Sport

Jak správně hubnout

Sbírání kytiček

Je po Vánocích. Pochutnávali jste si na kaprovi s bramborovým salátem a cukroví? A co na to váha? Ukazuje více? Začali jste hubnout?

Vyhněte se „osvědčeným“ dietám, při kterých budete šílet hlady a nakonec se přecpete. Většinou nepomůžou ani zázračné pilulky, které slibují maximální účinky při minimální námaze. Bude to chtít začít se hýbat a pravidelně jíst. Existují pomocníci, kteří vám s hubnutím můžou pomoci.


CARNIFORM SHOT

Carniform Shot

Carniform Shot

Než ráno vyběhnete do parku či do posilovny na pás, nezapomeňte si vzít Carniform Shot. Látky jako L-karnitin, synefrin, kofein či arginin vám pomůžou nastartovat metabolismus. Vypijte lahvičku 30 minut před fyzickou aktivitou a budete koukat!


TYČINKA

T-Meal

T-Meal

Máte dopoledne doslova nabité? Schůzky, porady, vyřizování e-mailů i nezbytných telefonátů? Na kvalitní svačinu nemáte čas? Tělo hladoví a o to více si pak ukládá do tuků. Ke svačině si dejte tyčinku T-Meal. Pomůže vám dodat bílkoviny, minimum cukru a obsahuje zdroj vlákniny – rezistentní škrob Hi-Maize.

FAT DIRECT

Fat Direct

Fat Direct

Půl hodinky před obědem je ten správný čas dát si Fat Direct. Ten obsahuje tři látky, které spolu vzájemně působí. Extrakt z nepražené zelené kávy neobsahuje žádný kofein, je však zdrojem látek, které pomáhají při redukci hmotnosti. Clarinol pomáhá snižovat ukládání tukových zásob a Garcitrin podporuje odbourávání mastných kyselin.


CARNITIN DRINK

Carnitin drink

Carnitin drink

Ať už při běhu či jakékoliv jiné pohybové aktivitě s Carnitin drinkem nikdy neuděláte chybu. Skvělý nápoj bez vám pomůže zahnat žízeň a díky L-Carnitinu, taurinu a vitamínům pomůže se schazováním nabytečných kilogramů. Vybírat můžete z celé řady příchutí, k dispozici jsou varianty s kofeinem i bez (to kdybyste si šli zacvičit večer před spaním).
 

T-MEAL

T - Meal

T – Meal

T-MEAL obsahuje kousky šťavnatého ovoce či čokolády. Kromě lahodné chuti obsahuje vitaminy. Koktejl vitamínů a dalších látek pomáhá  zeštíhlit tělo a zároveň zlepšit kvalitu vlasů a nehtů. Obsahuje vysoce kvalitní L-karnitin (tzv. Carnipure) i extrakt ze semen fazolí, který pomáhá potlačovat vstřebávání škrobů. Nechybí ani kvalitní vláknina HI-Maize, či přírodní látka, která pomáhá snižovat chuť na jídlo a prodlužovat pocit nasycení – PinnoThin.


Pro více informací či on-line nákup navštivte www.nutrend.cz

 

Komerční prezentace
Foto: iStock, Nutrend
9. 1. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků