Hobby

Horoskop na týden od 9. do 15. září 2013

Sbírání kytiček

Přečtěte si svůj horoskop na týden od 9.září 2013.

Panna (23.8. – 22.9.)

Vy budete mít problém rozumět sami sobě, tak je jasné že nebudete rozumět ani lidem okolo sebe. Největší problém nastane, když budete muset udělat nějaké zásadní rozhodnutí. To si dáte pořádně načas, protože nejdřív proberete všechna možná rizika, a to ze všech možných úhlů. Je jasné, že touto taktikou toho moc neuděláte, ale na druhou stranu si nenaběhnete do průšvihu.


Váhy (23.9. – 23.10.)

To co se bude dít ve vašem životě a nitru v následných sedmi dnech, bude udivovat i vás samotné. Vy totiž budete neustále přemýšlet, co všechno je nutné udělat, jak byste si třebas některou práci zjednodušili. Možná vás z přemýšlení bude bolet hlava, ale všechno okolo vás bude stát, nic se nebude hýbat. Od myšlenky totiž budete mít až příliš daleko k činům. Takže se dá napsat, že tento týden doslova a do písmene prolelkujete.


Štír (24.10. – 22.11.)

Až do středy s vámi nebude žádná zábava, ale jakmile vpluje do vašeho znamení symbol lásky Venuše, okolí si všimne, jak se jim měníte před očima! Svým charisma budete válcovat opačné pohlaví, a jste-li nezadaní, je to pro vás jedinečná příležitost navázat milenecký vztah. V tomto týdnu bude přáno narozeným od 23.10. do 28.10. Horoskop vám ale doporučuje poslouchat i rozum, neřídit se pouze emocemi a libidem.


Střelec (23.11. – 21.12.)

Zpočátku týdne budete mnozí ponocovat a flámovat víc než je zdrávo, a uprostřed týdne vám dojde dech. Možná si zažijete i menší emocionální ponor, což je stav, se kterým nemá vaše znamení velké zkušenosti. Zažene vás to do samoty, kde budete přemítat nad svým životem. Možná následně podniknete něco, co by se dalo přirovnat k úklidu. Vyhodíte staré věci a hned je nahradíte novými. A nejste-li spokojeni ve vztahu, na chodníku může skončit i vaše drahá polovička.


Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Týden si spravedlivě rozdělíte pěkně na dvě polovinu. V první se budete věnovat kariéře, v druhé přátelům. Dokonce si od středy vyrazíte pravidelně do kina, do společnosti. Brzdit byste měli začít ale během víkendu. Nebudete mít pod kontrolou emoce, a pořádně naštvat můžete člověka, který má autoritu, moc. Když se přestanete ovládat, otřásat v základech se začne vaše kariéra.


Vodnář (21.1. – 18.2.)

Máte-li dlouhodoběji spory s nějakou společností, například vám dluží peníze, anebo naopak si za své služby účtuje přemrštěné částky, v tomto týdnu vám dojde trpělivost. Vyrazíte za člověkem, který má vedoucí postavení, a vyříkáte si to sním z očí do očí. Následovat patrně bude ledová sprcha, protože se dozvíte, že už na vaší kauze intenzivně pracuje. Tomu nevěřte, bude to jenom zástěrka, ale ledy se pohnou a do konce týdne bude mít vše vyrovnáno.


Ryby (19.2. – 20.3.)

Negativní vzpomínka z minulosti vás může počátkem týdne vrhnout do hluboké deprese. Naštěstí budete mít tolik práce, že v druhé polovině týdne vyplujete opět nad hladinu, a budete se radovat, kolik peněz vám na účtu přibilo či přibude díky vaší šikovnosti. Víkend se snažte trávit doma, raději nezvedejte telefony ani přátelům. Zejména Kozorozi budou mít náladu pod psa, a z vás by si udělali fackovacího panáka.


Beran (21.3. – 21.4.)

Nespoléhejte se v tomto týdnu na štěstěnu. I když se bude jednat o banality, nečekejte, že se vyřeší samy, buďte aktivní. Nebo nakonec jedna pracovní záležitost dopadne úplně jinak, než budou vaše představy. To ale zjistíte až ke konci týdne. Bude to stejné, jako když byste přišli na nádraží, a vlak by už ujížděl velkou rychlostí z nástupiště.


Býk (22.4. – 21.5.)

Jste znamení, které sice touží po klidu a stabilitě, ale máte před sebou týden, ve kterém vám bude chybět trpělivost, vytrvalost, takže klidu si moc neužijete. Možná vám například bude připadat, že všechna práce doma nebo na zahradě je jenom na vás, jenže to bude úplně jinak. Vy se vždycky nečekaně rozhodnete něco dělat, jenže ostatní nebudou mít zrovna v daném okamžiku čas.


Blíženci (21.5. – 21.6.)

Touha vybudovat si silné, stabilní domácí zázemí, vás bude pronásledovat po všech sedm dní. Jenže moc se hrnout do změn nebudete, protože zjistíte, že budete muset něco obětovat. Vůbec nelze vyloučit například nutnost postarat se o někoho ze seniorů, a zde bude záležet na tom, jak jste se svou drahou polovičkou silná a sehraná dvojka. Když si žijete každý na vlastním písečku, bude to zpočátku pořádně skřípat.


Rak (22.6. – 21.7.)

Vůbec se v následných sedmi dnech nedivte, když občas vybouchnete jako Papinův hrnec. Ono to totiž bude vypadat, že jediným smyslem života lidí okolo vás je popadnout košík, a vyrazit na houby. Vy si nebudete mít s kým povídat, a to vás postupně začne štvát. Nicméně vás v druhé polovině týdne tak zaměstnají nečekané pracovní povinnosti, že během víkendu do lesa vyběhnete i vy. Vycítíte, že kontakt s přírodou a čerstvý vzduch potřebujete stejně, jako sůl k vaření.


Lev (22.7. – 22.8.)

S Marsem ve svém znamení pro vás bude problém zůstat v klidu. Měli
byste se ale snažit nepoletovat od jedné aktivity ke druhé. Začít něco nového bude hračka, ale dotáhnout vše do konce už bude chtít trpělivost, a ta vám bude chybět. Tak se připravte, že když těch nedodělků bude hodně, během víkendu vám začne být pořádně horko Možná budete muset odejít do zaměstnání, kde si vyslechnete ostrou výtku šéfa, a pracovat ve svém volnu, protože díky vám bude například ohrožený termín dodání důležité zakázky.

Autor: Naďa Šmídová, webpark.cz/nadasmidova, telefon 603 422 219
Foto: iStock
8. 9. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků