Sport

Jaromír Jágr představil svoji novou značku JJ68

Legendární hokejista NHL a stále hrající majitel hokejového klubu Rytíři Kladno uvádí na trh svou vlastní řadu produktů s obsahem konopí.

Konopí je velmi bohaté na nutriční látky a stále nabývá na popularitě. Značka JJ68 ve svých výrobcích používá kanabidiol, tedy nepsychoaktivní kanabinoid, který rostlina obsahuje. Jaromír Jágr s firmou, která produkty nesoucí jeho jméno vyrábí, velmi úzce spolupracoval, právě to bylo hlavní podmínkou. Podílet se na vývoji a cizelovat přesné složení přípravků, aby jejich účinnost byla co největší. Jaromír do vzniku produktů promítl vlastní touhu po řešení problémů, které ho během kariéry trápily a se kterými se potýká dosud, jako každý vrcholový či aktivní sportovec.

Jako sportovec máš hodně problémů a největší z nich je bolest,” uvedl Jaromír. „Člověk přemýšlí, jak se jí zbavit, aby se cítil líp a mohl jít do toho zápasu. Ostatní ti radí a ty nevíš, jestli to funguje nebo nefunguje, zkoušíš to.  Ale až před čtyřmi lety jsem přišel na to, co opravdu funguje u mě stoprocentně,” dodává Jaromír.

Za značku ručí nejen svým jménem, ale zejména svými zkušenostmi. „Jsou to věci, které používám poslední tři roky a pomáhají mi. A já věřím tomu, že když to pomáhá mně, proč by nemohl být na světě někdo jiný, kterému to také pomůže. Jsou to věci, které mám vyzkoušené,” dodal.

Značka JJ68 zatím nabízí dvě řady Performance a Be Well plus speciální přípravek v linii Pet pro zvířecí mazlíčky. Součástí obou řad jsou oleje, Performance dále obsahuje náplasti a krém proti bolesti, doplňuje ji instatní pre-workout nápoj. K Be well patří ještě proteinové nápoje s příchutěmi rakytník, kakao a borůvka.

Sám Jaromír si kromě eliminace bolesti a zvýšení výkonu u produktů cení hlavně toho, že mu pomáhají se spánkem. „To je pro mě nejdůležitější. To byl pro mě problém, už když jsem byl v NHL. Samozřejmě jsem to řešil prášky na spaní, ale to ne vždy funguje. A samozřejmě, když víte, že přijedete po zápase kde byla spousta adrenalinu a nemůžete usnout, a víte, že ten spánek opravdu potřebujete, že potřebujete nabrat energii na druhý den. Někdy vás to tak stresuje, že nemůžete usnout. A tyto produkty mi v tom strašně moc pomohly,” prohlásil.

Ke spekulacím o výši investice se vyjádřil velmi sympaticky: „Dal jsem si to jako dárek k padesátinám. A dárky nejsou o cenách.”

Připravila: Martina Vydrová

Zdroj informací: JJ68
Zdroj fotografií: JJ68

Diskuze: příspěvků