Sport

Ideální funkční prádlo

Sbírání kytiček

Pokud sportujete a ještě jste takové prádlo a oblečení nevyzkoušeli, pak to zkuste co nejdříve napravit. Stojí to za to.

 Craft Concept Piece

Craft Concept Piece

Kvalitní funkční prádlo vás překvapí takovým komfortem, že bez něj už sportovat nebudete. Vybírat můžete z různých značek a modelů, záleží, co vám vyhovuje a co potřebujete. Já osobně jsem vyzkoušela několik různých značek a nakonec jsem si oblíbila značku Craft a nedám na ni dopustit. Nejsem žádný vrcholový sportovec, ale funkční oblečení nosím při rekreačním sportování – při jízdě na kole či in-linech, oblékám ho na výlet, když si jdu zaběhat nebo jen při svižných procházkách. 
 
K novinkám z kolekce pro letošní podzim zimu patří například prádlo CRAFT Concept Piece – nejnovější typ prádla v kolekci Craft Zero Extreme s 3D WING technologií. Kombinuje dva materiály: Zero Extreme a Mesh Superlight, který je použit v místech bodymapping zón (oblast lopatek a podpaží) a vytváří na zádech pomyslná křídla. Ta zajišťují perfektní funkčnost, maximální odvod potu a dostatečnou volnost pohybu při těch nejvyšších intenzitách zátěže. Součástí materiálu je technologie Silver + (ionty stříbra zabudované do vlákna) s aktivní ochranou proti mikroorganizmům a lidskému pachu.
Triko je k dostání v bílém dámském a šedém pánském provedení (1 190 Kč).

Připravila: Šárka
Foto: archiv Craft
20. 10. 2010

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků