Hobby

Horoskop na únor 2015

Sbírání kytiček

Únoru vládne znamení Vodnáře. Jde o znamení vzdušné, které má velký vliv na úspěchy, přátelství a protekci. Jeho vládcem je Uran. Člověku dává inteligenci, představivost a spontánnost, ale také přehnaný idealismus, rozmarnost a rezervovanost.

Beran

Ač se vám to zpočátku nemusí zdát, únor pro vás bude pod vlivem planet velmi emotivní. Vládce Mars bude procházet až do 20. února znamením Ryb a otevře vám prostor k intuitivnímu vnímání. Snažte se zbytečně nepropadat depresivním pocitům, mohly by neblaze ovlivnit vaši pracovní aktivitu. Kolem 21. února se dostane Mars do kontaktu s Venuší, což přinese prudké citové prožitky. Při novoluní se k planetám přidá i Neptun, který prožitky ještě znásobí.


Býk

Díky vlivu Marsu, který kolem 20. února vstoupí do znamení Berana, budete velmi aktivní. A to jak v pracovní oblasti, tak i mimo ni. Nejste-li v současné době spokojeni se svým bydlením, je nejvyšší čas ke změně. Současná konstelace bude nápomocna k tomu, aby se vám žilo lépe. Koncem měsíce dojde k seskupení Venuše, Marse a Uranu ve znamení Berana. Dejte si pozor na náhlá a povrchní seznámení nebo dokonce nevěru, v březnu by se vše dostalo na povrch.


Blíženci

Únorové postavení planet přinese téma finančních prostředků. Planeta komunikace Merkur je až do 12. února ve zpětném chodu a dává vám možnost znovu se zamyslet nad svými investicemi. Nikoli však v tom smyslu, abyste se rychle odhodlali k nějakému činu, ale spíš, abyste si ujasnili, kde jste udělali chybu a naplánovali si nový rozpočet. Až planeta nabere opět přímý směr, otevřou se vám nové možnosti. S velkou pravděpodobností dostanete nové pracovní nabídky.


Rak

Luna ve spojení s Jupiterem, které nastane 4. února, navíc s příznivým aspektem na Uran přinese do života Raků rychlý životní obrat. Týkat se to bude především pracovní oblasti. Jste-li ve sporu s kolegou či nadřízeným, může se dostavit řešení této neblahé situace. Stejně tak jakékoli vyřizování na úřadech, bude mít příznivý průběh. Rakům nyní přichází do života možnost vzdělávání se a rozšiřování znalostí. Využijte jakékoli nabídky zejména v období novoluní.


Lev

Tento měsíc čeká Lvy obrovský životní posun, který ukončí veškeré nevyhovující situace. Odstartuje ho úplněk ve znamení Lva 4. února. Zajímavé postavení planet v podobě spojení Venuše a Marse v Beranu pak 20. února přinese skvělé dynamické pozitivní události, díky kterým se v budoucnu posunou v pracovní i soukromé oblasti. Na přetřes pravděpodobně přijdou vztahy. Jen ten, kdo má jasno v souvislosti s životním partnerem, může řešit pracovní spojení.


Panna

Hned začátkem měsíce si dejte pozor na zdravotní problémy, a to zejména ty psychického rázu. Merkur bude až do 10. února ve zpětném chodu. Na povrch může vyjít také nějaká nepříjemnost související s minulostí. Období po 10. únoru pak bude příznivé pro vyjednávání s klienty a úřady. Merkur bude v příznivém postavení se Saturnem a přinese nové dohody a smluvní ujednání. Začněte přemýšlet, jakou životní situaci ukončíte.


Váhy

Teď byste si víc než kdy jindy měli uvědomit, koho vlastně chcete mít ve své blízkosti. Kamarádů je mnoho, ale opravdových přátel jako šafránu. Pomůže vám k tomu Venuše, která se pohybuje znamením Ryb a po novoluní se přesune do znamení Berana. Emoce a intuice budou nastartovány. Využijte toho a nebojte se jednat. Koncem měsíce se vše vyjasní a vám se uleví. Budete konečně jistě vědět, kdo stojí na vaší straně.


Štír

Venuše bude kolem 21. února přecházet přes Mars. Tento vliv bude aktivovat téma lásky a vztahů. Pozor si dejte na nevěru, zálety a povrchní přátelství, neboť Saturn, který v tuto dobu přijímá negativní aspekt od Neptuna, by vše dřív nebo později prozradil. Využijte přesunu Marta do energického Berana, který proběhne kolem 20. února, a začněte být aktivní, kreativní, tvořiví. Budete-li úspěšní, možný posun nebo postup v oblasti kariéry vás nemine.


Střelec

Začátkem měsíce, kdy bude Saturn negativně aspektovat Venuši i Neptuna v Rybách, pocítíte nesrovnalosti v partnerském vztahu. Strach z podvodu a přehnaná žárlivost vám mohou pořádně pošramotit sebevědomí, pokud se potvrdí. Zachraňovat vše bude váš vládce Jupiter, který naštěstí přijímá pozitivní vliv od Urana, planety změn, a tak se nemusíte stresovat zbytečnými obavami z jakéhokoli nezdaru. Pokud vytrváte, dostaví se nenadálé štěstí i tvůrčí aktivita.


Kozoroh

Váš vládce Saturn vás nenechá tento měsíc ani na chvilku vydechnout. Čelit budete muset hned několika výzvám, které před vás postaví. Tyto výzvy je však třeba přijmout, postavit se k nim čelem, nic neodkládat a hned řešit. Je důležité mít především v pořádku veškeré pohledávky, písemné dohody a smlouvy týkající se majetku, jinak byste mohli z finančního hlediska trpce litovat. Únorové postavení planet ovlivní především vaši finanční stránku.


Vodnář

Slunce nyní prochází vaším znamením a poskytuje vám energii k tomu, abyste si splnili vše, po čem toužíte. Úplněk, který nastane 4. února, ukončí jednu pro vás nepříjemnou životní situaci a nastane změna. Vzhledem k tomu, že je Uran v příznivém postavení k Jupiteru, planetě štěstí, můžete očekávat příznivé období. V únoru bude dobré investovat, nakupovat i prodávat. Pokud řešíte bydlení a věci s tím související, mohl by se vám podařit výhodný obchod.


Ryby

Únorové a také březnové novoluní ve vašem vlastním znamení přinese příznivé změny. Navíc i planeta aktivity Mars a lásky Venuše se budou pohybovat vaším znamením. To vše značí jediné. Toto období rozhodně nemůžete promarnit. Pro druhé pohlaví budete neodolatelní a činorodí, nikdo vás nepřehlédne a do čehokoli se pustíte, v tom uspějete. Můžete také potkat velmi důležitou osobu, která zamíchá vaším životem. Proto mějte oči na stopkách.


Jennifer Aniston – 11. 2. 1969

Rok co rok se objevuje ve více či méně povedených komediích a nejinak tomu bude i letos. Exmanželka Brada Pitta ale chystá ještě jedno, mnohem větší překvapení. Vypadá to, že už 9. února si vezme svého dlouholetého přítele, herce Justina Therouxe, a to na prosluněných plážích mexického letoviska Los Cabos. Jediné, co už jí tak chybí ke štěstí, je miminko, o které se zatím marně pokouší. Že by se jí konečně poštěstilo letos?

Připravila: Lucka
Foto: iStock
3. 2. 205

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků