Hobby

Horoskop na týden od 8. do 14. dubna 2013

Sbírání kytiček

Zajímá vás váš horoskop? Přečtěte si, co vás čeká v týdnu od 8. dubna.

Beran (21.3. – 21.4.)

Celý týden budete ovlivňovat své okolí. Když budete vy v pohodě, bude v pohodě i vaše drahá polovička, rodina i kolegové. Když naopak začnete mít blbou náladu, stresu podlehnou velmi rychle i ostatní. Během víkendu budete tak upovídaní, že se někde zapomenete, a pokud slavíte v sobotu či v neděli narozeniny, možná přijdete pozdě na vlastní oslavu!


Býk (22.4. – 21.5.)

Zpočátku týdne bude rodina pochybovat o vašem zdravém rozumu. Unáhleně budete nakupovat naprosté zbytečnosti. Ve dnech okolo středy možná propadnete menší depresi, ale to vám vůbec nebude na škodu. Ujasníte si totiž, co vám škodí, a uděláte ve svém životě i okolo sebe menší jarní úklid. Od čtvrtka do soboty sníte, co uvidíte, a když se v neděli během procházky zadýcháte, rozhodnete se držet dietu.


Blíženci (22.5. – 21.6.)

Když začnete mít v tomto týdnu divnou náladu, jako elixír dobré nálady vždy zafungují vaši přátelé. Mezi nimi během chvilky zapomenete na všechny trable. Ale střežit vás dvacet čtyři hodin denně nedokážou, a vy si v pátek sami naběhnete do ostřejšího konfliktu, patrně se sousedy, nebo s příbuznými. Náladu si spravíte během víkendu, dokonce nelze vyloučit výhru!


Rak (22.6. – 21.7.)

Svými bláznivými nápady občas vyloudíte zkraje týdne úsměv na tváři i nadřízeným. Jeden z nich se ujme ve dnech okolo středy, a vůbec nelze vyloučit, že si nějakým zajímavým zlepšovákem zlepšíte svou pracovní pozici. Brzdit začnete během víkendu. Někdo vám totiž pořádně netaktně připomene něco z minulosti, vy se uzavřete do své ulity a budete v neděli přemýšlet, jak se za to dotyčnému pomstít.


Lev (22.7. – 22.8.)

V tomto týdnu si budete muset podat ruku s člověkem, který vás sice irituje, ale v duchu si řeknete, že nemá smysl v sobě pořád přikrmovat nepřátelství. Uprostřed týdne si dokonce začnete tykat s člověkem, který má velký vliv na vaši kariéru, nelze vyloučit, že se spřátelíte se svým šéfem. Když se během víkendu sejdete s přáteli, raději nepijte alkohol. Oni totiž budou mít v plánu podniknout něco riskantního. Až když už budete hodně vysoko nad zemí, vám dojde, že letíte v balónu.


Panna (23.8. – 22.9.)

Lidem, kteří vás dobře znají, v tomto týdnu svou horlivostí a bojovností vyrazíte dech. Prostě vás nebudou poznávat, protože se budete projevovat energičtěji, a dokonce velmi často použijete i ostřejší slovník. Jenže když si začnete hrát i na Všeználky, najednou zjistíte, že si vás i rodina drží mírně od těla, protože mluvit s vámi i o počasí bude hodně náročné. Pokud nechcete víkend trávit sami, uberte, a pořád druhé ve dnech okolo pátku nepoučujte!


Váhy (23.9. – 23.10.)

Dny až do středy se snažte trávit se svou drahou polovičkou. Zejména pokud s intimním protějškem žijete na psí knížku, dostanete nejednu příležitost diskutovat o budoucnosti a legalizaci vztahu. Máte-li nemovitost či auto, dny okolo pátku jsou ideální k návštěvě pojišťovny, sjednání výhodnější smlouvy. Ve dnech víkendu mějte připravené cestovní doklady. Nelze totiž vyloučit, že si zajedete do ciziny, možná na nákup, možná si užít posledního sněhu.


Štír (24.10. – 22.11.)

Vztek se vám může vymknout kontrole v první polovině týdne, tak se snažte vyhýbat konfliktním lidem. Brnkat na nervy vám budou hlavně všichni v zaměstnání. Na stranu druhou napjatá atmosféra prospěje těm, kteří nejsou dlouhodoběji v zaměstnání spokojeni. Jeden velmi ostrý konflikt vás přiměje poohlédnout se po jiné práci. Nelze vyloučit, že ke konci týdne budete sepisovat výpověď, a v kapse už budete mít novou pracovní smlouvu.


Střelec (23.11. – 21.12.)

V následných sedmi dnech budete patřit mezi jedince, kteří se ničím nenechají rozhodit. A to i přesto, že soptících lidiček bude v tomto týdnu okolo vás hodně. Vždycky vás intuice nasměruje do míst, kde bude zábava, což prospěje nezadaným. Novoluní ve vašem sektoru mileneckých vztahů totiž naznačuje zamilování, jako vystřižené z romantického filmu. Pouze ve dnech okolo pátku se snažte vyhýbat pokašlávajícím lidem, jinak část víkendu proležíte s katarem průdušek.


Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Bude od vás velmi chytrý tak, když se v první polovině týdne budete věnovat rodině na plný úvazek. Dokonce nelze vyloučit, že stihnete vymalovat byt, nebo udělat úpravy interiéru. V druhé polovině týdne vás popadnou toulouvé botky. Vyrazíte si do divadla, na koncert, máte-li děti, splníte jim přání, a jedno celé odpoledne strávíte v zábavném parku. Díky tomu vás rodina nezahrne výčitkami, když neděli strávíte pracovně, v zaměstnání.


Vodnář (21.1. – 18.2.)

V první polovině týdne vás možná bude od stálého mluvení bolet v krku. Navíc budete pořád v pohybu, tak si dávejte pozor zejména ve dnech okolo středy. Budete uspěchaní, nepozorní, ať někde neškobrtnete! V druhé polovině týdne vás sice upovídaná nálada neopustí, ale víc než cizím lidem se začnete věnovat rodině, zejména rodičům, prarodičům. Možná někdo z nich bude mít významné výročí, a vy vše zorganizujete tak šikovně, že se na oslavě sejdou i vzdálení příbuzní.


Ryby (19.2. – 20.3.)

Mírně zmatení a dezorientovaní budete zkraje týdne. Ono vám to ale zas tak moc vadit nebude, dokonce se budete bavit vlastní roztržitostí a zapomnětlivostí. Obrat nastane uprostřed týdne. To naopak bouchnete na první škrtnutí, a vztek budete velmi problematicky ovládat až do pátku. To také bude důvodem, proč víkend strávíte převážně u televize, s knihou v ruce, protože budete potřebovat po rušných dnech klid.

Autor: Naďa Šmídová, www.webpark.cz/nadasmidova, telefon 603 422 219
Foto: iStock
7. 4. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků