Děti

Klub, který fandí rodičům a dětem

Sportovních center a klubů je nespočet a každý je něčím specifický.

Na nastávající maminky, děti a celé rodiny se zaměřuje Holmes Place Energy Černý Most v Praze 9. Nabídka lekcí je široká, vybírat můžete z kurzů pro rodiče a děti, děti, těhotné ženy a ženy po porodu.


Lekce gravid jógy Lekce gravid jógy Pro nastávající maminky, které ani v těhotenství neztratí chuť sportovat, jsou připraveny lekce cvičení pro těhotné pod vedením fyzioterapeuta nebo hodiny gravid jógy. Ženy po porodu ocení oblíbené hodiny pilates, pro získání kondice pak balíček Reshape, který zahrnuje deset tréninků zaměřených na tvarování těla nebo efektivní a časově nenáročné půlhodinové lekce cvičení v Power Plate studiu. Děti se mohou vyřádit při kickboxu, v kurzech plavání pro děti (pro začátečníky, mírně pokročilé a pokročilé) nebo v hodinách cvičení pro rodiče a děti rozděleném do dvou kategorií podle věku (děti 1-2 roky a 1-4 roky). 


O ty nejmenší nebo necvičící děti se během cvičení maminkám postarají v dětském koutku, který je provozován zdarma pro děti ve věku od dvou měsíců do 12 let. Členství šité na míru Rodinám s dětmi je šité na míru členství FAMILY se zvýhodněnou cenovou nabídkou pro oba rodiče a bezplatným přístupem pro 2 děti do 16 let. Děti do 6 let mohou klub navštěvovat zdarma v doprovodu rodičů. 


Pro ostatní zájemce o členství z řad dospělých platí standardní nabídka klubů Energy, tj. zvýhodněné dvouleté členství, roční členství nebo přeplacené karty formou čerpání kreditu. Od podzimu 2010 se klienti mohou těšit na speciální zvýhodněné dětské ceny lekcí a originální dětské dny. 


Autor: Šárka
Foto: Pixabay

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků