Kosmetika

Krásné nožky do letních sandálků

Každá žena si přeje mít krásné a pěstěné nohy, a to především v létě, kdy je na naše chodidla nejvíc vidět.

Chcete mít upravená chodidla a nevyhazovat přitom peníze za drahé salóny? Pokud máte rádi přírodní produkty, podívejte se na rady Lindy Rybové.

Navzdory tomu, jak moc je potřebujeme, nevěnujeme často svým chodidlům dostatečnou pozornost. Péči o pokožku na chodidlech si s kvalitními přípravky ale můžete dopřát i v pohodlí domova. 

Stejně jako každá jiná zaměstnaná žena a maminka ani já nemám čas chodit každý měsíc na pedikúru. Proto se snažím pečovat o chodidla pomocí speciálních přípravků doma. V poslední době jsem si oblíbila mast na zrohovatělou kůži od značky Kneipp. Díky ní nemusím chodidla zdlouhavě drhnout pemzou, a navíc jde o přírodní produkt, který neobsahuje zbytečnou chemii,“ říká Linda Rybová. 

Díky kombinaci vysoce výživných látek je mast na zrohovatělou kůži Kneipp účinná od prvního dne používání. Krom dvou už zmiňovaných látek obsahuje navíc 25% ureu, která redukuje zrohovatělou kůži. Panthenol dodává pokožce potřebnou vlhkost a zklidňuje jí. Vitamín E zase buňky chrání. Drsná a popraskaná kůže je potom opět měkčí a jemnější. Mast obsahuje rovněž přírodní pomerančový olej, jeho éterická vůně osvěžuje a má současně i deodorační účinky. Velkou přidanou hodnotou této masti je fakt, že chodidla chrání i proti plísni

Kneipp Mast na zrohovatělou kůži chodidel

K dokonalé domácí pedikúře vám postačí tři kroky. 

 • Nejprve si dopřejte koupel chodidel v přípravku Kneipp® Sůl do koupele na chodidla, která blahodárně působí na unavená a nepříjemně pálicí chodidla a má navíc i deodorační účinky. 
 • Potom odstraňte ztvrdlou kůži pomocí Masti na zrohovatělou kůži Kneipp®
 •  

 • Nakonec si vychutnejte příjemnou masáž s Máslem pro péči o chodidla. Máslo pokožku regeneruje, ošetřuje a chrání proti plísni.
 • Kneipp Máslo pro péči o chodidla

  Více informací najdete na www.kneipp.cz

  KP

  Foto: iStock, Kneipp


  Diskuze: příspěvků