Hobby

Horoskop na únor 2014

Sbírání kytiček

Vodnář, který tomuto měsíci vládne, patří mezi znamení pevná a vzdušná. Má všeobecný vliv na přátelství, úspěchy a pokrok. Jeho vládcem je Uran. Člověku dává odvahu, originální myšlenky a neobvyklý životní styl.

Beran

Mars se zdrží ještě celý tento měsíc ve Vahách a přinese s sebou potřebu spolupráce, respektu i uznání okolí. V této době můžete být schopni vymýšlet protichůdná řešení, což může mít, jak pozitivní, tak negativní vliv na vaše jednání. Buď se naučíte řešit věci s přehledem, nebo se stanete nerozhodnými a budete je odkládat tak dlouho, než se na vás sesypou. Ani tento měsíc nebude stát štěstěna při vás. Obrňte se trpělivostí.


Býk

Jste-li sami a toužíte po objetí a pohlazení od milované osoby, máme pro vás špatnou zprávu. Únor nebude tím pravým měsícem pro novou lásku. Může za to planeta Venuše, která se i nadále nachází v Kozorohu a navíc bude v první polovině v opozici s Jupiterem a v druhé pro změnu ve zlém postavení s Marsem. Nastává období, kdy byste se měli zaměřit především sami na sebe. Ujasněte si, co chcete, a potom jednejte.


Blíženci

Hned začátkem února vstoupí váš vládce Merkur do znamení Ryb. Spíš než rozum bude vaše jednání ovlivňovat cit. Vzhledem k tomu, že Merkur bude navíc od 6. až do 28. února v retrográdní fázi, můžete v mnoha věcech zažít zklamání. Buďte obezřetní a nepouštějte se do žádných projektů, kde byste byli nějakým způsobem vázáni na své blízké. Přineslo by to akorát zbytečné hádky. Týká se to i podepisování smluv.


Rak

V osobním životě se vám příliš nedaří a to vás trochu vyvádí z konceptu. Může za to Uran, jehož postavení v Beranu přináší impulsivitu a hádky. Bohužel vás tentokrát nepodpoří ani Venuše, která je v opozici v Kozorohu, navíc ve spojení s Plutem. Ve vztazích tak můžete očekávat zklamání, v horším případě i odcizení. Můžete-li, vyvarujte se unáhlených rozhodnutí. Zlepšení situace nastane po 22. únoru, kdy se do všeho vloží Slunce.


Lev

Tento měsíc se nemusíte obávat kolapsů ani výraznějších změn. Naopak, ke konci měsíce, od 23. února, se vám bude velmi dařit. Slunce se dostane do blízkého spojení s Neptunem a zároveň do příznivého aspektu s Marsem a Jupiterem. Starosti a problémy hodíte za hlavu a budete si jen užívat. Zavládne u vás duševní harmonie, dobrá nálada a touha se bavit. To k vám přiláká řadu lidí, kteří budou vyhledávat vaši pozornost.


Panna

Jupiter je i nadále v příznivém postavení k vašemu znamení a Merkur bude navíc celý začátek měsíce v těsném postavení s Neptunem. Je na čase, abyste uskutečnili něco z vašich představ a snů. Toužíte-li po změně zaměstnání, zkuste obvolat své známé. Chybí vám láska? Vyrazte na party. V žádném případě ale nečekejte, že si vás štěstí najde samo. Je potřeba, pro to něco udělat. O to větší radost z toho pak budete mít.


Váhy

V současné době se nacházíte v období váhání. Jste na pochybách, zda to, co v životě děláte, má smysl. Může za to Venuše v Kozorohu, která se nachází v opozici s Jupiterem. Rádi byste dali své osobnosti nový výraz a řád, ale prozatím přesně nevíte, jak na to. Je potřeba ujasnit si, zda jste ochotni na sobě dál pracovat a zlepšovat se. Pokud vaše odpověď zní ano, nemusíte mít strach, že to ostatní neocení.


Štír

Máte před sebou období, které pro vás může být v mnoha ohledech velmi pozitivní. Jak už to ale bývá, nikdy nic není zadarmo a tento měsíc to poznáte víc než kdy dřív. Saturn, který přetrvává i nadále ve vašem znamení, bude ve špatném postavení s Merkurem. Obzvlášť velký pozor si proto dávejte na lidi ze svého nejbližšího okolí. Můžete se od nich dočkat zklamání. Situaci trochu zachrání Venuše, která bude od 15. února až do začátku března v dobrém postavení se Saturnem a vše stabilizuje.


Střelec

Vlivem špatně aspektovaného Uranu k vašemu vládci Jupiteru není pro vás příznivý čas na změny. Rozhodně nezačínejte žádný nový projekt, ani si neplánujte nové aktivity. Kvůli neschopnosti vidět věci objektivně a s nadhledem, byste vše s velkou pravděpodobností dělali úplně zbytečně a bez efektu. Jupiter bude až do března ve zpětném chodu, proto raději neslibujte, co nemůžete splnit a také zbytečně neriskujte.


Kozoroh

Prozatím jste v období vyčkávání. Stále ještě nedozrál čas, abyste mohli naplno rozvinout své schopnosti. Venuše s Plutem bude do 16. února ve špatném postavení k Jupiteru. Hrozí nečekané ztráty, a to především v oblasti vztahů. Víc než kdy jindy platí, mluviti stříbro, mlčeti zlato. Dávejte si velký pozor, co před kým říkáte. Vaším hlavním úkolem v této době je naučit se být rozvážnými. Vaše šance uspět teprve přijde.


Vodnář

Stále vás pronásledují rozhodnutí, která jste učinili minulý rok. Je na čase se jim definitivně postavit. Saturn se nachází ve Štíru a pomůže vám přijmout zodpovědnost. Pokud stále ještě doufáte, že se něco změní, tak se mýlíte. Slunce prochází až do 17. února vaším znamením, navíc bude příznivě ozářeno Marsem. Zkuste brát tuto dobu jako nový začátek, kdy se budete snažit zapomenout a jít dál. Energie z vás bude přímo sálat, tak se nebojte a vzhůru do toho.


Ryby

V únoru můžete naplno zazářit. Od 18. února je ve vašem znamení Slunce, které se 23. setká s vaším vládcem Neptunem. To vše navíc posvětí svým příznivým aspektem Mars a Jupiter. Co víc si přát? Dostanete-li nabídku práce, neváhejte a jděte do toho. Nejen, že budete v plné síle, ale bude vám přát i štěstí. Zejména umělecké a kreativní profese si tento měsíc přijdou na své. Nápady se pohrnou sami a jindy náročná práce vám půjde od ruky.


Robbie Williams – 13. 2. 1974

Jen málokdo by tipoval, že se z bouřliváka Robbieho Williamse někdy stane spořádaný otec a vzorný manžel. Jeho excesy s drogami a střídání partnerek mu jednu dobu přinášely mnohem větší publicitu, než jeho pěvecká kariéra. Jak to ale vypadá, v posledních dvou letech přehodnotil situaci, oženil se a s manželkou Aydou Field počal dceru Theodoru Rose. Letos oslaví své kulaté 40. narozeniny a má už prý jen jedno přání. K dcerce by rád ještě syna.

Autor: Lucie
Foto: iStock
31. 1. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků