Zdraví

Léčivá síla Aloe vera

Aloe vera zná téměř každý. Staří Egypťané mu říkali rostlina nesmrtelnosti. Posvítili jsme si na jeho léčivou sílu.

Aloe vera juice od Fytofontány obsahuje 96% koncentraci extraktu Aloe vera, Barbadensis a Maracuji. Oceníte ho nejen při podpoře zažívacích procesů, ale také po požití většího množství alkoholu, který je díky Aloe vera rychleji z organismu odbouráván.
 

 Aloe vera nápoj

Aloe vera nápoj

Aloe Vera juice je bohatý na polysacharidy, draslík, fosfor, vápník, vitamín A a C. Podporuje trávicí ústrojí. Účinné látky v Aloe vera příznivě působí na střeva, zažívání a slinivku břišní. Aktivně na sebe váže nežádoucí látky, které se hromadí ve střevech, játrech a žlučníku. Povzbuzují činnost trávicích žláz, pozitivně ovlivňuje střevní flóru.

Aloe vera dále podporuje redukci hladiny cukru v krvi. Organické kyseliny v Aloe vera zajišťují ochranu kloubů. Svými antioxidačními účinky je Aloe vera prostředkem pro omezení tvorby volných kyslíkových radikálů, jako jedné z hlavní příčiny procesu stárnutí. Vyšší dávky Aloe vera přispívají ke snížení rizika růstu rakovinových buněk. Aloe pomáhá potlačovat infekce a působí protizánětlivě.

Užívání
Užívejte každé ráno nalačno 0,5 dcl. Můžete užívat až 1 dcl. Zřeďte si ho vodou a máte chutný a zdravý nápoj.

Aloe vera sprej
 

 Aloe vera sprej

Aloe vera sprej

Aloe vera prospívá nejen našemu zažívání a naší imunitě. Používá se hojně i v kosmetice, zejména na suchou a citlivou pleť. Prospěšný je i u pleti problematické. Balení ve spreji vám usnadní aplikaci. Můžete ho použít na:

 • zklidnění a hydrataci pokožky po holení a depilaci
 • při drobných běžných poraněních
 • po bodnutí hmyzem
 • osvěžení unavených nohou
 • po opalování napomáhá rychlejší regeneraci pokožky.

  Autor: Katka
  Foto: fotobanka iStock, Herb Pharma

   

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků