Kosmetika

Kosmetické tipy na měsíc červen

Blíží se léto a čas dovolených. My pro vás máme tipy na produkty, kterými podpoříte svoji krásu. Tentokrát se zaměřujeme na hydratovanou a projasněnou pokožku očí a obličeje. Ke svůdnému pohledu patří i pevné a krásné řasy.

Lancôme Génifique Advanced Yeux Light-Pearl™

Unikátní složení oční péče obsahující probiotika a speciálně navržený masážní aplikátor ve tvaru perly tvoří ideální kombinaci pro vaše oči. Sérum přispívá k redukci otoků a tmavých kruhů v oblasti očního okolí a napomáhá vyhlazovat jemné linky a vrásky. Masážní aplikátor z oceli oční okolí příjemné zchladí a zanechá pokožku jemnou a projasněnou. Renovované sérum napomáhá také k posílení a zahuštění řas.

Lehká textura okamžitě hydratuje a přináší intenzivní pohodlí. Vaše oční okolí bude vypadat projasněnější a oči více otevřené. Bude působit vyhlazenějším dojmem. Otoky v oblasti očního okolí budou redukovány a tím dodáte očím otevřenější pohled. Řasy budou pružné a vyživené. Na pohled budou pevnější a krásnější.

Lancôme Rénergie H.C.F. Triple Serum

Průkopnické složení spojuje trojité množství účinných látek, jejichž kombinace byla dříve považována za nemožnou. Jde o kyselinu hyaluronovou, vitamínC + niacinamid a kyselinu ferulovou. Rénergie H.C.F. Triple Serum představuje novou éru vysoce účinných produktů, které přinášejí výrazné zlepšení v oblasti objemu pleti, vrásek a tmavých skvrn. Ženy navíc pozorují zlepšení celkového vzhledu pleti již po jednom týdnu a další zlepšení v průběhu dvou, čtyř a osmi týdnů.  S Rénergie H.C.F. Triple Serum Lancôme zcela bortí představu o složeních kosmetických produktů a spojuje silné účinné látky, o nichž je známo, že se vzájemně doplňují a současně působí na pleť, ale byly považovány za neslučitelné. Díky exkluzivnímu know-how značky Lancôme jsou nyní spojeny v jediné receptuře a kalibrovány v optimální koncentraci, aby pomohly obnovit plný potenciál lidské kůže, vrstvu po vrstvě.

Kiehl’s Midnight Recovery Omega-Rich Cloud Cream

Cloud Cream pomáhá obnovit ochrannou lipidovou vrstvu pokožky. Složení z 98 % přírodního původu pomáhá uzamknout vlhkost v pleti a viditelně zvyšuje její plnost. Ta je ráno pružnější a mladistvější. Unikátní nadýchaná a lehoučká textura nabízí luxusní smyslový zážitek s uklidňující levandulovou vůní, ideální pro použití před spaním. Krém s rostlinnými látkami bohatými na omega mastné kyseliny, které pomáhají doplnit lipidovou vrstvu pokožky. Složení typu olej ve vodě také využívá jedinečný emulgátor z tekutých krystalů, který zapouzdřuje kapičky oleje a integruje je do povrchu pokožky, čímž pomáhá zajistit dlouhotrvající hydrataci a doplnění lipidové bariéry.

Kiehl’s Super Multi Corrective Cream Eye Zone Treatment

Oční okolí můžeme rozdělit do čtyř klíčových zón; nadočnicový oblouk, oční víčko, vnější koutek a oblast pod okem. Každá z nich vykazuje odlišné viditelné známky stárnutí pleti jako je ochabnutí pokožky, vrásky, suchost, otoky a tmavé kruhy. Na rozdíl od jiných očních krémů, které působí pouze na jednu z těchto zón, a s ní spojené projevy stárnutí pleti, Kiehl’s vyvinul produkt, který viditelně cílí na všechny čtyři zóny očního okolí, a přináší tak více anti-age benefitů a celkově omlazený vzhled pleti. Super Multi Corrective Cream Eye Zone Treatment, kombinuje špičkovou vědu a multifunkční technologii, která viditelně vyhladí a zpevní pleť, eliminuje otoky a rozzáří oční okolí pro pozvednutý, mladistvý vzhled.

Kiehl’s Ultra Facial Overnight Rehydrating Mask

Maska využitelná na více způsobů, která pomáhá obnovit a stabilizovat kožní bariéru, díky eliminaci ztráty hydratace během noci. Pokožka může v noci zaznamenat až o 93 % větší ztrátu vody. Je to proto, že když naše tělo spí, kůže má tendenci produkovat méně kožního mazu, který je potřebný k udržení dostatečné hydratace, a proto dochází k větší transepidermální ztrátě vody, za což označujeme ztrátu vody právě kůží. Ultra Facial Overnight Rehydrating Mask byla speciálně navržena tak, aby pomohla minimalizovat noční ztrátu hydratace tím, že zaplaví pokožku výživnou hydratací.

Složení Ultra Facial Overnight Rehydrating Mask pomáhá udržovat přiměřenou hydrataci pokožky přes noc a zároveň pomáhá zlepšit její hebkost, jemnost a zdravý vzhled pleti až do rána.  Nová balzámovo-olejová textura masky obsahuje 10,5 % rostlinného skvalanu a charakteristickou Ultra Facial složku, ledovcový glykoprotein, který pomáhá udržet hydrataci hluboko v pleti. Napomáhá tak snižovat viditelnou suchost a dokáže hydratovat pokožku až na 3 dny díky jednomu použití.

Kiehl’s Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Průlomový přístup k retinolu, formulovaný v přesné denní dávce, která si poradí s příznaky stárnutí, a zároveň minimalizuje nepříjemné vedlejší účinky spojené s tradičními recepturami retinolu – a to i během prvních dvou týdnů používání. Nejnovější inovace v Kiehl’s inspirovaná lékařskou vědou o „mikrodávkování“ neboli podáváním s nízkými a přesnými dávkami, obsahuje pečlivě kalibrovanou dávku retinolu, která pomáhá neustále podporovat obnovu vrchní vrstvy pokožky. S každou denní dávkou se postupně tvoří nové buňky pro obnovený vzhled pokožky.

Kromě hlavní ingredience retinolu obsahuje nejnovější inovace značky Kiehl’s také ceramidy a peptidy v kombinaci, která pomáhají posílit kožní bariéru a zvýšit toleranci pokožky k retinolu již od prvního použití. Sérum lze použít ve dne i v noci a je vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé pokožky. Jednoduše aplikujte 1 pumpičku na vyčištěnou pleť. Lze použít v oblasti očí, krku, dekoltu i například zadní části rukou.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj informací: Lancôme, Kiehl’s
Zdroj fotografií: Josef Soušek
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků