Cestování

Jak vybrat vhodné lázně?

Sbírání kytiček

Lákají vás lázně, víkendové pobyty v nich, lázeňské, wellness či léčebné procedury, které si zde můžete nechat udělat, ale nevíte, podle čeho si správné lázně vybrat?

Nejdůležitější je vědět, s čím máte potíž. Jsou lázně, které se zaměřují na onemocnění dýchacích cest, pohybového ústrojí, pokožky, kloubů, srdce nebo třeba psychické nepohody zákazníků. Většina z nich nabízí stále více oblíbené víkendové pobyty.


Na webových stránkách E-lazne.eu si můžete vybrat z ucelené nabídky představující a popisující mnohé lázně a zvolit si takové, které budou přínosné právě pro vás.


Priessnitzovy léčebné lázně

Velmi vyhledávané jsou  Priessnitzovy léčebné lázně. Můžete si zde vychutnat krásné relaxační pobyty, spojit je s turistikou, která vám představí krásnou přírodu. Za zmínku určitě  stojí pohled na celý hlavní hřeben Hrubého Jeseníku.


V areálu lázní Jeseník je solná mikroklimatická jeskyně s procedurami spojenými se solí z Mrtvého moře, himálajských solných krystalů, mající významné preventivní účinky. Anebo si objednejte procedury spjaté s vodoléčbou. Otevřen byl nově i přírodní balneopark a wellness centrum.


Všichni pojištěnci ZPMV a držitelé Sphere card mohou využít 5% slevu na všechny pobyty. Nechybí ani možnost vystavení faktur na čerpání z FKSP.


Pro páry, jednotlivce i skupiny

Do lázní se nevydávají jen senioři. Lázně jsou výbornou příležitostí k odpočinku i pro zamilované, rodiče dětí, které svěří své ratolesti na pár dnů k prarodičům a dopřejí si oddech, ale i pro veselou partu kamarádek, které se rozhodly strávit pár dnů společně a dopřát péči a hýčkání.


Navštivte internetové stránky E-lazne.eu a vyberte si wellness či jiný pobyt, který prospěje po psychické i fyzické stránce.

Komerční prezentace
Foto: iStock
15. 7. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků