Domácnost

Jak se zahřát na podzim?

Jako každý rok jsou před námi nejchladnější měsíce v roce. Listí pomalu opadává a stále častěji používáme deštníky.

Jak se příjemně naladit a zahřát v tento podzimní (ne)čas ?

 

Ideální volbou jsou pletené ponožky a velký hrnek s čajem. Komu by to ale ke štěstí nestačilo, může si podzimně obléct i svůj dům.  

Začít se musí od podlahy

V chladných měsících není úplně příjemné chodit po studené podlaze. Tento problém stylově vyřeší koberečky. Na trhu nalezneme několik barevných variací a motivů. Pozor! Nezapomeňte na koupelnu.

Koupelnová předložka Soft červená

Zachumlat se 

V tomto sychravém počasí, kdy kolikrát nestačí ani ty pletené ponožky, je tou pravou volbou flanelové povlečení. Flanel je vysoce hřejivý přírodní materiál, který v chladných měsících určitě oceníte. Je vyrobený ze 100% bavlny, jeho povrch je mechanicky upravený tak, aby měl jemné chloupky a tím dosahuje vyšší hřejivosti. Díky nepřebernému množství barev a stylů, si ten pravý kousek do své ložnice vybere každý.

Hřejivé pohlazení 

Známe to snad všichni, ať přijdeme domů po náročném dni nebo se jen vrátíme z procházky se psem, uvelebit se na gauč nebo se příjemně posadit do křesla je pro nás zasloužená odměna. A proč si nedopřát trochu toho komfortu, který nabízí stylové bavlněné deky. Jsou velmi hebké a hřejivé a jejich využití je všestranné. Tak už víte, jak budete letošní podzim trávit vy?

Deka Flamengo

Připravila: Katka
Foto: Povlečení Matějovský


Diskuze: příspěvků