Cestování

Kam s dětmi? Zkuste Rodinný park Fábula

Sbírání kytiček

Vezměte děti tam, kde se setkají se spoustou živých pohádkových bytostí a vyzkouší si velké množství interaktivních atrakcí.

Tam, kde budou moci podrobit zkoušce svou kreativitu, zručnost, logiku a bystrost a zároveň se vyřádí, skvěle pobaví a odnesou si nespočet dobrodružných zážitků. Vydejte se s nimi na celodenní výlet do Rodinného zábavního parku Fábula v Kamenici nad Lipou

Neřešte již kam s dětmi, ale rozhodujte se jen, kdy na výlet. 

Zábavní park Fábula letos otevírá již pátou letní sezónu své brány malým i velkým návštěvníkům. Každý rok je zde připraveno mnoho novinek a i letos tomu není jinak. Jednou z největších a nejočekávanějších atrakcí je hra Útěk ze žaláře. Jedná se o velmi populární únikovou hru. Areál parku se z velké části nalézá v bývalé budově Okresního soudu a zůstaly zde zachovány původní staré cely. Hra se tedy zcela logicky celá odehrává přímo v jejich autentickém prostředí. Ocitnete se ve vězeňském šatu a s pouty v uzavřené cele a za pouhých 30 minut se musíte dostat ven na svobodu. Nebojte, bude to jen hra. Sice pravda, dosti adrenalinová, ale o to více zábavná. 

Vaše rodina bude tým 

Novinkou je i zcela nové propojení jednotlivých aktivit. V tomto roce většinu atrakcí spojuje Cesta kouzelníka Kellyho. Vaše rodina, při jejím absolvování, bude za jednotlivé splněné úkoly získávat body do svých hracích karet. Podle počtu získaných bodů si na konci cesty vyberete zaslouženou odměnu. 

Co na cestě zažijete? 

Vy i vaše děti budou procházet Pohádkovým sklepením, kde narazí na živé pohádkové bytosti, které si pro ně připravili ošemetné úkoly. Zdolají přírodní Zámecké bludiště plné překážek a kvízů. Vyřeší Tajemné šifrování, které je opět připraveno pro ty nejmenší v jednodušší podobě. Starší děti se budou muset poprat s obtížnějšími šiframi. Zahrají si Obří společenské hry, které jsou zapsané v Knize rekordů Agentury Dobrý den z Pelhřimova. Kreativitu mohou projevit v Tvořivých dílnách, kde si každý najde to, co mu jde nejlépe. Někdo rád maluje a někdo zase rád něco vyrábí, pro všechny je zde mnoho možností výběru. Celou cestu děti mohou absolvovat v převleku za oblíbenou pohádkovou postavu, který si zapůjčí v Půjčovně kostýmů

I další aktivity stojí určitě za vaše povšimnutí. Například Střílení z kuše, Království hlavolamů pro malé i velké, Pohádkový Betlém, Letní amfiteátr s mnoha divadelními představeními a doprovodnými akcemi, Fábulovo Mini zoo, loutkoherectví s obřími marionetami a různé prolézačky a skluzavky na venkovním dětském hřišti. 

Není nad oběd u pravých loupežníků 

O občerstvení a osvěžení se postará stylový Hostinec u Loupežníka Bambitky nebo občerstvení U Otesánka. Zákusek nebo kávu si budete moci objednat v Pohádkové cukrárně

Rodinný zábavní park je ideálním místem pro školní výlety. Toho každý rok využívá čím dál tím víc mateřských školek a základních škol. Děti zde čeká nejen zábava, ale i interaktivní a vzdělávací program. Další velkou výhodou je, že se nemusí obávat nepřízně počasí. Atrakce i volnočasové aktivity jsou rovnoměrně rozděleny ve vnitřních i venkovních prostorách. 

V letošním roce obnovily zážitkový park Fábula a jindřichohradecká úzkokolejka spolupráci a domluvily se, že v období letních prázdnin bude každé pondělí z Jindřichova Hradce vypravován parní vlak do Kamenice nad Lipou. Součástí jízdy bude i přítomnost pohádkové bytosti, která se postará o dobrou pohodu a zábavu pasažérů. Po příjezdu do cílové stanice doprovodí cestující až k branám parku. 

Naplánujte si tedy celodenní výlet pro sebe a svou rodinu a užijte si tu nejlepší zábavu.

KP

Foto: Zábavní park Fábula

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků