Hobby

Libor Bouček: workoholik s jasným cílem

Sbírání kytiček

V současné době patří Libor Bouček (32) mezi velmi populární televizní i rozhlasové moderátory. Je vtipný, zábavný, ale jak sám přiznává někdy i trochu líný. OK! Magazine vám přináší pohled i do jeho soukromí.

Dubnový OK! Magazine

Dubnový OK! Magazine

V dubnovém čísle OK! Magazine najdete velký rozhovor s Liborem Boučkem nejen o práci,  rozpadu manželství, ale také o tom, čeho a koho si nejvíc váží. Přečtěte si naši ochutnávku.
 

Libore, začnu tím, co je u vás teď asi nejaktuálnější a to je nová show Máme rádi Česko. Můžete prozradit, co je to za formát a na co se diváci mohou těšit?

Jedná se o formát z dílny Johna de Mola, což je televizí génius, který stojí za formáty jako byl Big Brother, Wipeout nebo Hlas. Jedná se o zábavnou show, ve které proti sobě bojují dva teamy známých osobností ve znalostech o Česku. K tomu je ve studiu živá kapela, zpívá se. Je to 90 minut čistokrevné zábavy, která se z českých obrazovek ve změti talentových soutěží trochu ztratila. Jsem dost sebekritický, ale tady jsem byl nadšen, kterak odcházeli hosté i štáb s úsměvem na rtech. Doufám, že podobně na tom budou i diváci. Pouštěl jsem pár věcí kamarádům a bavilo je to. Takže jen dobré signály! Jak říká režisér Michal Čech – je to velkej, zábavnej a dynamickej Kufr. A to byl ve své době nepřekonatelný fenomén!


Vám se teď podařilo zhubnout.. Jak jste to dokázal? Je to změna jídelníčku a nebo snad diety?

Je to jen přemýšlení o jídle. Malé porce, vícekrát denně. To je celé a aspoň jednou týdně pohyb. Teď na jaře to bude konečně na čerstvém vzduchu, tak se moc těším. V tomhle věku a v této profesi už člověk musí přemýšlet i o vzhledu, setrvačník nefunguje.


Dřete se i v posilovně?

Snažím se navštěvovat centrum Volcano, které je víc než posilovnou. Jejich wellness je úchvatný a jsou to nádherné večery. Je ale fakt, že některých strojů se do teď docela bojím. A vzhledem k přirozené lenosti bych to ani dřinou nenazýval.


Abychom jen nepracovali .. Jak se vám daří?

Myslím, že tak, jak si zasloužím. Takže dobře. Děkuju za optání.


V poslední době se hodně mluví o rozpadu vašeho druhého manželství. Jak to je? Jste už rozvedený?

Ještě rozvedený nejsem, ale podle všech indícií to k tomu opět směřuje.


Vím, že je to velmi soukromá otázka, přesto mi to nedá se nezeptat, proč to nevyšlo? Je za tím někdo jiný?

Nemyslím si a ani jsem po tom nepátral. Kdybych na tuhle otázku – proč to nevyšlo – znal stoprocentní odpověď, tak by k tomu asi nedošlo. Těžko říct, chyby, vyčerpanost. Prostě to nevyšlo. Život ale musí jít dál a člověk by měl ze zkušeností vyjít lepší a připravenější na něco nového.

Celý rozhovor si můžete přečíst v dubnovém čísle OK! Magazine.

Foto:OK! Magazine
10. 4. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků