Bydlení

Knížka, kterou musíte mít

Patříte-li k těm, které se zajímají o kvalitu jídla, zdraví a o bio potraviny, pak je tahle knížka určena přímo pro vás.

A počítejte s tím, že se knížka zalíbí i všem vašim kamarádkám, které se o bio zajímají, a tak se může stát i skvělým vánočním dárkem.Touto knížkou je BioAbecedář Hanky Zemanové, propagátorky biopotravin a biovaření, autorky Biokuchařky – nejlepší kuchařské knihy roku 2006.
 
 

 

BioAbecedář je jakási „biobible“ – souhrnný a přehledný průvodce pro příznivce trendu bio a biovaření, určený i pro ty, kdo se zajímají o zdraví a zdravý životní styl. Kompletní průvodce světem biopotravin přináší odpovědi na mnohé otázky ohledně výživy, nechybí rady, jak rozpoznat potraviny vysoké kvality ani přehled vybraných biopotravin na trhu, rady pro jejich nákup a použití v kuchyni. Součástí knihy je přes 60 vyzkoušených receptů a jejich variací.

Vydalo nakladatelství Smart.
 
O autorce
Mgr. Hana Zemanová (1975) vystudovala Pedagogickou fakultu UK, založila PRO-BIO Ligu, pobočku Svazu ekologických zemědělců, zaměřenou na osvětu v oblasti ekologického zemědělství a biopotravin. Se svým mužem založila společnost Albio, po jejímž prodeji vybudovali Biopekárnu Zemanka. Hanka je odbornicí na biopotraviny a ekologické zemědělství, autorkou úspěšné Biokuchařky a maminkou tříleté Natálky.
 
Připravila: Šárka
Foto: Nakladatelství Smart
1. 12. 2010
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků