Děti

Hračkářský hit sedmdesátých let

Sbírání kytiček

Někteří si na oblíbenou hračku určitě vzpomenou a rádi si ji z nostalgie koupí, jiní v ní teprve zalíbení najdou.

Společnost Efko, český výrobce her a hraček, přichází na trh s IGRÁČKEM. Prošel několika technickými úpravami a redesingem, ale zcela určitě bude tou pravou nostalgickou vzpomínkou na dětství starších ročníků. Design nového Igráčka vytvořil designér Miloš Hába působící ve významných evropských společnostech na výrobu hraček.
Postavička má nově otočná zápěstí, hlavu s pevnější konstrukcí a další drobná vylepšení. Funkční figurka má také vlídnější tvář opatřenou vystouplým nosem a u některých modelů se objevily brýle či bradka. Novinkou v příslušenství je praktický kufřík, který po rozložení vytváří prostředí dané profese a zároveň tvoří „úklidový box“. Děti po hře vše uloží a mohou se věnovat jiným věcem.
 
Aktuálně je v prodeji kufřík IGRÁČKA automechanika, doktorky, kuchaře a policisty. Praktické přenosné obydlí obsahuje tematické prostředí konkrétní profese s doplňky –  Igráček policista se tedy může pochlubit policejní stanicí, automechanik svým autoservisem a lékař ordinací.
 
Přenosný kufřík (299 Kč) je k dostání v obchodech s hračkami, hračkářských sítích Sparkys, Pompo, Bambule, Dráčik, obchodních řetězcích Globus a Tesco. 
 
Připravila: Šárka
Foto: Archiv firmy Efko
27. 10. 2010
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků