Domácnost

Jak ušetřit za plyn a elektřinu

Sbírání kytiček

Hlídat si rodinný rozpočet a uvážlivě šetřit znamená myslet i na to, kolik peněz vydáte za spotřebovanou elektrickou energii a plyn.

Máte pocit, že veškerá úsporná opatření ovládáte na jedničku, nikde se vám zbytečně nesvítí, nemáte neustále zapnuté spotřebiče, které nepotřebují být dvacet čtyři hodin v permanenci a podobně – a přesto jsou výdaje za tyto zdroje stále vysoké? Přitom máte řešení na dosah ruky.

Zkuste si porovnat cenové nabídky různých dodavatelů. Abyste však nemuseli složitě vyhledávat informace u řady společností, které se dodávkami těchto zdrojů zabývají, nebo snad dokonce osobně navštěvovat jejich pobočky, najděte si na internetu šikovný srovnávač cen. Takový je například www.srovnejto.cz. Zde klikněte na sekci „elektřina a plyn“, zadejte potřebné parametry a za okamžik zjistíte aktuální ceny u jednotlivých firem i další praktické informace. Vybrali jste si nejvýhodnější nabídku? Ani teď nemusíte opustit svůj domov, tento srovnávač zařídí přechod k novému dodavateli sám.

Tak nezapomeňte: vše podstatné ohledně srovnání cen energií najdete na www.srovnejto.cz/elektrina-plyn.

Komerční prezentace
Foto: iStock
12. 11. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků