Rodina

Hračky pro děti

Máte pocit, že váš potomek už pomalu ani neví, co by si přál, protože jeho pokojíček je přeplněný hračkami? Nebojte se, stále je co objevovat! My vám nyní nabízíme několik báječných tipů.

Máte doma děvčátko? Pak je volba snadná, pořiďte jí originální panenku. Nebo snad v dětském pokojíčku „řádí“ malý klučina? V tom případě ho vybavte autem, ovšem ne ledajakým, ale mluvícím! A pokud máte děti dvě a každé jiného pohlaví, velmi dobrou volbu se jeví roztomilé hračky v podobě zvířátek.


Pro holčičky

Podívejte se, jak kouzelně vypadá panenka Moxie. Co třeba jezdkyně? Aby jí nebylo smutno, prodává se s koníkem s dlouhou hřívou, kterou vaše děvčátka můžou česat a všelijak upravovat. Koník se navíc pouhým stisknutím tlačítka pohybuje několik vteřin sám vpřed, a když se zastaví, zařehtá. Další úžasná panenka připomíná mořskou vílu. Bez obav ji vaše dcerka může ponořit do vody, panenka poplave a přitom ještě zamává svým třpytivým ocasem. A když by vaše dcerka přece jen raději klasickou panenku, a současně by chtěla, aby také aspoň trošku dokázala plavat, zvolte panenku Bublinku, která se díky své sukničce dokáže udržet nad hladinou.


Na výběr ovšem máte celou řadu dalších panenek Moxie a také doplňků, například pro jezdkyni s koníkem lze dokoupit také stáj a pro panenky například barvu na vlasy a další ozdoby. Panenky jsou, podle druhu, vhodné zhruba od tří až pěti let věku dítěte..


Pro kluky

Máte doma několik krabic s autíčky a říkáte si, že žádné další už kupovat nebudete? Podívejte se na originální a napínavou hru BeyBlade, ve které soupeříte pomocí BeyBlade kotoučů. Kotouč, který se točí v bojové aréně jako poslední, vítězí a získává nehynoucí slávu.

Pro oba

Co dělat, když vy ani váš manžel domů nechcete živé zvířátko, avšak vaše děti o něj neustále žadoní? Dobrou volbou je aktivní hračka! Například pejsek Lucky je hodně podobný reálnému štěňátku a navíc už je vycvičený. Dokáže šikovně reagovat až na patnáct různých povelů. Můžete ho i jen tak hladit po zádech stejně jako skutečného mazlíčka, a nechte se překvapit, co pak udělá! A když mu bude smutno, najde si cestičku, jak získat vaši pozornost. Zajímá vás jakou? Pak se v obchodě hračkami co nejdříve podívejte na pejska jménem Lucky! Hračku můžete věnovat dětem od věku pěti let.

Komerční prezentace
Foto: kouzelnyhrad.cz
30. 1. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků