Hobby

Horoskop na týden od 7. do 13. ledna 2013

Sbírání kytiček

Zajímá vás váš horoskop na tento týden?

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé.
Vládcem je Jupiter – polarita Yang
Středobodem následných sedmi dnů se pro vás stanou peníze. Dokonce si i drobný nákup promyslíte dopředu, abyste za zbytečnosti nevyhazovali finance oknem. Vůbec nelze vyloučit, že v honbě za vyššími zisky si například sjednáte brigádu. Ve dnech víkendu raději nezapínejte počítač, protože vás zaujme nějaká internetová diskuse, a vy místo procházek v přírodě budete do noci diskutovat na sociálních sítích.


Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské.
Vládcem je Saturn – polarita Yin
O svých plánech do budoucna se svěřte přátelům. Upozorní vás na rizika a jejich postřehy vás ochrání před finanční ztrátou. Za přispění Venuše ve svém znamení si začnete v druhé polovině týdne užívat života plnými doušky, což na domácí půdě vyvolá pozdvižení. Dokonce vám začne připadat, že vás ostatní omezují v rozletu. Že se mýlíte, zjistíte během víkendu. Zejména pokud slavíte okolo 13. 1. narozeniny, dostanete dárek, ze kterého se vám zatočí štěstím hlava!


Vodnář (21. 1. – 18. 2.)

Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné.
Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn – polarita Yang
Podezřívaví budete v první polovině týdne. Začne vám připadat, že před vámi ostatní něco tají. Pravda to nebude, vy totiž začnete narážet na lidi, kteří prostě díky velkému pracovnímu vytížení nebudou mít chuť ani čas si povídat. Na víkend si naplánujte nějakou náročnější fyzickou aktivitu. Budete totiž majitelé obrovského množství energie, takže zvládnete práci za dva.


Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní.
Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin
Dravost a sobeckost některých lidí vás v tomto týdnu pořádně zaskočí.
Tím byste se ale neměli nechat vyvést z rovnováhy. Tím víc totiž vynikne vaše beránčí, dobrácká povaha, kterou k sobě soustředíte pozornost ostatních. Vy se totiž rozhodnete konat dobré skutky a pomůžete nejednomu zoufalému člověku odrazit se od dna. Nezištná pomoc se vám vrátí i s úroky v ten správný okamžik v následujících týdnech!

 

Beran (21. 3. – 21. 4.)

První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé.
Vládcem znamení je Mars – polarita Yang
Rodina ani přátelé nebudou v první polovině týdne tušit, co se to s vámi děje. Chvilku nevydržíte sedět v klidu, pořád budete vyhledávat nějakou aktivitu, dokonce i jindy líní jedinci se například rozhodnout ze dne na den sportovat. Víkendové večery budete trávit ve společnosti, přes den pravidelně vyrazíte s rodinou i přáteli na čerstvý vzduch, a ostatním dáte pořádně do těla dlouhými pěšímu trami.


Býk (22.4. – 21.5.)

Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské.
Vládcem je zde Venuše – Jitřenka – polarita Yin
Pořádně rozbouřené emoce budete mít v první polovině týdne. Jste-li zadaní, vaše srdce to potáhne jinam, ale nevěra bude s velkou pravděpodobností špatná volba. Hned další dny se totiž můžete stát terčem pomluv! Ve dnech víkendu možná budete muset pracovat, věnovat se své kariéře, ale odměnou vám bude tučná, lukrativní finanční odměna.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné.
Vládu drží Merkur – polarita Yang
Pořádné překvapení vám v první polovině týdne připraví někdo z přátel. Možná například zjistíte, že opustili zaměstnání a začali podnikat. Dokonce nelze vyloučit, že vám nabídnou spolupráci. Během víkendu buďte připraveni na všechno. Je například možné, že se vám ozvou známi ze zahraničí a vy se k nim rozjedete na návštěvu.


Rak (22. 6. – 21. 7.)

Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní.
Vládce Luna – polarita Yin
Pořádně krotit byste se měli v první polovině týdne. Občas budete dělat dojem, že jste snědli všechnu moudrost a že pro vás neexistují žádné hranice. Ty vám ale obratem vytyčí vaše drahá polovička, protože to se svým bouřliváctvím budete pořádně přehánět. U intimního partnera si vše vyžehlíte originálním dárkem a hlavně tím, že ve dnech víkendu neuděláte bez partnera potažmo partnerky ani krok.


Lev (22. 7. – 22. 8.)

Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé.
Vládne Slunce – polarita Yang
Na domácí půdě se budete v tomto týdnu chovat jako mírní diktátoři, despotové, ale je pravdou, že se vám podaří zkrotit mladší generaci a seniory přesvědčíte, že za jejich únavou nevězí nemoc, ale nedostatek slunce a málo pohybu na čerstvém vzduchu. Jste-li zadaní, ve dnech víkendu naopak budete potřebovat vy, aby vás někdo zkrotil. Nebudete mít totiž daleko k nevěře!


Panna (23. 8. – 22. 9.)

Šesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské.
Vládcem je Merkur – polarita Yin
Spoléhat se v tomto týdnu můžete nejen na svůj rozum, ale i intuici. To prospěje hlavně nezadaným, protože horoskop nevylučuje seznámení, což se týká zejména narozených okolo 27. 8. V druhé polovině týdne si občas uvařte kopřivový nebo zelený čaj, a když vás začne pobolívat v oblasti lýtek, nic nepodceňujte a zajděte k lékaři. Může se jednat o zánět křečových žil.


Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné.
Toto znamení ovládá Venuše – Večernice – polarita Yang
Buďte v první polovině týdne velmi obezřetní, pozorní, hlavně v ničem neriskujte! Během chvilky totiž můžete přijít o peníze, ale stejně tak nezávazným koketováním o důvěru své drahé polovičky. Víkend přeje nezadaným. Nepospíchejte ale s tělesným sblížením, protože váš horoskop nevylučuje početí potomka!


Štír (24. 10. – 22. 11.)

Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní.
Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin
Až do pátku byste měli být velmi opatrní při kontaktu s elektřinou. Ideální bude, když si necháte na domácí půdě provést revizi elektroinstalace. V druhé polovině týdne šokujete příbuzné i sousedy. Koupíte si totiž nějaký neobvyklý dopravní prostředek. Možná to bude například sněžný skútr, nad kterým mladší generace bude jásat, naopak dříve narození to pojmou jak recesi a hned vám někdo vmete do tváře, že utrácíte za zbytečnosti.
 

Autor: Naďa Šmídová, horoskopynadasmidova.mysteria.cz, telefon 603 422 219
Foto: iStock
7. 1. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků