Hobby

Křišťál. Co v sobě ukrývá a jak se dá použít

Sbírání kytiček

Křišťál je jeden z nejznámějších okrasných kamenů, jaké známe.

Dělají se z něj nádherné přívěsky na krk, křišťálové vázy nebo sošky. Dokonce ho i barvíme, aby neměl jen průhledný vzhled. Snad každý máme doma alespoň jednu skleničku z takzvaného barevného křišťálu. Nebudeme si zde jen psát o tom, co se z tohoto zkamenělého ledu dá vytvořit. Spousta kamenů je nám dobrá i pro naše zdraví, aniž bychom o tom věděli. Působí na naše tělo a dodává mu to, co potřebuje. 

Energie 

V dnešní zrychlené době nám spousta energie chybí. Nebo máme přebytky v nevhodný čas. A právě k tomu je křišťál nejvhodnější. Ať už ho máte doma, jako přívěšek, malou sošku nebo jen kamínek, co nám dělá krásu na nočním stolku, můžete ho použít na uložení energie, její zesilovač nebo dokonce dokáže i přebytečnou energii i odbourat. A to jen při pouhém držení a soustředění se na to, co doopravdy po křišťálu chcete. 

Úrazy a nemoci 

Křišťál se nejvíce hodí na bolesti hlavy a křečových svalů. Uvolňuje čakry a přivádí je do harmonie. Navíc čistí orgány od nežádoucích škodlivin a stačí, když tento kámen nosíte u sebe. Doopravdy, tento kámen řeší většinu vašich problémů za vás. V podstatě se mu říká přírodní počítač. Dokáže do sebe ukládat negativní energii, tu očistit od špatných věcí a pak vám ji nazpět dát, jako pozitivní. 

Použití… co máme dělat? 

Pokud někdo z vás ještě pořád nepochopil, jak s tímto kamenem pracovat, aby vám mohl vykouzlit lepší život, nevadí. Následující odstavec vám vše hezky shrne a pomůže vám, jak s křišťály pracovat. Zde je 5 pravidel pro léčení s křišťálem. 

1. Noste kámen u sebe 

Je lepší, když si ho budete držet co nejblíže u těla, než abyste s ním pracovali jen jednou za den. Díky tomu nedáte špatné energii ani šanci, aby se ve vás víc usadila, než je to nezbytně nutné. Stačí se pak jen vašeho kamene dotknout a v duchu mu poslat zprávu, co má dělat. 

2. Vyslovte svůj požadavek stručně a zřetelně 

Pro kameny platí to samé, jako pro vaše běžné přání. Nemusíte mu nic vysvětlovat, stačí mu říct, co chcete. On už dokáže všechno okolo zařídit sám. 

3. Když vás něco bolí, přiložte kámen a ono místo 

Ať už je to hlava, krk nebo břicho, položte na něj kámen a soustřeďte se. Kámen do sebe energii i bolest vtáhne a vám by se mělo ulevit. 

4. Nenoste u sebe 

U sebe nenoste barevný křišťál. Uznáváme, že rozhodně vypadají nádherně, ale musíme si uvědomit, že chemické barvení není pro naše tělo dobré. Nejlepší jsou přírodní kameny jen zasazené do přívěsku, nebo úplně volné kameny. 

5. Nezapomeňte kámen nechat přes noc na vzduchu 

Je lepší, když víte, kde je. Proto doporučujeme noční stolek.

KP 27.8. 2017
Foto: top-krystal.cz

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků