Hobby

Horoskop na září 2014

Sbírání kytiček

Prvnímu podzimnímu měsíci vládne znamení Panny. Jde o znamení zemské a pohyblivé, které má velký vliv na práci. Člověku dává schopnost pracovat tvrdě, věnovat pozornost detailům, vynalézavost a přizpůsobivost. Při poškození se může projevit přehnaná kritika a sobeckost.

Beran

Pro vás nastává vhodná doba k riskování, milí Berani. Planeta štěstí Jupiter nyní prochází znamením Lva a příznivě aspektuje Urana, který přináší neočekávané změny. V tomto období můžete hodně získat, aniž byste se museli nějak výrazně snažit. Bude se vám dařit jak na poli finančním, tak i duchovním. Vzhledem k tomu, že obě planety stojí v ohnivém znamení, věřte, že se ani na okamžik nebudete nudit.


Býk

Až do 29. září bude vaše vládkyně Venuše procházet znamením Panny. Co to pro vás znamená, milí Býci? V práci budete výřeční, pilní a budete se zajímat o druhé. Příznivý aspekt od Saturna navíc zaručí, že se budete držet nohama na zemi a vše budete dělat s rozmyslem. Jediné, do čeho se nepouštějte, jsou vážná rozhodnutí. Teď není ten správný okamžik na změny. Své neuváženosti byste mohli později hodně litovat.


Blíženci

Váš vládce Merkur prochází v současné době znamením Vah a zkouší harmonizovat veškeré vaše vztahy s okolím. Jeho snahu mu ovšem narušuje Uran, který do vztahů vnáší zmatky a zbytečné nedorozumění. Tento měsíc se proto nepouštějte do žádných větších hádek a konfliktů, a to zejména s lidmi v pozici autorit. Není ani vhodná doba na řešení rodinných záležitostí. Zbytečně byste si ubírali síly, které se vám teď budou hodit v pracovní oblasti.


Rak

To, co jste nestihli vykonat, už patrně nikdy neuděláte, milí Raci. Neodkládejte proto zbytečně věci a snažte se vše dělat hned. Tento měsíc vám budou příznivě nakloněni Venuše a Slunce. Využijte toho a pokuste se splnit si svá přání. Planetární postavení je na vaší straně. Choďte hodně do společnosti. Navštěvujte divadla, koncerty, taneční představení, galerie i výstavy. To vše vás obohatí a zlepší vám náladu.


Lev

Prázdniny skončily a po období radovánek přichází spousta práce. Slunce se přesunulo spolu s Venuší do znamení Panny a nutí vás k zodpovědnosti a pracovitosti. Nápomocný vám bude v tomto ohledu Merkur ve Vahách, který vám pomůže při studiu, zkouškách, prezentacích i veřejném vystupování. Dařit by se vám mělo i při obchodování, vyjednávání a pracovních schůzkách. Jen na konec měsíce si neplánujte náročný program a odpočívejte.


Panna

Začátkem a koncem září proplujete vcelku hladce. Od 8. září ale začne vašeho vládce Merkura negativně aspektovat Uran a planetární postavení se změní na dynamické. A to především v komunikaci. Objeví se špatné zprávy, lidé budou reagovat impulzivně a pod vlivem obav a strachu z budoucnosti. Snažte se být tento měsíc nad věcí. Neupadejte do zbytečné deprese z toho, že se vám nedaří tak, jak byste chtěli. Pořád nemůže být posvícení.


Váhy

První polovina září pro vás nebude úplně ideální, milé Váhy. Venuše bude tvořit negativní aspekt k Neptunu, což se projeví především v partnerských vztazích. Důležité je si uvědomit, že nemáte vždycky pravdu. I druzí mohou mít zajímavé nápady a nacházet konstruktivní řešení, která vás dostanou z nastalých potíží. Nebojte se proto tento měsíc ukázat, že nejste dokonalí a pochvalte ostatní, když se jim něco podaří. Ocení to.


Štír

Jste od přírody společenští, velkorysí, ale také rádi vítězíte a jste obdivováni. Bohužel pochvalu a obdiv si budete muset tento měsíc opravdu zasloužit, milí Štíři. Nikdo nechce obdivovat domýšlivé a sebestředné lidi. A bohužel přesně tak budete mít tendenci kvůli negativnímu vlivu Uranu k vašemu vládci Plutu vystupovat. Dejte si na to pozor. Celou situaci se pokusí zmírnit na konci měsíce Slunce. Otázkou je, zda už nebude pozdě.


Střelec

Tento měsíc vás čeká poměrně dynamické období. Vládce Jupiter prochází ohnivým znamením Lva a navíc je aspektován hned dvěma problematickými planetami, a to Saturnem a Uranem. Zejména Saturn vám bude házet klacky pod nohy a způsobí, že se budete v mnoha věcech držet hodně při zemi, i když za jiných okolností byste se do nich vrhli po hlavě. Také budete hodně netrpěliví a spoustu lidí popudíte proti sobě svými nevypočitatelnými náladami.


Kozoroh

Pokud se vám tento měsíc bude dařit, pak jen proto, že se o to všemi silami zasloužíte. Za nastalou situaci bude moci Saturn, který bude v nepříznivém postavení k Jupiteru. Tato konstelace ukazuje na zpoždění a nedorozumění. Zejména buďte opatrní při posílání sms zpráv a emailů. V práci se ujistěte, že všichni rozumí vašim požadavkům a své chování se snažte korigovat tak, abyste získali příznivé mínění druhých.


Vodnář

Jupiter a Mars mají momentálně příznivé postavení k vašemu vládci Uranu. Při tomto planetárním postavení není dobré čekat, až se objeví nová příležitost, sami vezměte štěstí do svých rukou. Nastává ideální čas pro velké plány, které zahrnují kalkulovaná rizika. Máte-li nějaké již připravené, pak s nimi začněte začátkem září, po novoluní. Pokud ne, využijte toto období k tomu, abyste si promysleli další kroky a nové aktivity.


Ryby

Nejprve Venuše a poté i Mars způsobí, že se váš vztah ocitne na slepé cestě. Nepanikařte a držte své emoce pod kontrolou. Díky dobře postavenému Neptunu je velká šance, že krizi překonáte. Tato životní fáze vás nabádá, abyste si ujasnili priority a nastolili ve svém životě rovnováhu. Své místo by v něm měly mít jak partnerský vztah a rodina, tak i práce, společenský život a vaše záliby.


Avril Lavigne – 27. 9. 1984

V roce 2006 byla zařazena časopisem Canadian Business Magazine na sedmou příčku žebříčku nejvlivnějších Kanaďanů v Hollywoodu. Celkem osmkrát byla nominována na cenu Grammy, a přestože letos oslaví teprve třicáté narozeniny, už se stihla dvakrát vdát. Poprvé si vzala zpěváka skupiny Sum 41 Derycka Whibleyho, se kterým se o čtyři roky později rozvedla, a loni pojala za manžela zpěváka skupiny Nickelback Chada Kroegera, se kterým, doufá, že už jí to vydrží. Pár vypadá pořád stejně zamilovaně jako na začátku. Chad dokonce Avril koupil 17-karátový diamantový prsten k letošnímu prvnímu výročí svatby.

Připravila: Lucka
Foto: iStock
1. 9. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků