Děti

Kočárek a kolo v jednom

Sbírání kytiček

Líbí se vám projížďky na kole a máte malé dítě? Přitom nepatříte k nadšencům, kteří své děti vozí v sedačce za sebou nebo ve speciálním vozítku za kolo? Už nemusíte čekat, až vaše dítě povyroste. S multifunkčním městským vozítkem Taga můžete vyrazit hned.

Multifunkční městské vozítko Taga v sobě spojuje výhody prvotřídního kočárku a jízdního kola. Je bezpečné, spolehlivé a zábavné. Jistě oceníte, že dítě sedí vpředu před vámi a nízko uprostřed mezi řídítky. Přitom v pohodlné a bezpečné sedačce. Nic vám nebrání s ním za jízdy pohodlně komunikovat.
 


Taga je velmi praktická svou skladností a možností rychlé přeměny z vozítka na kočárek. Po příjezdu do cíle přeměníte Tagu během 20 sekund bez omezování přepravovaného dítěte, bez potřeby asistence další osoby a bez nutnosti použití montážních pomůcek, nářadí apod.


Bezpečnost

Nejvíce vás asi zajímá bezpečnost. Důkladný bezpečnostní systém chrání dítě při jízdě mnohem lépe než přídavné sedačky na kolo. Jeho součástí je pětibodový bezpečnostní pás, speciální opěrka a zcela uzavřený chránič řetězu, který je prevencí proti možnosti zachycení kusu oděvu nebo části těla do řetězu. Má kotoučové brzdy na předních kolech a čelisťovou brzdu značky Schimano na zadních kolech. Jednoduchá obsluha parkovacích brzd zajistí, že vozítko zůstane bezpečně stát na místě.

V Tagě můžete vozit kojence i starší děti – k dispozici je řada sedaček, které je možné postupně dokupovat. Díky adaptérům se dá na rám připevnit i autosedačka. Potahový materiál je odnímatelný, nehořlavý a snadno se čistí. 


Vybrat si můžete z různých barevných odstínů – červená, zelená, oranžová, světle modrá. K vozíku existuje bohaté příslušenství: nákupní košík, dřevěný sedák pro dva, druhá sedačka, dvě boční brašny, odkládací koš.


Vozítko Taga prodává e-shop www.forbaby.cz a prodejní a servisní centrum Taga – Malli v Praze na Starém Městě.

Autor: Katka
Foto: archiv firmy

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků