Hobby

Karetní výklad na měsíc listopad

Sbírání kytiček

Chcete vědět, co vám předpovídají karty na měsíc listopad ?

Je kopec nedaleko Poděbrad, v němž podle legendy spí svatováclavské vojsko jako na Blaníku, a Libuše zde měla bylinkovou zahrádku, kterou léčila nemocné lidi. Momentálně jej z větší míry zabírá ohrazená dančí obora, takže není možné se k mnoha místům dostat. Uvnitř obory je pravděpodobně silný energetický bod. Právě odtud pochází karetní výklad na měsíc listopad.

Beran – 8 pentaklů
Tento měsíc pro vás asi nebude právě zábavný. Půjde spíše o tvrdou a stereotypní práci, což pro vás není žádný med. I to je ale třeba akceptovat a pochopit. Někdy nápady a velká aktivita nestačí a je třeba sednout a dodělat i to, co máte rozděláno a to lze pouze tvrdou prací.

Býk – Eso pentaklů
Dobře se dívejte kolem sebe, možná kolem vás půjde nějaká zajímavá nabídka, která vás osloví a kterou využijete pro další dny a můžete z ní hodně vytěžit. Chce to mít jen oči hodně otevřené a sledovat, co se kolem děje. Zároveň je v tom skryto také poučení, že byste tento měsíc měli dát přednost tomu, co je hodnotné a solidní před riskem, který se nemusí vyplatit.

Blíženci – 3 pohárů
Tento měsíc je máte na to, abyste se dobře bavili. Pokuste se neřešit zásadní věci, buďte nad věcí a snažte se hodně odpočívat. Síly, které takto naberete, se vám pak budou hodit. Proto nikam nespěchejte a raději přenechte starosti ostatním.

Rak – 2 holí
Tento měsíc se snažte být více aktivní, než obvykle. Je možné, že budete nerozhodní, že na vás padne podzimní deprese a nebude vás nic bavit. Není to nic vážného, ale přesto není radno tomu podlehnout. Proto se snažte být ve střehu, buďte živí a aktivně se podílejte na svém životě. Nemůžete než něco získat.

Lev – 1. Mág
Tento měsíc budete k nepřehlédnutí. Vaše obvyklá síla a ohnivost se ještě zvětší, a vy budete skuteční lvi společnosti. Pozor ale na to, co s touto silou uděláte. Nenechte zvítězit vaše ego a raději ji použijte konstruktivně na dobré věci. Můžete toho dokázat hodně, jen je třeba vybrat správný směr.

Panna – Páže holí
Ne vždycky všechno musí být uklizeno a pečlivě seřazeno. Co takhle si do života pustit také něco navíc, mimo obvyklý rámec? Dívejte se kolem sebe a snažte se pro změnu dělat také něco, co vás skutečně baví a co vám život rozzáří i v mlžném podzimu. Nakonec vám to může otevřít úplně nové obzory.

Váhy – 14. Mírnost
Tento měsíc, více než kdy jindy, byste se měli snažit být klidní. Vaše obvyklá nerozhodnost vás může hodně ohrozit, a proto je nyní důležité usilovat o vnitřní rovnováhu, nerozčilovat se a nic si nepřipouštět. Snažte se být nad věcí, milí a klidní. Oni do vás kamenem, vy do nich chlebem.

Štír – 16. Věž
Připravte se na to, že tento měsíc nezůstane kámen na kameni. To, na co jste si zvykli, co jste přijali z své, může utrpět velké trhliny. Zároveň je to ale měsíc čistící a tak vše, co se naruší, skončí nebo vybouchne, vám dává zprávu o tom, že to nebylo stabilní a perspektivní. Bude to možná bolet, ale časem se vám díky tomu uleví. Nebraňte se náhlým koncům, jsou na místě.

Střelec – 10 pentaklů
Tento měsíc se snažte pokračovat ve stejném duchu jako obvykle. Nevybočujte ze zajetých kolejí, postupujte tak, jak jste zvyklí. Držte si své tempo a hodnoty. Neriskujte a nesnažte se za každou cenu začínat něco nového. Stabilita a pevnost je heslem tohoto měsíce a pro ni byste měli dělat všechno.

Kozoroh – Královna holí
Nastal čas na změnu. Ta ale nemusí být vnější, nemusí se týkat činů. Změna by měla přijít do vašich postojů a projevů. Nemusíte se chovat tak, jak jste zvyklí, můžete se začít projevovat úplně jinak. Buďte více sami sebou a sami pro sebe. Zapomeňte na své praktické ideály a morálku a udělejte něco bláznivého. Změňte vizáž, nebojte se říct svůj názor. Uvidíte, jak se vám na chvíli uleví.

Vodnář – Páže pohárů
Tento měsíc se snažte být klidní a milí. Nemusíte být nezávislí a samostatní za každou cenu. Kolem vás je spoustu lidí, kteří si zaslouží vaši pozornost a vaši nezávislost neohrožují. Otevřete jim své srdce a nechte se od nich hýčkat.

Ryby – 10 pohárů
Rodina je základ státu. Výsledky ani správné řešení není právě teď důležité. Podstatný je spíše průběh událostí a to, jakou radost to udělá vám lidem okolo vás. Snažte se na ně více ohlížet, nezabývejte se tolik sami sebou, nelovte ve svých hlubinách a sdílejte své starosti i radosti s ostatními. Potěší to vás i je.

Chcete-li se autorky na něco zeptat, najdete ji v naší poradně. Dotazů na paní Annu je spousta a my se na ně snažíme rychle odpovídat. Pokud na svoji odpověď urgentně spěcháte, můžete využít její tarotovou pohotovost. Hledejte na www.tarot-plzen.cz

Autor: Anna Bechná
Foto: Anna Bechná
1. 11. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků