Rodina

Jak se seznámit na internetu

Víte, proč se tolik lidí rádo seznamuje na internetu?

Protože je to snadné, i když nevíte, jak se seznámit. Nemusíte se hned snažit oduševněle konverzovat s mužem, který se vám líbí. Navíc často nevíte, zda o vás stojí a jak na to. Nemusíte pátrat, zda je zadaný či volný. Především se vyhnete případnému odmítnutí tváří v tvář. Chcete přestat být singl a chcete se zamilovat? Pokud zrovna nemáte po nějakém karambolu moc odvahu na osobní seznamování nebo zrovna trávíte moc času v práci a nemáte čas ani příležitost někoho potkat, vyzkoušejte seznámení přes internet.

Jediné, co byste měli promyslet, je výběr té správné seznamky. Dejte si pozor na seznamky, kde vznikají falešné profily. Chcete-li se pokusit o seznámení přes internet, zásadně volte ověřenou seznamku. Vyzkoušet můžete například seznamku EliteDate, která vám pomůže seznámit se bezpečně.

Online seznamka

Online seznamka nabízí více příležitostí najít rychle osobu, která hledá to samé, co vy, tedy partnerský vztah. Navíc nezáleží na tom, kdy se hodláte seznamovat. K internetu si můžete sednout klidně večer po práci nebo v noci, když nemůžete spát. Zvolíte si dobu, kdy na to máte tu správnou náladu. Seznámení přes internet je ve velmi rychlé, příjemné a hlavně máte možnost poznat člověka, který má stejné vlastnosti jako vy, a který očekává od života to samé.

Ona hledá jeho

Pro nás ženy bude užitečný odkaz ona hledá jeho! Kde byste ho měla najítt? Na diskotéce, v baru, v kavárně? Ale co když takové podniky vůbec nenavštěvujete? Pak můžete objevit někoho vhodného třeba na seznamce. Na seznamce EliteDate můžete zadat své požadavky a oni vám vyhledají partnera, který vám bude co nejvíce odpovídat. Právě tato seznamka zpracuje vaše požadavky, ty potom pečlivě vyhodnotí a přiřadí vám takové partnery, kteří budou odpovídat vašim představám. Tak hlavně vědět, koho vlastně hledáte. Pokud opravdu stojíte o partnerský vztah, osobnímu setkání se nakonec nevyhnete. Budete však vědět, s kým jdete na rande a že on o to také stojí. Tak držíme palce, ať to vyjde.

Komerční prezentace
Foto: iStock
21. 10. 2014


Diskuze: příspěvků