Děti

Jak najít dokonalý kočárek?

Sbírání kytiček

Každý rodič je jiný a má jiné požadavky. Jedna rodina potřebuje kočárek, který zvládne náročné výlety, druhá zase hledá typ, se kterým ovládne městskou džungli. Ať už se řadíte k jakékoliv skupině, zjistili jsme, jaký kočárek je pro vás ten pravý!

Tip: Pokud hledáte kočárek, který poroste s vaším děťátkem, možná vás zaujmou kombinované kočárky – v jednom balení získáte hlubokou korbičku, sportovní nástavbu a někdy také autosedačku. Nebudete tak muset po čase shánět sportovní kočárek a s jedním si vystačíte od narození až do tří let!


Když milujete výlety, přírodu a procházky

Pak potřebujete kočárek, který zvládne i náročnější terén, snadno se s ním manipuluje a jen tak nějaký výmol ho nerozhází. Vaše požadavky perfektně splní trojkolka s nafukovacími koly. Velká nafukovací kola bývají těžší, což se přirozeně projeví na celkové hmotnosti kočárku, ale jsou stabilnější, odolnější a jako dělaná do terénu. S trojkolkou se velmi snadno manipuluje, ale pozor – nebývá tak stabilní, jako čtyřkolky.
 

Když nedáte dopustit na město

Bydlíte ve větším městě a vašimi každodenními překážkami budou obrubníky, schody do autobusu a úzké uličky v obchodech? Pak se porozhlédněte po kočárku s otočnými pěnovými kolečky. Jsou malá, hbitá a velmi lehká, takže bez problému kočárek vynesete do schodů. Díky otočným kolečkům se bez potíží otočíte na místě a můžete směle manévrovat i těmi nejužšími uličkami.

Zda zvolíte trojkolku nebo čtyřkolku už je čistě na vašich preferencích.


Když chcete kočárek, který zvládne město i přírodu

Pak zvažte, jak moc je pro vás důležitá hmotnost kočárku. Pokud potřebujete, aby byl hlavně lehký, sáhněte po pěnových kolech, ale dbejte na to, aby byla co největší. Pokud na hmotnosti zase tak nesejde, nafukovací kola oceníte v přírodě i ve městě.

Ideální je pro vás trojkolka, která má vpředu hned dvě kola. Kloubí tak v sobě hbitost trojkolky a stabilitu čtyřkolky.

 

Připravila: komerční prezentace
Foto: Ondálek
28. 4. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků