Knihy

Kniha jako vánoční dárek: novinky pro ženy

Sbírání kytiček

Tradičním vánočním dárkem je dobrá kniha. Pokud hledáte inspiraci, vybrali jsme pro vás pár tipů, o kterých si myslíme, že by se mohly líbit především ženám.

Iveta Fabešová: Vše sváteční

Iveta Fabešová: Vše sváteční
Iveta Fabešová: Vše sváteční

Sladkosti Ivety Fabešové patří mezi nejzářivější hvězdy na českém cukrářském nebi. A když se tato skvělá cukrářka nechá inspirovat tradičními recepty od Marie Sandtnerové, vzniknou přímo pohádkové výtvory. Čekají na vás desítky ověřených receptů na oblíbené české sváteční cukroví – a všechny v lákavém moderním podání. Oslavte Vánoce ve velkém stylu, doplňte svou sbírku rodinných receptů o další sladké poklady a inspirujte se praktickými tipy! XYZ, 469 Kč.

Karin Krajčo: Tsunami

Karin Krajčo: Tsunami
Karin Krajčo: Tsunami

Den Eminých narozenin se kvapem blíží. Kromě členů její rodiny se však na oslavu chystá i jeden nezvaný host – minulost, kterou všichni považovali za dávno mrtvou. V návalu nečekaných emocí tak začnou ožívat události z jedné dovolené v Thajsku, která otřásla osudy všech zúčastněných. Polozapomenuté vzpomínky se vracejí se silou tsunami a hrozí, že rodinu plnou tajemství rozmetají na kousky. BM/CPress, 449 Kč.

Daniel Krejčík: Nadělení

Daniel Krejčík: Nadělení
Daniel Krejčík: Nadělení

Přál bych si mít život jako z pohádky, řekl jednoho dne herec Daniel Krejčík svému partnerovi a spustil tím řetězec nečekaných událostí. Umět si správně přát je totiž mnohem těžší, než si myslíte, zejména když si nejdřív pořídíte rovnou zámek. Chátrající zámek. Jak vypadá život v záři reflektorů a na zámku? Je to splněné přání? Nebo spíš nadělení? Jaké to je, když sny narazí na realitu, se dočtete v neskutečných příbězích plných vtipu i upřímnosti, které se skutečně staly.
Mladá Fronta, 349 Kč.

Halina Pawlowská: Užívej života – rady a glosy

Halina Pawlowská: Užívej života - rady a glosy
Halina Pawlowská: Užívej života – rady a glosy

Tak zní jedno z „mouder“ Haliny Pawlowské, která si umí udělat legraci z každé, třeba i smutné situace, a taky hlavně ze sebe. A díky jejím praktickým radám je svět často mnohem veselejší. Užívej života! je soubor návodů, přikázání, povzdechů a historek, které mohou nejen pobavit, ale taky najít východisko z chmurné reality. Jak říká autorka, je nutno podívat se pravdě do očí: Je přece jasné, že kdo je stár, nemůže být suprstár! Motto, 299 Kč.

Veronika Vieweghová: Pod maskou stín

Veronika Vieweghová: Pod maskou stín
Veronika Vieweghová: Pod maskou stín

Všichni něco skrýváme. Všichni si nasazujeme masky, které mají ostatní přesvědčit o naší dokonalosti. Platí to i pro Teu a Tomáše, manžele a rodiče, jejichž vztah se zmítá v krizi. Tea se utvrdila v tom, že perfektní bude jen tehdy, pokud zvládne všechny role: být skvělou manželkou, milenkou, matkou, dcerou, kamarádkou, sousedkou… Zrcadla, která si s Tomášem vzájemně nastavují, jim mohou ukázat, jací doopravdy jsou. Nastal čas, aby všechny masky spadly. BM/CPress, 399 Kč.

Připravila: Martina Vydrová

Zdroj informací: Albatros Media
Zdroj fotografií: Pixabay, Albatros Media
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků