kteří mají na vaši psychiku špatný vliv. Bude stačit jedna věta, a ponoříte se do deprese. Ve dnech víkendu si nalaďte hlasivky, protože horoskop naznačuje rodinnou oslavu, ve které se stanete hlavní postavou, tahounem zábavy.


Beran (21.3. – 21.4.)

Váš start do nového týdne bude přímo raketový. Dávejte si proto pozor, protože vaše tempo bude hektické! Stihnout budete chtít spoustu věcí, a když si občas nenařídíte odpočinek, uštvete se! Uprostřed týdne vše vygraduje, protože vás jako lavina zasypou mailové zprávy, nebo najdete v poštovní větší schránku dopisů, a než si vše v klidu pročtete, a korespondenci vyřídíte, bude neděle večer.

Autor: Naďa Šmídová, www.webpark.cz/nadasmidova, telefon 603 422 219
Foto: iStock
6. 5. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků